Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Oczekujemy kary dla Rosberga :P

Rekord sektora na żółtej. Wszyscy zwolnili, a ten ognia jakby nigdy nic :D

0,3 sekundy dostawał od Hamiltona na tym okrążeniu ale postanowił sobie wygrać hehe


Dobra kary nie było, chociaż według mnie powinna być anulacja czasu tego okrążenia, bo odpuszczenie gazu na milisekundę, żeby zapisać to w telemetrii ma się ni jak do zwolnienia na żółtej fladze z powodu zagrożenia na torze.

 

No ale w wyścigu Ros pokazał gdzie jego miejsce w szyku. W czystej walce na torze takimi samymi autami nie ma szans.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, żarty żartami ale trochę tych wyścigów tez wygrał ;)

 

Hamilton za to znów pokazał klasę dając Gutierezowi do zrozumienia ze dla niego jest numerem jeden ;)

 

18869a23e6c5dbe6cee0269968c9ab80.jpg

 

Że sprzedał mu "faka"... a teraz afera... co za dzieciaki.   ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze byl fak i fakt, ze byly niebieskie flagi :) I Gutierez zostal ukarany za to i slusznie. Ale czy pokazywanie komus takich gestow to sportowe zachowanie? Nie wiem jak w Polsce, ale w Niemczech za pokazanie komus na drodze czegos takiego jest mandat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że pokazał! Trochę mu jednak zajechał drogę w zakręcie i Ham stracił praktycznie całą przewagę, która swoją drogą bardzo ładnie kontrolował, bo jak było trzeba odjechać to robił to od razu :)

Co miał po wyścigu podejść i powiedzieć: Proszę Pana jak jest niebieska flaka, to proszę o zjechanie troszkę na bok? :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze byl fak i fakt, ze byly niebieskie flagi :) I Gutierez zostal ukarany za to i slusznie. Ale czy pokazywanie komus takich gestow to sportowe zachowanie? Nie wiem jak w Polsce, ale w Niemczech za pokazanie komus na drodze czegos takiego jest mandat :P

W Niemczech ogólnie ostatnio wszystko na głowie stoi i pewna poprawność nie pozwala jednostkom wyrazić jak jest...ostatnie wydarzenia przy galerii w niemczech....co prasa Niemiecka pisze? Nawet nie napisali pierwszego imienia "Ali", tylko użyli drugiego "David", co by nie podać prawdy.

http://www.spiegel.de/panorama/justiz/muenchen-david-ali-und-selina-akim-was-wir-wissen-und-was-nicht-a-1104430.html

 

a na sam koniec skromne sprostowanie że Policja wcale nie znalazła na komputerze sprawcy manifestu Breivika

 

Ja tam już wole tego "strasznego faka", niż dobrego niemieckiego wychowania i przykładnego zachowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak jest, ważne jak to ma wyglądać a wyglądać ma tak że jest dobrze i wszyscy się lubią oraz radują.  ;)

 

Generalnie brawo F1, brawo my  B)

 

brawa-d.gif

 

 

F1 to nie kolonia dla dzieci wątłych, to ma być sport dla facetów z kwi i kości.... jak kiedyś. 

 

sh92sen1.jpg

 

 

 

1280x720-lxO.jpg

 

2009_12_22_Senna_4.jpg


O cholera!!  :huh:

 

 

To jest przegięcie i problem a nie paluszek. 

 

 

http://wrc.net.pl/tesciowa-ecclestonea-uprowadzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fakt, ze byl fak i fakt, ze byly niebieskie flagi :) I Gutierez zostal ukarany za to i slusznie. Ale czy pokazywanie komus takich gestow to sportowe zachowanie? Nie wiem jak w Polsce, ale w Niemczech za pokazanie komus na drodze czegos takiego jest mandat :P

W Niemczech ogólnie ostatnio wszystko na głowie stoi i pewna poprawność nie pozwala jednostkom wyrazić jak jest...ostatnie wydarzenia przy galerii w niemczech....co prasa Niemiecka pisze? Nawet nie napisali pierwszego imienia "Ali", tylko użyli drugiego "David", co by nie podać prawdy.

http://www.spiegel.de/panorama/justiz/muenchen-david-ali-und-selina-akim-was-wir-wissen-und-was-nicht-a-1104430.html

 

a na sam koniec skromne sprostowanie że Policja wcale nie znalazła na komputerze sprawcy manifestu Breivika

 

Ja tam już wole tego "strasznego faka", niż dobrego niemieckiego wychowania i przykładnego zachowania :)

 

 

Korton, prosze nawet nie zaczynaj bo ten gosc byl moim sasiadem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...