Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem czy smutna? Smutniejsze chyba jest to jak absurdalnie wysokie koszty trzeba ponosić w związku z chęcią organizowania GP F1 - nie tylko te bezpośrednie ale też te, które wpływają na utrzymywanie "odpowiedniego stanu technicznego toru" czyli niestety unikania organizacji innych, mniejszych ale popularyzujących motosport imprez. Jakby nie było to jest główny powód "upadku" tego toru. Niestety trzeba być takim zakapiorem jak Putin, mieć swój naród w zadku i topić go w nędzy za to kupę szmalu wywalać na zbędne "igrzyska" wzbogacając elitę. F1 to typowy przykład finansowego totalitaryzmu, z którego i tak nic nie zostanie. Zresztą na tym opiera się większa część gospodarek: wmówić, że to coś jest wyjątkowe i niezbędne dla egzystencji i dlatego warte każdych pieniędzy - zwłaszcza jak jesteś zbyt słaby żeby coś wykreować, a chcesz się pokazać.

 

Czas na zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja wiem czy smutna?

 

Że wesoła?

 

Zrobić z toru komis samochodowy.... prawie złomowisko. 

 

 

 

F1 i tak idzie pod młotek, może coś się zmieni i będzie wesoło a nie sterylnie i nudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktowalbym to jak niezły skecz opisujący firmę jaka jest F1.

 

Znam historie pewnego toru, który miał byc zamknięty bo ... nic sie na nim nie dzieje. Drift tez z niego wyjechał bo taniej jest wybudować tor gdzieś w mieście. Zamiast budować absurdalne przepisy i zaporowe ceny, które i tak nic nie wnoszą, wystarczy zapewnić ciągłość wykorzystania obiektu żeby zarabiał, uczył i dawał zabawę.

 

No i tez zorganizowano na nim, w pewnym sensie, komis samochodowy.

 

Turcy przynajmniej wiedza jak sprzedawać auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście motogp wczoraj ?

To są wyścigi !!!

Cały czas naparzanka - czterech pierwszych zawodników / trzech producentów.

Do ostatniego zakrętu nie było wiadomo kto wygra.

Tak się prali, że aż ptaki latały :

https://www.youtube.com/watch?v=tAUxHGKOXsQ&feature=youtu.be

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście motogp wczoraj ?

To są wyścigi !!!

Cały czas naparzanka - czterech pierwszych zawodników / trzech producentów.

Do ostatniego zakrętu nie było wiadomo kto wygra.

 

No naprawdę warto było wstać rano i obejrzeć ten wyścig. Niesamowita walka przez cały czas, zwycięstwo zdobyte na ostatnim zakręcie, działo się.

 

Ogólnie MotoGP zacząłem jakoś oglądać w zeszłym roku tak na poważniej, w tym już śledzę każdy wyścig i prawie zawsze są niezłe emocje. Jeszcze dwa rejsy, mam nadzieję że Doctore utrzyma przewagę i zdobędzie tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze warunki w Texasie takie troche .... malo teksanskie ;) Swoja droga, jesli ktos ma instagram, polecam sledzic ten kanal - fajnie relacjonuje co sie dzieje wokol poszczegolnych Grand Prix, a nie tylko w samym srodku :) 
 

https://instagram.com/f1traveller/ 

 

 

CSFUjgLWoAEuqPq.jpg

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...