Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie zawsze podobaly w roznych seriach podnosniiki zamontowane w aucie. szczegolniie jak niektorzy podnoszą jak auto jeszcze sie kula :wink:

 

O - już są ? Mieli mi stuknąć maila jak już będą bo jak ostatnio chciałem zamówić to nie było :/

a gdzie zamawiales?

http://gadzetyrajdowe.pl/index.php?p=pr ... -fundation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek - ma oprócz niewątpliwego talentu jeszcze coś.Charakter. Mimo,że jego wyniki nie są szokujące to prasa (zagraniczna) bardzo się nim interesuje i komplementuje. Brawura.Zdecydowanie.Perfekcja. Zajebisty dzwon a w następnym wyścigu spokojny jak by jechał do Auchan po zakupy.Zero respektu dla kogokolwiek. Facet choć o to nie zabiega jest materiałem na mistrza pokroju Wielkiego Szumiego. Nie zrozumcie mnie źle. Tak jak jeździł Szumi to chyba już nikt jeździł nie będzie. Kubek też nie . Ale Szumi to była POSTAĆ F1 . Człowiek-marketing. F1 potrzebuje takich kierowców. A nie chłodny Iceman czy nijaki Hamilton. Kubica jest ratunkiem F1 czy ktoś chce czy nie F1 potrzebuje Kubicy nie mniej niż Kubica F1 !!! Co czas pokarze,aby go tylko kraksy omijały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sezonie 2009 drugi czerwony bolid Ferrari zasiadzie nasz Robert

 

Oby , oby ... skończą się wszelkie durne spekulacje... Będzie wszystko biało na czerwonym albo biało-czerwono na czerwonym.

 

whatever...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Szumi to była POSTAĆ F1

 

Mocna zresztą kontrowersyjna :)

 

 

Tak ... jego dominacja była tak ogromna że prawie zabiła F1, oglądali tylko Niemcy i Włosi.

 

Ja sobię tak Szumiego do Loeba porównuję.. Technicznie kierowcy doskonali ale obydwóm czegoś jakby brakowało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale obydwóm czegoś jakby brakowało.

 

Jaj? :twisted::mrgreen:

 

Brak oznak radości ze zwycięstwa, brak pasji w oczach. Po postu to dobrzy rzemieślnicy, który robią swoje i nie trafiają w swoim okresie na równych przeciwników co tylko podkreśla ich bezbarwność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co wszyscy kochali ŚP. Colina?

 

Za to, że jeździł a nie woził się...

 

Za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej 5 samochodów naraz, złożenie się na ręcznym z drogi głównej w dróżkę w winnicach (na dojazdówce nie na OS), wyjście z auta przed strefą, rzucenie kilku [moderator czuwa] i naprawienie lewego błotnika z buta..*

 

*był to jeden ciąg zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej 5 samochodów naraz, złożenie się na ręcznym z drogi głównej w dróżkę w winnicach (na dojazdówce nie na OS), wyjście z auta przed strefą, rzucenie kilku [moderator czuwa] i naprawienie lewego błotnika z buta..*

 

That's my boy! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak oznak radości ze zwycięstwa

 

Nie zgadzam się , Schumi cieszył się jak wariat.

 

brak pasji w oczach

 

zgadzam się.

 

Ja sobię tak Szumiego do Loeba porównuję.. Technicznie kierowcy doskonali ale obydwóm czegoś jakby brakowało..

 

zgadzam się w 100%

 

Loeb jest naprawde wyśmienitym kierowcą, ostoja spokoju choć zgodzę się, że nie widać w nim wielkiej pasji brak tej iskry którą JA widzę w oczach np. Kubicy.

 

Schumi był kierowcą niemal doskonałym ale "żył i robił wszystko tak aby tylko wygrać a nie żeby mieć radość z współzawodnictwa" tak jak to robił Ś.p Senna dla którego wszystkim była rywalizacja, na co dowedem były jego słowa na niedługo przed śmiercią w których dało się odczuć brak motywacji do jazdy z podowu......

 

utraty największego konkurenta czyli Prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...