Jump to content

polsaler

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About polsaler

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 09/22/1976

Profile Information

 • Skąd
  Lublin
 • Auto
  WRX MY 05 - cywil
  STI MY 03 - rajdolotka :)

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.cartmax.pl
 1. Pozdrawiam ...wszystkich :-) Elektrownia w Hawku moja ! Przyznaje się bez bicia i ... Cieszę z nawrócenia się na jedyną słuszną drogę :-)
 2. nie mam bladego pojęcia jakie ma szkielko :?: się dowiem - odpowiem
 3. Będę zamawiał dla siebie takie cacko Mój znajomek mieszkający far far away znalazł Oglądał live i twierdzi , że sprzęt jest superowy . Tak więc ja będę zamawiał dla siebie . Jak ktoś z forumowiczów byłby chętny to mogę zamówić więcej niż jeden ... Cena niestety nie jest pasztetowa Około 1000 pln wyjdzie ( zależy od kursu waluty ...) ale jak to mówią raz kozie ... Ja biere !!!
 4. Lublin zasypany Główne drogi czarne ale za to na lokaknych malutkich i wąskich aż miło
 5. Lanek będzie za tydzień z haczykiem więc spot u niego nie wyda
 6. Na płytkę DvD może być ?? Bo nagrałem więc jak ktoś potrzebuje to się podzielę .
 7. My z Lankiem już w Lublinie więc jak coś to chętnie ...
 8. Odpozdrawiam tak jak obiecywałem Bęben wyobraź sobie , że łiskacz nam jeszcze został i ponad 0,5 litra wróciło do Lublina a sam widziałeś że nie szczędziliśmy sił żeby wypić wszystko . Ponadto dodam że też spodziewałem się ogólnego szamba związanego z organizacją i hordami dzikich pijanych i nieposłusznych polskich kibiców i się bardzooooo pomyliłem . Organizacja była na świetnym poziomie i nie odbiegała standardami od rajdu Szwedzkiego i Finlandi , które miałem kilka razy okazję oglądać . Szacun dla organizatorów za trud przygotowań . Myślę , że polski ma szanse na stałe zagościć w harmonogramie WRC . I nie zgodzę się że prędkości średnie były dużo za szybkie .
 9. Kurde śmigam do tamtego posta i też Cię odpozdrowie
 10. Pozdrowienia dla wszystkich maniaków SUBARU spotkanych lub widzianych na trasie Rajdu 'Polski . Zwłaszcza dla Bębna z małżonką za niespodziewane spotkanie w Gołębiewskim .
 11. Buuuuu . Nie będzie mnie [ i Lanka pewnie też ] . Od czwartku na Mazurach będziemy oglądać WRC . Sam bym chętnie na kartach pośmigał z Wami więc jeśłi jakiś inny termin to będzie super .
 12. To jak mnie porwie Lanek to mnie nie będzie .... Laniu kratka wystarczy
 13. Miejmy nadzieję że nie zbyt długo bo to straszny wstyd dla marki subaru mieć ASO W TAKIM SZAMBIE ... Cieszy tylko fakt , że Dyrekcja widzi problem i ma wolę go rozwiązać . Czekamy na efekty .
×
×
 • Create New...