Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Marek napisał:

Gratulacje dla Maxa. Wygrał to wygrał, Lewis był lepszy w tym wyścigu ale niestety stratedzy Merva to chyba z Ferrari przesli

 

A ja myślę, że oni niewiele mogli zrobić. Cały czas powtarzali, że utrata pozycji byłaby zła i słusznie. Uważam, że LH by przegrał ten wyścig jeśli ściągnęliby go na VSC lub później na SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jumpman napisał:

nie oddublowanie się aut było by z kolei krzywdzące dla RB.Zawsze można anulować ten wyścig o rozdać mistrzostwo na podstawie klasyfikacji z przed tygodnia ;) tylko nic to nie zmieni.

ja jestem za powtórką, nie mam nic przeciwko kolejnemu wyścigowi. Mam gdzieś kto wygra, ważne żeby było ściganie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czad, wracam teraz ze Szczecina na Śląsk i właśnie z kumplem skończyliśmy oglądać wyścig. 

Ale nerwy do końca, faktycznie Ham był szybszy, ale tym razem szczęście dopisało Maxowi :D:yahoo:.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na wojenkę pomiędzy fanami LH a resztą świata i nachodzi mnie jedno porównanie: to samo się dzieje w środowisku tenisowym, gdzie od kilkunastu lat dominatorem jest Novak Djokovic. Tam też on sam, jego rodzina (szczególnie tata) i fani wszędzie widzą spisek przeciwko Nole. Pojawią się też rasizm (niby że Nole to Serb a cały świat sprzysiągł się przeciwko Serbom). No i ciągłe pretensje wszędzie bo ktoś śmie skrytykować ich pupila bo on jest GOAT (Greatest of all time), najładniejszy i och, ach, w ogóle bez skazy. Taki prawie fanatyzm religijny wychodzi. Ludzie, więcej luzu. To tylko sport, nie religia/polityka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cieszyłem jak dziecko, albo jakby RK wygrał wyścig ;). I nic nie zmieni tego że Toto Wolff ma polskie korzenie i zrobil kolejny protest.

Brawo MAX, Brawo RBR, Brawo Horner !!!! 

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ESP napisał:

Tak patrzę na wojenkę pomiędzy fanami LH a resztą świata

 

Tak jest chyba tylko na forach, gdzie można prawie incognito gównem obrzucać.

Teamy i zawodnicy zachowują się znacznie lepiej, były gratulacje, nie było na konferencjach obrażania przeciwnika...

..mało tego, dziennikarze brytyjscy z uśmiechem gratulowali holenderskim.

Bierzmy z nich przykład.

LH wielki mistrz, pokonany przez Mistrza MV. W przyszłym roku zaczyna się nowa zabawa. Żaden z nich nie odpuści, jestem tego pewny. A to zapewni nam super widowisko.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa oczekiwanie na decyzje sędziów w sprawie dwóch protestów Mercedesa. Niestety, wygląda na to, że dyrekcja wyścigu zawaliła sprawę przy restarcie.

Być może sędziowie teraz nie odważą się odebrać tytułu Maxowi, ale Mercedes na GP Abu Zabi zabrał jedną z wielkich kancelarii prawniczych i właśnie z prawnikami chodził do sędziów. Biorąc pod uwagę takie podejście, nie można wykluczyć, że Mercedes uda się do trybunału arbitrażowego...

Decyzja powinna zostać ogłoszona w ciągu 30 minut. FIA wymaga, by wszystkie kwestie rozstrzygnęły się do czwartku czyli do oficjalnej gali FIA, na której wręczane są nagrody...

Jak pisze Iwona z Abu Zabi: "To jest wojna".

Relacja live - https://powrotroberta.pl/2021/12/grand-prix-abu-zabi-2021-wyscig-kto-bedzie-mistrzem-swiata-relacja-live.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adi napisał:

 

Tak jest chyba tylko na forach, gdzie można prawie incognito gównem obrzucać.

Teamy i zawodnicy zachowują się znacznie lepiej, były gratulacje, nie było na konferencjach obrażania przeciwnika...

..mało tego, dziennikarze brytyjscy z uśmiechem gratulowali holenderskim.

Bierzmy z nich przykład.

LH wielki mistrz, pokonany przez Mistrza MV. W przyszłym roku zaczyna się nowa zabawa. Żaden z nich nie odpuści, jestem tego pewny. A to zapewni nam super widowisko.

tutaj jakby fanów LH obrzucających błotem MV nie widzę. jakoś nikt nie wrzuca memów z Maksem.  a  takich z LH jest kilka, nazywanie go szlachciurą, wyzywanie Bottasa od giermka, gdy to samo robi Perez i jest kierowcą wyścigu. to nic, że tak pociskał by go LH nie wyprzedził, że bolid odmówił dalszej jazdy. długo by wymieniać. szkoda... to tylko wyścigi, więcej luzu  :)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jumpman napisał:

Trwa oczekiwanie na decyzje sędziów w sprawie dwóch protestów Mercedesa. Niestety, wygląda na to, że dyrekcja wyścigu zawaliła sprawę przy restarcie.

Być może sędziowie teraz nie odważą się odebrać tytułu Maxowi, ale Mercedes na GP Abu Zabi zabrał jedną z wielkich kancelarii prawniczych i właśnie z prawnikami chodził do sędziów. Biorąc pod uwagę takie podejście, nie można wykluczyć, że Mercedes uda się do trybunału arbitrażowego...

Decyzja powinna zostać ogłoszona w ciągu 30 minut. FIA wymaga, by wszystkie kwestie rozstrzygnęły się do czwartku czyli do oficjalnej gali FIA, na której wręczane są nagrody...

Jak pisze Iwona z Abu Zabi: "To jest wojna".

Relacja live - https://powrotroberta.pl/2021/12/grand-prix-abu-zabi-2021-wyscig-kto-bedzie-mistrzem-swiata-relacja-live.html


 

Pierwszy odrzucony. 
 

 

90A421D2-E92F-467C-A4A3-E8B7152096DA.jpeg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chojny napisał:


 

Pierwszy odrzucony. 
 

 

90A421D2-E92F-467C-A4A3-E8B7152096DA.jpeg

Nie zazdroszczę sędziom, ale jeśli by zmienili werdykt o tytule mistrzowskim, to cały cyrk F1 baaaardzo dużo straci. 

P.S. Jest decyzja ! Max mistrzem świata !!!! 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jumpman napisał:

Trwa oczekiwanie na decyzje sędziów w sprawie dwóch protestów Mercedesa. Niestety, wygląda na to, że dyrekcja wyścigu zawaliła sprawę przy restarcie.

Być może sędziowie teraz nie odważą się odebrać tytułu Maxowi, ale Mercedes na GP Abu Zabi zabrał jedną z wielkich kancelarii prawniczych i właśnie z prawnikami chodził do sędziów. Biorąc pod uwagę takie podejście, nie można wykluczyć, że Mercedes uda się do trybunału arbitrażowego...

Decyzja powinna zostać ogłoszona w ciągu 30 minut. FIA wymaga, by wszystkie kwestie rozstrzygnęły się do czwartku czyli do oficjalnej gali FIA, na której wręczane są nagrody...

Jak pisze Iwona z Abu Zabi: "To jest wojna".

Relacja live - https://powrotroberta.pl/2021/12/grand-prix-abu-zabi-2021-wyscig-kto-bedzie-mistrzem-swiata-relacja-live.html

Z drugim protestem sprawa jest ewidentna. Ciekawe co będzie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, carfit napisał:

Nie zazdroszczę sędziom, ale jeśli by zmienili werdykt o tytule mistrzowskim, to cały cyrk F1 baaaardzo dużo straci. 

I będzie to strata nie do odrobienia bo Red Bull zrobi z tego wojnę marketingową a ich zasoby nie będą oszczędzane wtedy i tylko sport na tym ucierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem taka piłka nożna też ma zasady regulaminy  federaxje. Ale jak sędzia się myli to trudno. Nikt nie idzie z prawnikami. Ręki Maradony na MŚ nikt przez 30 lat nie cofnął ;)

 

Swoją drogą kolejne memy..  

FB_IMG_1639334516440.jpg

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jumpman napisał:

Nie bardzo rozumiem taka piłka nożna też ma zasady regulaminy  federaxje. Ale jak sędzia się myli to trudno. Nikt nie idzie z prawnikami. Ręki Maradony na MŚ nikt przez 30 lat nie cofnął ;)

 

Swoją drogą kolejne memy..  

FB_IMG_1639334516440.jpg

Bo w piłce chyba nie ma aż takiej kasy i wizerunku jak w F1 ;) Mercedes tu nie popisuje się zachowaniem sportowym bo do tej pory uważali ten sport za prawie własną piaskownicę. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jumpman napisał:

Nie bardzo rozumiem taka piłka nożna też ma zasady regulaminy  federaxje. Ale jak sędzia się myli to trudno. Nikt nie idzie z prawnikami. Ręki Maradony na MŚ nikt przez 30 lat nie cofnął ;)

 

Swoją drogą kolejne memy..  

FB_IMG_1639334516440.jpg

chyba czas na system VAR w F1 ;):biglol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fulcrum napisał:

tutaj jakby fanów LH obrzucających błotem MV nie widzę. jakoś nikt nie wrzuca memów z Maksem.  a  takich z LH jest kilka, nazywanie go szlachciurą, wyzywanie Bottasa od giermka, gdy to samo robi Perez i jest kierowcą wyścigu. to nic, że tak pociskał by go LH nie wyprzedził, że bolid odmówił dalszej jazdy. długo by wymieniać. szkoda... to tylko wyścigi, więcej luzu  :)

Od kiedy memy=obrzucanie błotem? 

Sam sporo hejtu tu wylałeś, nie umywaj teraz rąk. 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danko napisał:

Od kiedy memy=obrzucanie błotem? 

Sam sporo hejtu tu wylałeś, nie umywaj teraz rąk. 

ja hejtu? mylisz mnie chyba z kimś! to, że nie uważam MV za najlepszego kierowcy to nie hejt. potrafisz gdzieś znaleźć coś takiego z mojej strony? znajdziesz, przeproszę i złożę samokrytykę  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fulcrum napisał:

ja hejtu? mylisz mnie chyba z kimś! to, że nie uważam MV za najlepszego kierowcy to nie hejt. potrafisz gdzieś znaleźć coś takiego z mojej strony? znajdziesz, przeproszę i złożę samokrytykę  :)  

Az tak czasem nie szastam ;)

Sam możesz poddać swoje posty ocenie. Nie mówię o opinii, kto jest lepszy. Tak, jak choćby ja krytykowałem LH, tak Ty krytykowałeś MV i wdawałeś się tu w różne dyskusje. Stąd imo pisanie teraz jak to inni tu rzucają błotem jest.. Dziwne? 

---

Co do Masiego. Mam wrażenie ze i on i cała ta kadra sędziowska grubo się pogubiła w swojej niekknsekwencji w tym sezonie. Może złapali lenia po kilku latach względnego spokoju, s jak zaczęło się dziać to był chaos? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda decyzja jaka by podjął w tym momencie była by zła. Wybrał najlepszą że złych. Była możliwość ścigać się jedno okrążenie tor był czysty kierowcy zgodnie z regulaminem się oddublowali.

Cóż, RB wykorzystał okazję i założyli softy. Tyle i aż tyle.

Jak by kazał doczołgać się im za SC to by dopiero bylo skandal.

Edytowane przez Jumpman
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...