Skocz do zawartości

co w...pienia was najbardziej.. w życiu.. po prostu..


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, eurojanek napisał(a):

Długość wątku Jaki samochód... elektryczny, .. bądź łódka ;-)

180 stron czytania i nadal nie wiesz jaki samochód kupić :D

Jakikolwiek byle nie elektryczny, chyba że jakiegoś srakopchaja do toczenia się z miejsca na miejsce po mieście;)

 

Bez znaczenia wtedy jaki model i marka.

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza jak jadę główną droga i tych po prawej podporządkowanej chcę wpuścić mrugając im a oni jak te barany nadal stoją i zastanawiają się czy wyjechać czy nie,  bo z naprzeciwka mnie ktoś jest daleko i czy on  na pewno zdąży. Dopiero trąbienie moje  pomaga takiemu wyjechać :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, seseyab napisał(a):

Wkurza mnie to, że bez względu na to, jak bardzo chcę nauczyć się handlować na rynku Forex, ciągle wysysam wszystkie swoje pieniądze) 

Mnie wkurza to, że nie chandlując na żadnym rynku wysysa wszystkie moje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2024 o 15:45, Kiwi 4ester napisał(a):

Mnie irytuje jak są 3 pasy na autostradzie i wszyscy jadą lewym i środkowym.

 

 

Ale wtedy prawy jest wolny i możesz ich nim wyprzedzać. :thumbup:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chojny napisał(a):

 

 

Ale wtedy prawy jest wolny i możesz ich nim wyprzedzać. :thumbup:

u nas owszem, w takiej DE z tego co kojarzę jest to karalne. Generalnie od kilku lat jest jakaś "moda" na podróżowanie lewym. Nie raz widzę jak ktoś jadąc prawym zmienia pas na lewy mimo że w zasięgu wzroku nic przed nim nie jedzie, jeszcze zazwyczaj taki jedzie z 20 km/h poniżej dopuszczalnej prędkości.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chojny napisał(a):

 

 

Ale wtedy prawy jest wolny i możesz ich nim wyprzedzać. :thumbup:

Do czasu aż włączy się ciągnik czy inny kapelusznik przy jakimś węźle i na środkowy ni ma jak uciec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, conradek napisał(a):

Do czasu aż włączy się ciągnik czy inny kapelusznik przy jakimś węźle i na środkowy ni ma jak uciec :P

 

 

Może też jeleń albo inny świnio-dzik wyskoczyć albo spaść cegła z wiaduktu. 

 

5 minut temu, radekk napisał(a):

u nas owszem, w takiej DE z tego co kojarzę jest to karalne. Generalnie od kilku lat jest jakaś "moda" na podróżowanie lewym. Nie raz widzę jak ktoś jadąc prawym zmienia pas na lewy mimo że w zasięgu wzroku nic przed nim nie jedzie, jeszcze zazwyczaj taki jedzie z 20 km/h poniżej dopuszczalnej prędkości.

 

 

Teraz wprowadzili u nas odcinkowy pomiar na obwodnicy więc dwa pasy jadą równiutko 120km/h a prawy 90km/h i jest porządek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał(a):

Może też jeleń albo inny świnio-dzik wyskoczyć albo spaść cegła z wiaduktu. 

Na prawy rzadko, częściej na środkowym czy właśnie lewym widywałem takie niespodzianki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radekk napisał(a):

ktoś jadąc prawym zmienia pas na lewy mimo że w zasięgu wzroku nic przed nim nie jedzie

 

 

Moje dziewczyny tak robią

Na pytanie dlaczego blokuje pas odpowiada, że przecież za 15 km autostrada się rozdziela a ona przecież jedzie w lewo na Utrecht   :mrgreen:

 

tapatalked

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał(a):

 

 

Ale wtedy prawy jest wolny i możesz ich nim wyprzedzać. :thumbup:

nigdy nie będąc pewnym czy taki baran nie zmieni pasa na prawy bez spoglądania w lusterko...  :) wyjdę na chama, ale to jedyna sytuacja gdy mrugam długimi i staram się wygonić kogoś na prawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FOR CVT napisał(a):

Moje dziewczyny tak robią

A ile ich jest?:mrgreen: Musza mieć sporo innych atutów:biglol: Jakiś casting robisz że wszystkie odznaczają się tą samą cechą?;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radekk napisał(a):

ile ich jest?

 

 

Tylko dwie sztuki ale za to jakie, o atutach jako ojcu za bardzo nie wypada mi mówić, ale owszem całkiem pokaźne te atuty

A jeżdżą jak jeżdżą, jedna nawet elektrycznym autobusem, więc ten kraj prędzej czy później musi upaść  :mrgreen:

 

Aga się napięła zupełnie niepotrzebnie, bo nie wszystko w internetach należy brać na poważnie  :mrgreen:

 

tapatalked

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fulcrum napisał(a):

wyjdę na chama, ale to jedyna sytuacja gdy mrugam długimi i staram się wygonić kogoś na prawy

Witam w klubie ;)

To niestety nie zawsze pomaga.

 

Najlepsi są mistrzowie, którzy nie zjadą, czasem depną w hamulec, by będąc wyprzedzanymi z prawej przyspieszają do odcinki :mellow:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FOR CVT napisał(a):

Aga się napięła zupełnie niepotrzebnie, bo nie wszystko w internetach należy brać na poważnie  :mrgreen:

Nie, to nie to. Mam takie gwiazdy w 3city. Od Gdańska do Gdyni jadą tylko lewym, bo skręcają w lewo do Riviery  :mrgreen: :mrgreen: ;)

 

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał(a):

Nie, to nie to. Mam takie gwiazdy w 3city. Od Gdańska do Gdyni jadą tylko lewym, bo skręcają w lewo do Riviery  :mrgreen: :mrgreen: ;)

 

Ja znałem jednego co otwarcie się wypowiadał że on jak jedzie to jak np jest ograniczenie do 90 to jedzie 90 i lewym bo nikt nie ma prawa go wyprzedzić:facepalm: dla mnie to jest jeszcze gorszy sort, bo już taki co jedzie jak w Twoim przykładzie chociaż ma jakieś założenie i być może nie robi tego świadomie żeby innym utrudniać, tylko żyje w przeświadczeniu że jest sam na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Aga napisał(a):

Najlepsi są mistrzowie, którzy nie zjadą, czasem depną w hamulec, by będąc wyprzedzanymi z prawej przyspieszają do odcinki

Ostatnio trafiłem na takiego barana na wiejskiej drodze gdzie ujmą było ośmielenie się wyprzedzić jego BMW. I podczas wyprzedzania przyspieszył do odcinki. Oberwało mi sie  od Mojej za to mocno bo to było głupie :mrgreen:

 

Mam wrażenie że powoli ten watek zamienia się w chama na drodze :biglol:

Edytowane przez Henryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.02.2024 o 15:19, Henryk82 napisał(a):

Mnie najbardziej wkurza jak jadę główną droga i tych po prawej podporządkowanej chcę wpuścić mrugając im a oni jak te barany nadal stoją i zastanawiają się czy wyjechać czy nie,  bo z naprzeciwka mnie ktoś jest daleko i czy on  na pewno zdąży. Dopiero trąbienie moje  pomaga takiemu wyjechać :P

Cię nie znają. Mnie kiedyś gość tak chciał na ubezpieczenie.

 

I już nie musisz się wkurzać. Nie ma za co.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, euyot napisał(a):

Cię nie znają. Mnie kiedyś gość tak chciał na ubezpieczenie.

 

I już nie musisz się wkurzać. Nie ma za co.

W dobie kamer na ulicach i że co drugie auto ma videorejestrator tego nie brałem pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Henryk82 napisał(a):

W dobie kamer na ulicach i że co drugie auto ma videorejestrator tego nie brałem pod uwagę.

To jak jechanie środkowym pasem po Trasie Toruńskie. Może wnerwiać. Ta taktyka jednak jest z czasów przed nawigacyjnych. Że środkowego łatwiej dobrać właściwy pas.

 

Wszystko z głową.

Kiedyś ma jednej "L" widziałem napis: "Robim co możem".

 

Za to mnie wnerwia zawsze nie włączanie migacza jak ktoś chce wbić się na "moj" pas takie czajenie. Badanie karoseria czy wpuszczę...

Kierowców nie czaj się! Wrzuć migacz. Wtedy wiem czego ty chcesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, euyot napisał(a):

Wrzuć migacz. Wtedy wiem czego ty chcesz!


Czasami migacz nie wystarczy, gdy robisz to za wolno dla kogoś, kto nagle przyspieszy i próbuje Cię podjechać. Ja właśnie zostałem niedawno skopany przez takiego frustrata. Film zapisany, jeszcze nie wysłany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...