Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak donosi niemiecki tabloid Bild, dwa tygodnie temu Rosberg uratował pięciolatka przed utonięciem w Monako :) to jest prawdziwy człowiek honoru, szanuje go za to! Szczególnie wiedząc, ze gdyby Hamilton nawet zrobił cos takiego, to zaraz dałby selfie na Twittera/fejsbuku jaki to on nie jest wyczerpany i mokry, ale warto było dla tego biednego dziecka... A Nico nie, nic nie dał po sobie znać, a ze taka historia sie utrzymała tyle czasu w tajemnicy w roku 2016 to jest juz coś!

 

Trzymam za niego kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wyszedłem z założenia, że ciśniemy ile można. Zapomniałem o tych ekobzdurach.

Moga cisnac ile wlezie jesli policza, ze to oplacalne bedzie (dodatkowe tankowanie). Sam maksymalny przeplyw w jednostce czasu ma ustalic jakas granice mocy silnikow i spowodowac szukania rozwiazania jak z danej porcji paliwa uzyskac wiecej mocy.

Wlasnie ogladam kwalifikacje i czas Hamiltona najlepszy w historii, pobil poprzedni najlepszy czas Webbera z 2005r, wiec nie tak zle z tymi bolidami i ich szybkoscia.

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

RAI nie lubi się niepotrzebnie prężyć. Nie było szans na dogonienie ROS, więc jechał grzecznie. Podobnie rzecz miała się z HAMem.

RAI się nie spieszył bo na mecie był szampan bezalkoholowy ;)

 

 

 

ale na podium bardzo sie cieszyl :)

 

12472729_1102518396473111_45478408081375

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Hamilton na starcie do GP Chin będzie cofnięty o 5 pozycji - wymienili mu skrzynię biegów...

 

Ja tam lubię jak ma pod górkę :P Będzie się więcej działo :)

Jak Ros jeszcze trochę odskoczy to zobaczymy, czy Ham będzie wytrzymywał presje.

Mam nadzieje, że wygra Sebastian :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak Ros jeszcze trochę odskoczy to zobaczymy, czy Ham będzie wytrzymywał presje.
akurat Hamilton to fighter, więc raczej nie odpuści, prędzej Rosberg poczuje się zbyt pewnie i zacznie popełniać błędy ;)

a jak ktoś ma wygrać to niech to będzie Kimi - już widzę ten szał radości w jego wykonaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...