Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz sie porycze

 

zryczałem się

 

Mi też było blisko do łez

 

Siedzę zaryczany

 

porypało Was :?:

 

Też się strasznie cieszę, ale nawet koleżanka napisała:

 

Normalnie wzruszyłam się

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Cze 08, 2008 9:46 pm ]

prawie się popłakałem

 

następny... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto żyć dla takich chwil. :!:

 

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE WE LAC JA :!: :!: :!: naprawde cos niewiarygodnego zobaczyc wygrana Polaka w takiej dyscyplinie jak F1 , szczegolnie patrzac przez pryzmat jednego toru wyscigowego w naszym kraju. Gratulacje dla Roberta i jego rodzicow ktorzy nascie lat temu uwierzyli w jego talent i postawili wszystko na jedna karte. Dzisiejszy wynik byl chyba dla nich najpiekniejszym podziekowaniem. Ogomny "szacun" dla Roberta ze potrafil sie przelamac po zeszlorocznym wyscigu w Montrealu i okazal sie wojownikiem..bo inaczej tego sie nie da okreslic....zrobil wszystko zeby pokazac ze jest NAJLEPSZYM Z NAJLEPSZYCH :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejna dobra informacja dla Roberta i Kibiców oczywiście:

 

"Lewis Hamilton (McLaren) został ukarany za spowodowanie wypadku w trakcie niedzielnego wyścigu o Grand Prix Kanady - w kolejnych zawodach Brytyjczyk zostanie przesunięty o 10 miejsc na starcie."

 

Miło. Może powiększy przewagę w klasyfikacji generalnej... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...