Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, sartek napisał(a):

Wygląda na to, że sprawy zaszły zdecydowanie za daleko, żeby wszyscy mieli tam dalej koegzystować. Ktoś będzie musiał odejść.

 

 

Jeżeli ktoś faktycznie ukręcił sprawę aby przejąć władzę w RedBullu robiąc taki syf Hornerowi to krew się poleje. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem gdzieś że Max prosił Sulayem'a o wieksze wsparcie dla Hornera a z drugiej strony Jos rypał Hornera więc kto wie ja to tam wyglada - czy to czego chce/oczekuje Jos a czego chce/oczekuje Max się pokrywają

w padoku mało kto przepada za Josem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim końcu stawki z pracy w Alpine zrezygnowali dyrektor techniczny i szef aero. Tam to dopiero musi być ciekawie. To co? Skoro Max jest taki dobry, to niech idzie do Alpine i zdobędzie mistrzostwo? :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sartek napisał(a):

Genialne, ukłony dla autora :)

 

A dziękuję, dziękuję, wyjątkowo to ja (oraz AI do szablonu i siostra do podmiany twarzy na bardziej verstappenową) jestem ojcem tego sukcesu xD

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam jaka role w tym zespole ma wogle Jos Verstappen ? 

O ile sie nie myślę to on jest chyba tylko managerem Maxa ? Z tego punktu widzenia ten pań tak na dobrą sprawę nie ma nic do roboty w tym zespole poza tym że z grzeczności jest zaproszony jako VIP czy członek zespołu. 

To co na pewno nie ulega żadnych wątpliwości to to że Horner robi swoją robotę odstawiając na bok te intrygi które ostatnio wypłynęły ( o ile to wogle w tej chwili prawda ). W każdy razie wyniki zespolu nie pozostawiają wątpliwości. 

Z tego punktu widzenia Josowi coś się chyba pomyliło i jaka jest jego rola. Nie do końca zatem rozumiem jaki może być interes inwestorów i akcjonariuszy doprowadzić do rozpadu kury która znosi złote jaka? 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, sartek napisał(a):

Rendery już powstają :D

GH1DmmuWsAAxetU.jpeg

Z drugiej strony. Max już ma 3 tytuły więc nic nie musi udowadniać. Jeżeli może dostać formułę od MB za zastąpienie Lewisa a tymczasem sportowy zastrzyk motywacji spróbować obronić się z innym zespołem ? Niby czemu nie ? Więc ta intryga z Hornerem może być próba i powodem możliwość rozwiazania kontraktu. 

Czy ogłoszenie przejścia Hamiltona nie zbiegło się przypadkiem z afera Hornera ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa wolne miejsca w Redbullu? Jedno w Ferrari... 

 

Można w sumie przyjąć że trzy najmocniejsze fotele w stawce byłyby do obsadzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tylko Max, Max. a najważniejsze jest co Adrian zrobi! bez niego nie ma RB, a Max w aucie nie zrobionym przez Adriana tez nic nie zrobi, przeciwko bolidowi Adriana

a RB tak naprawdę nie jest nikomu z wielkich na rękę. producent oranżady trzepie, bije największe koncerny

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grzejemy kotleta….

 

Jestem gotowy. Moje przygotowanie praktycznie się nie zmienia. Wyścigi długodystansowe pozwalają mi utrzymywać swoje przygotowanie fizyczne i koncentrację. Jakby była taka możliwość, to wskoczyłbym do bolidu F1. Nie mówię tutaj nawet o startach, ale o pracy - tłumaczy w rozmowie z Radiem ZET.

 

 

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1109942/kubica-znow-w-f1-jego-slowa-daja-do-myslenia

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w RB idą na grubasie… 

 

To, co dzieje się w ostatnich dniach wokół Red Bulla, prawdopodobnie przebija wydarzenia jeszcze przed wydaniem oficjalnego oświadczenia oczyszczającego z zarzutów Christiana Hornera. Szereg medialnych sygnałów świadczących o pewnej pozycji Brytyjczyka, tajemniczy wyciek, naciski innych szefów i główny punkt zapalany - niespodziewane zaangażowanie Josa Verstappena.

Po mocnych jego wypowiedziach już nikt nie ma wątpliwości o nie najlepszych relacjach między tą dwójką. Zresztą obaj panowie wdali się w ostrą kłótnię nawet podczas bahrańskiego weekendu wyścigowego, za którą później - niechętnie - przeprosił Holender. W ramach odwetu udał się do stanowiska Mercedesa na pogawędkę z Toto Wolffem.

Naturalnie nie przeszło to bez echa w mediach, zwłaszcza że Verstappen senior nie chciał mieć nic wspólnego z bossem Srebrnych Strzał po dramatycznym sezonie 2021. Tymczasem wcześniej łączyły ich całkiem dobre relacje i nieraz spekulowało się o przejściu Maxa. Teraz ten temat powrócił na światło dzienne za sprawą raportów The Telegraph, Auto Motor und Sport i F1Insider.com.

 

 

https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-39291-Drugie-dno-afery-wokol-Hornera.-Jos-Verstappen-szykuje-grunt-pod-transfer-syna.html?fbclid=IwAR17sZjGllC9jQekcA62qTK_gUGAsvG0mHIZ3XGd1iDPRPIL-iuKyoKaayQ_aem_AaO464wyjG_87oK7C9dGIVqiOd5IVMVEKcLq-OoaCxnAUrZTL0z9nMTRlIT-TRWc9YU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to Toto maczał w tym palce (nomen omen)?
Mialoby to sens.
Co by nie mówić doznał trochę upokorzeń od Hornera przez ostatnie 3 lata.
Inna sprawa że wcześniej było w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał(a):

Update artykułu jest ciekawy :) 

 

 

„Bardzo interesująco aktualną sytuację podsumował na łamach niemieckiego serwisu Gerhard Berger, który był światkiem tego, co działo się w bahrańskim padoku:

"Na ten moment Horner zostaje. Helmut Marko i Adrian Newey zaś odchodzą, a Max przenosi się do Mercedesa", powiedział były kierowca Ferrari.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bosman napisał(a):

Czyli to Toto maczał w tym palce (nomen omen)?

Sądzę, że raczej trzyma rękę na pulsie, a cały bajzel to jednak inside job miłującej się rodziny RB :) 

 

A na końcu okaże się, że to zemsta de Vriesa za zastąpienie jego osoby wesołym Danielem :biglol:

Edytowane przez Zyzol
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...