Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne :) dla niemieckojęzycznych polecam kwartalnik Pitwalk, w którym opisują kulisy rożnych dziedzin motorsportu, w tym rownież tajniki F1. To ze np opony sie tak szybko zużywają to wcale nie musiałoby tak byc. Moznaby stworzyć opony które spokojnie wytrzymają cały wyścig, na dodatek pozwalając na podobne czasy jak dziś. Ale to FIA wymogło na Pirelli zeby szybko degradowały aby zwiekszyć atrakcyjność wyścigów - czyli ich żywotność jest poniekąd sztucznie skracana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ciebie pewnie nie :D (ale wstecznego nie mają - tak żebyś wiedział na przyszłość) Ja się śmieje,ty możesz mu współczuć - demokrację mamy. Z czego się śmieje? A ostatni wyścig widziałeś? Jak "taktyką" RedBull odebrał zwycięstwo Riccardo? I to robienie na siłę(komentarze w Redbullu i nie tylko) super hiper kierowcy, nawet niektórzy twierdzili że jest lepszy od Riccardo(co można powiedzieć po sezonie a nie jednym wyścigu)... I daleki jestem od oceniania jego jazdy, po pierwsze wyścig jest dzisiaj i zobaczymy co pokaże, po drugie cały sezon przed nim. Śmieje się nie z tego że popełnił błąd ale z miny tych co go już za mistrza i bezbłędnego kierowcę mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRCfan, dokładnie. Słyszałem tylko cześć wypowiedzi i biorąc pod uwagę kombinowanie Berniego przy F1 pomyślałem że znowu jakieś idiotyczne przepisy wprowadzili- co jak kolega wyżej zauważył byłoby bez sensu.

Wyścig super, szkoda Riccardo( to co zrobił RedBull jest aż nie do uwierzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...