Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, chojny napisał(a):

Teraz będzie gnój dopiero… szykuje się ciekawy sezon. 
 

 

A z innej beczki… 

 

 

IMG_3477.jpeg

No wczoraj Toto sobie ulżył na konferencji prasowej. Wielka miłość z Hamiltonem chyba przeżywa trudny okres ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sartek napisał(a):

No wczoraj Toto sobie ulżył na konferencji prasowej. Wielka miłość z Hamiltonem chyba przeżywa trudny okres ;)

 

 

Najważniejsze są wielkie słowa o przyjaźni, lojalności, równości, sprawiedliwości i tak dalej co tam wszystko wielkie szło przez lata ;)

 

Fajnie się teraz ogląda "Jazdę o życie" jak sobie słodzili i zapewniali o lojalności i przyjaźni :mrgreen:

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BelegUS napisał(a):

 

Jest gdzieś nagranie?

Nie wiem, nie szukałem, czytałem gdzieś zapis, chyba na The Race.
Na F1TV jest tylko relacja z konferencji z udziałem kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał(a):

 

 

Najważniejsze są wielkie słowa o przyjaźni, lojalności, równości, sprawiedliwości i tak dalej co tam wszystko wielkie szło przez lata ;)

 

Fajnie się teraz ogląda "Jazdę o życie" jak sobie słodzili i zapewniali o lojalności i przyjaźni :mrgreen:

 

 

no przeciez to od zawsze bylo wiadomo że tam lukier leje sie strumieniami ;) jestes ze mna to jest cacy, jestes przeciw mnie to najwiekszy i najgorszy wróg

jak to było w takim fajnym Polskim filmie - Czarodziej z Harlemu "Kto Murzyna ma, u tego Murzyn gra"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sartek napisał(a):

A oni tam przypadkiem nie debiutują?

 

Razem ze Sztuką debiutuje w jego zespole dwóch innych. Oni jakoś dali radę w czołowym zespole zrobić wyniki na czele stawki ;)

Edytowane przez BelegUS
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BelegUS napisał(a):

 

Razem ze Sztuką debiutuje w jego zespole dwóch innych. Oni jakoś dali radę w czołowym zespole zrobić wyniki na czele stawki ;)

A widzisz, to przydatny kontekst :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20240229_172018_Facebook.thumb.jpg.a9999e0443d52715bb2de93e33985f50.jpgChyba nie koniec afery... teraz juz wszyscy maja zdjecia Hornera p#€%^&@ :mrgreen:

W końcu ta proponowana ugoda z dupy nie była… niewinny, to po co ugoda na początek ? No nic, czekać na rozwój wydarzeń. Robi się ciekawie, przynajmniej będziemy mieli o czym pisać w kolejnym nudnym sezonie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...