Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Williams systematycznie schodzi do 2.1 sekundy co wyścig więc 2,27 nie robi na mnie wrażenia  :biglol:  ;)

Za to RedBull nie popisał się w Monaco bo Ricciardo stał już do zmiany, a kolesie szukali opon. To się nazywa mieć alpejską fantazję! Do krów! :biglol:

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Houdini, otoz to! Kto widzial "Rush" (a pewnie kazdy na tym forum ogladal ;) ) to pewnie tez widzi znacznie wieksze podobienstwo HAM do Jamesa Hunt i ROS do Laudy... z tym ze przynajmniej ROS jest bardziej sympatyczny od Laudy :rolleyes:

:thumbup: Pełna zgoda, ale kto na tym filmie wzbudzał sympatie, chyba nie Lauda? Podobnie jak w szkole, zazwyczaj zdolny lesser był bardziej lubiany niż ułożony spokojny kujon. Nie mówie już o wspomnieniach później ze szkoły :)

Widać że chłopaki sporo ćwiczą... w kontekście naszej niedawnej wymiany zdań na forum, że wymiana koła jest banalna  ;)

Nie prowokuj i nie przekręcaj, tamta wymiana była zestawiana właśnie jako dużo prostsza w porównaniu do F1, którzy wszyscy zgodzili się, że to już najwyższa szkoła jazdy i ogólne mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana jest zmiana.... podobno

 

Nie wiem kto pisał że jest prostsza.... tu jest kierowcy prościej, nawet rąk od kierownicy nie odrywa :P

W F1 wszystkim jest prościej - jeden mechanik jedną nakrętka, jeden mechanik jedno koło, brak kręcenia lewarkiem. I co ze szybko? Jakbym miał mało do roboty to też bym szybko się uwinął :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden mechanik jedno koło

 

Jedno koło czterech mechaników ;)

 

Jeden kręci , drugi zdejmuje, trzeci zakłada, czwarty czeka jak by trzeba było pomóc :huh:

 

4 na koło to 16, 2 do podnoszenia bryki to 18, plus lizak...  19 osób do zmiany kół :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeden mechanik jedno koło

Jedno koło czterech mechaników ;)

 

Jeden kręci , drugi zdejmuje, trzeci zakłada, czwarty czeka jak by trzeba było pomóc :huh:

 

4 na koło to 16, 2 do podnoszenia bryki to 18, plus lizak... 19 osób do zmiany kół :huh:

Jeden mechanik trzyma jedno koło dosłownie :)

 

Wniosek, że pit stop w F1 to żadne "halo" jednogłośnie przyjęty :D

Edytowane przez super_bolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeden mechanik jedno koło

 

Jedno koło czterech mechaników ;)

 

Jeden kręci , drugi zdejmuje, trzeci zakłada, czwarty czeka jak by trzeba było pomóc :huh:

 

4 na koło to 16, 2 do podnoszenia bryki to 18, plus lizak...  19 osób do zmiany kół :huh:  

 

I jeszcze dwóch z gaśnicami po każdej stronie bolidu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w barze:

ona: a Ty, czym sie zajmujesz?  ;)

on: pracuje w F1.

ona: ooooo, a co dokladnie robisz?  ^_^

on: zajmuje sie bolidami

ona: mhhh, znaczy ze jestes kierowca?  :wub:

on: no... niedokladnie

ona: menedzerem?  :drool:

on: no.... moznaby tak rzec

ona: czyli co dokladnie?  :huh:

on: zapewniam prawidlowe funkcjonowanie bolidow

ona: ahaaa czyli jestes inzynierem??  :pstryk:

on: no prawie, jestem mechanikiem

ona: aha  :rolleyes:  no to takie meskie zadanie, naprawiasz te auta, udoskonalasz, pracujesz nad silnikiem pewnie  ^_^

on: no.... nie..... trzymam kolo.

ona: och popatrz, ale sie zagadalam, juz jest tak pozno??? rany, musze isc odpoczac, ale milo sie gadalo!  :hi:

on:  <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@Than_Junior tylko, że ten mechanik od trzymania koła też serwisuje bolid ;-)

no wiem, domyslam sie ;) Ale jakos tak wyszlo smiesznej :mrgreen:
Jeszcze śmieszniej by było po angielsku, że wyciera kierowcy kask (w sensie "helmet") :o

Również jest taka dedykowana osoba.

Edytowane przez super_bolek
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Liczyłem że Ham zawalczy i nudy nie będzie ale że Ros go będzie taranował to się nie spodziewałem.

Przespałem środek wyścigu i chyba się nie pomyliłem! HAM dał radę, ROS wymiękł. RAI na podium z miną "o matko znowu podium"

ROS jeszcze się żalił, że HAM skręcił :)

Edytowane przez super_bolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Rosberg pomyślał, że jak wyjedzie do zewnętrznej do Hamilton ucieknie na trawę tak jakby to on zrobił :D Się przeliczył :P

Ogólnie to ROS zostałby pozamiatany kilka kółek wcześniej, ale przez duble mógł uciekać na DRSie, a HAM czasami zostawał za dublami..

Nie będzie z tego Rosberga mistrza świata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosberg miał awarię, Mercedes to potwierdził :
http://www.crash.net/f1/news/231823/1/mercedes-says-brake-by-wire-failure-caused-clash.html

Pytanie tylko czy dlatego wywiózł Lewisa ?
Pewne jest tylko, że nie zostawił mu miejsca, a Lewis nie zamierzał ustąpić.

​Nie jestem pewien czy Lewis postąpił rozsądnie, mógł chyba uniknąć kolizji.

Następnym razem efekt może być odwrotny i będzie płacz ...​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...