Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, fulcrum napisał:

ciekawe czy teraz RB postawi na Per? przecież to nie Mercedes, nie faworyzują żadnego z kierowców  :)  nie ma pazia, czy Max nim teraz zostaje?  :)  

A podobało Ci się jak szlachciura lamentował na ostatnich okrążeniach? To chyba mocniejszy kandydat na pazia patrząc na różnicę w punktach.

Jak nie patrzeć Merc i Puszki w opałach...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, .Misza. napisał:

A podobało Ci się jak szlachciura lamentował na ostatnich okrążeniach? To chyba mocniejszy kandydat na pazia patrząc na różnicę w punktach.

Jak nie patrzeć Merc i Puszki w opałach...

jakby nie patrzeć to sirLH mniej traci do partnera zespołowego niż miszczMax do swojego. więc kto zostanie paziem?  :)  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max już wykorzystał swoje Jokery w tym sezonie. Zobaczymy jak zareaguje. Kolejny DNF w ciągu dwóch następnych wyścigów i powoli można szykować się na następny sezon.

 

Co do HAM to z tekstu wynikało, że wcześniej dostał info, że dowożą do mety jak jest. Inaczej ta wypowiedź w kontekście wyścigu nie miała sensu. 

 

Zresztą na Netflixa narzekają, a sami manipulują przekazem. W tym roku z Maxa robią płaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, fulcrum napisał:

ciekawe czy teraz RB postawi na Per?

- Cześć Max

- Cześć Chris

- (piii) (piii) Perez ma więcej punktów (pii) (pii)

- (piii) No wiesz (piii)… awarie, brak opon, brak przyczepności, brak tyłu, brak mocy. Robię, co mogę (piii)

- Nieważne (pii), musimy im dokopać, dlatego od dzisiaj masz być Bottas w Mercedesie. Pooglądają (piii) YT, jak to się robi. 

Edytowane przez Zyzol
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol Sajnc musi się trochę ogarnąć, bo kolega Karol Ekler mu mocno odjeżdża. Galopujące konie mają świetne auto i chciałbym na koniec pierwszy tytuł dla ekipy z Maranello od 15 lat (sic!).

 

Alpine jak już rozwiąże problemy z niezawodnością, to może w tym roku pięknie zaskoczyć, przede wszystkim z Alonso za kółkiem. 40-letni Hiszpan pomimo problemów jest ciągle uśmiechnięty, bo ma szybkie auto ustawione pod siebie. Przypomina to lata 2005-2006 i miło się to ogląda :)

 

McLareny wracają na właściwe tory, ale wciąż to młody Brytyjczyk jest z przodu. Jestem ciekaw, czy to też kwestia ustawienia auta czy może Lando jest aż tak mocny. W talent Ricciardo nie wątpię, bo to jedyny do tej pory kierowca, który nie odstawał od Maxa jako kolega zespołowy.

 

Im dłużej pod przywództwem Strolla, tym gorzej Aston wygląda. Szkoda mi trochę Seba, ale cóż, takie życie w F1.

 

Czekamy zatem na powrót do Europy. Następny przystanek Imola!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodziło z Albonem czemu musiał zjechać inaczej bylo by P7 ? 

 

No Max się przekonuję ze łatwiej jest chyba walczyć o tytuł (o ile w zeszłym roku bylo łatwo) niz go bronić. Jak ktoś powiedział jeszcze jeden dwa takie weekendy i można zaczynać mieć o przyszłym sezonie.  Zaczyna to wyglądać bardzo dobrze dla Ferarri I Charlesa ale mam nadzieję że chłopaki i ogarną i odrobią przewagę. Nie ma nic nudniejszego jak zdobycie mistrza z P1 od startu do mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Galopujące konie mają świetne auto i chciałbym na koniec pierwszy tytuł dla ekipy z Maranello od 15 lat (sic!).

 

 

 

Ktoś tam gdzieś kiedyś wspominał, że czerwoni nie mają jeszcze silnika odkręconego na pełną moc (przez pierwszą część sezonu planowali obserwować, a jak będzie wszystko OK to dopiero podkręcą na maksa).

Natomiast patrząc na awaryjność RBPT to oni już teraz lecą na limicie :rolleyes:

Więc wygląda na to, że fani Ferrari mogą optymistycznie patrzeć w przyszłość - jak się jeszcze zespół ogarnie z podskokami bolidów na prostych, a CS55 w pełni dogada się z autem i przestanie mieć pecha to będzie dobrze :thumbup:

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, rosaskc napisał:

Tak, i to od dawna :)

Wszyscy kierowcy muszą użyć co najmniej dwa rodzaje mieszanki opon, co wymusza min. 1 pitstop *

 

* nie dotyczy wyścigów w deszczu 

Trochę bezsensu tak to by bylo więcej pola do manewru ze strategia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolid Ferrari w innej lidze. Do tego Leclerc dorzucił, że w pełni kontrolował wyścig więc nie dość, że dokłada +20 sek reszcie, to jeszcze jest zapas. Podobała mi się ta jego pazerność na dodatkowy punkt za najszybsze kółko :superhero:

Ale najbardziej znaczący w dzisiejszym wyścigu był fakt, że Merc nie dał HAM zaliczyć pudła! To jednak jest duża różnica P3 czy P4, tym bardziej, że RUS miał sporo szczęścia ze zmianą opon w trakcie VSC. Potężny "prztyk" w nos i chyba jednak jest coś na  rzeczy, ze to może być ostatni sezon HAM w F1. Oj, musiało zaboleć! 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, romek_l napisał:

Bolid Ferrari w innej lidze. Do tego Leclerc dorzucił, że w pełni kontrolował wyścig więc nie dość, że dokłada +20 sek reszcie, to jeszcze jest zapas. Podobała mi się ta jego pazerność na dodatkowy punkt za najszybsze kółko :superhero:

Ale najbardziej znaczący w dzisiejszym wyścigu był fakt, że Merc nie dał HAM zaliczyć pudła! To jednak jest duża różnica P3 czy P4, tym bardziej, że RUS miał sporo szczęścia ze zmianą opon w trakcie VSC. Potężny "prztyk" w nos i chyba jednak jest coś na  rzeczy, ze to może być ostatni sezon HAM w F1. Oj, musiało zaboleć! 

 

To juz łabędzi spiew Lewisa w F1. 

Ile jeszcze pojeździ,  rok moze dwa ? Byli by głupi gdyby nie inwestowali by w przyszłość. 

Jedyne co słabe na razie ze Max jest w tej chwili w centralnej dupie a przydał by sie Charlesowi konkurent żeby była ciekawa walka.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewis się wyspawał. :mrgreen:

 

 

 

- Nie mam żadnych planów, aby rezygnować z biżuterii. Czuję, że to są kwestie osobiste. Powinni nam pozwolić na to, by być takimi, jacy jesteśmy. Dlatego nadal będę zakładał biżuterię do bolidu. Nie mogę tego nawet usunąć! Dosłownie! Popatrz na te kolczyki, są przyspawane! Ktoś musiałby mi je chyba odciąć, więc zostaną - stwierdził kierowca Mercedesa.

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...