Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

A ta cena 50K EUR to pewnie tak samo sie sprawdzi jak cena zwykle R-ki :)

 

 

 

 

+ te pare drobiazgow, ktore ja podwyzsza o te znikome kilkanascie tysiecy ^_^

no tak, w BMW te same drobiazgi sa o wiele tansze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ta cena 50K EUR to pewnie tak samo sie sprawdzi jak cena zwykle R-ki :)

 

 

 

 

+ te pare drobiazgow, ktore ja podwyzsza o te znikome kilkanascie tysiecy ^_^

no tak, w BMW te same drobiazgi sa o wiele tansze... :)

 

 

 

a co ma piernik do wiatraka??  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ta cena 50K EUR to pewnie tak samo sie sprawdzi jak cena zwykle R-ki :)

 

 

 

 

+ te pare drobiazgow, ktore ja podwyzsza o te znikome kilkanascie tysiecy ^_^

 

no tak, w BMW te same drobiazgi sa o wiele tansze... :)

 

 

a co ma piernik do wiatraka??  :blink:

no to ty powiedz mi, jaki ma sens pisanie o tym, ze opcje w VW kosztuja dodatkowo?

to chyba oczywiste, ze za nie trzeba doplacic i to podnosi finalna cene auta - czy to w VW, czy w BMW, czy w Subaru*... wiec nie bardzo rozumiem, co chciales przekazac swoim wpisem... dla mnie to byl kolejny przejaw bawarskiej VAG'o-fobii :mrgreen:

 

 

*jedyna roznica jest taka, ze w takim VW mozesz wybrac, co chcesz miec (a wybor jest naprawde szeroki), a czego nie... natomiast w Subaru niektorych PODSTAWOWYCH rzeczy nie uswiadczysz nawet za doplata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ze nie widzisz logiki. Skoro jako argument "za" zostala uzyta cena :

 

 

 

nie więcej niż 50 tys. Euro. Moim zdaniem to będzie najlepszy stosunek mocy do ceny. 
 

 

to wedlug mnie warto wspomniec o tym, ze ta cena zawiera "kierownice i cztery kola". Polecam sasiedni watek, w ktorym wlasnie o tym mowa:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/44932-subaru-wrx-sti-my15/?p=2245413

 

Bo denerwujace jest to ciagle porownywanie Golfa, ktory jest przeciez lepszy, szybszy, ladniejszy i na dodatek tanszy od STI, a la wpis Zelaznego (ktory, bez urazy, ale tez zmienil sie z FHI lovera na hatera w ciagu ostatnich dwoch lat  :rolleyes: ) i przywolywanie ciagle tych samych argumentow. Rany boskie - idzcie na forum VW i tam piszcie jakie to sa wspaniale auta. Mozna tu rzeczowo podyskutowac, przytoczyc raz czy drugi pewne kwestie, ale takie ciagle madoxowanie staje sie naprawde irytujace (a, ze irytuje nie tylko mnie, dowodzi powstanie watku "Subaru, lubie to!" http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/80184-subaru-lubi%C4%99-to/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam demonstrujesz "zelazna logike"

 

kiedy posiadacz Subaru pisze, ze kupil Subaru za "frajde z jazdy" (olewajac brak gadzetow czy innych opcji), to wszystko jest cacy, ale jak ktos pisze, ze Golf R400 oferuje trudny do przebicia fun z jazdy i stosunek mocy/osiagow, to wyskakujesz z jakimis dziwnymi tekstami o czterech kolach i kierownicy... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpis Zelaznego (ktory, bez urazy, ale tez zmienil sie z FHI lovera na hatera w ciagu ostatnich dwoch lat  :rolleyes: )

Oj tam, tak źle ze mną nie jest, nie przesadzaj, Subaru (zwłaszcza stare) kocham, zresztą najlepszym przykładem jest to, ze 8 raz już będę na plejadach  ;)

 

Subaru jako firma się zmieniła i ich auta także. Większości starszych użytkowników/forumowiczów się to nie podoba i tyle. Hejty hejtami, śmiechy śmiechami ale tak jest. Jeszcze do ubiegłego tygodnia miałem w domu 2 Subaru i 2 VW, uważam że każde jest swego rodzaju bardzo dobre, chociaż zdarzają się lepsze jak i gorsze modele, wszystko zależy od tego, co kto potrzebuje/lubi. Śmieję się z silnika diesla jak i 2.5l turbo a zarazem wielbie BRZ jak i przekonałem się do nowego STI. I tak, zgadzam się, że ciągłe wałkowanie tego tematu bez konkretnych argumentów może się znudzić. Trollowanie jest fajne ale co za dużo to niezdrowo! Bardzo bym chciał, by Subaru wypuściło takie auto, by zamknąć jadaczki wszystkim malkontentom. Peace! ;):)

 

 "zelazna logike"

 

Hola, hola, znów na mnie?! :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga zadziwia mnie cena eRki w De skoro u nas kos tuje zdecydowanie taniej i jeszcze rabaty daja. Niektorz dilerzy wrecz od razu w ogloszeniu 8-10% serwują.

Pewnie w DE idzie jak cieple buleczki a w Polsce sprzedaje sie jej zdecydowanie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze budżetowy Mitsubishi Lancer "rallyżart"

 

faktycznie, całkiem nie brałem go pod uwagę, choć pewnie mnie by wystarczył w zupełności

 

"rallyżart" - co za subtelność ;)

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...