Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

jest polska cena civica type R - http://moto.pl/MotoPL/1,88389,17635293,Honda_Civic_Type_R___Ceny_w_Polsce___Skromne_informacje.html#MotoImg

zachwycają się że tanio ale patrząc na porównywalne auta jak megana czy leon to nie ma szału.Rewelacyjny tekst o imprezie, coż za nobilitacja dla sti: może być uważana za konkurenta :)

ale 310 koni w ośce, odważnie

 

IMO: golf R, którego realnie DA SIĘ po negocjacjach wyrwać w cenie nowego Type-R-a, pomimo całego mojego sentymentu do japońskiej motoryzacji - jest lepszą propozycją. I nie tylko ze względu na 4x4. również ze względu na anonimowość (pomijając 4 lufy z tyłu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jest polska cena civica type R - http://moto.pl/MotoPL/1,88389,17635293,Honda_Civic_Type_R___Ceny_w_Polsce___Skromne_informacje.html#MotoImg

zachwycają się że tanio ale patrząc na porównywalne auta jak megana czy leon to nie ma szału.Rewelacyjny tekst o imprezie, coż za nobilitacja dla sti: może być uważana za konkurenta :)

ale 310 koni w ośce, odważnie

 

IMO: golf R, którego realnie DA SIĘ po negocjacjach wyrwać w cenie nowego Type-R-a, pomimo całego mojego sentymentu do japońskiej motoryzacji - jest lepszą propozycją. I nie tylko ze względu na 4x4. również ze względu na anonimowość (pomijając 4 lufy z tyłu...)

 

 

 

 

Nie wiem gdzie Ty takiego Golfa chcesz wyrwac...

35k€ to realnie kosztuja roczne Golfy R... przynajmniej w DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.volkswagen.pl/pl/modele/golf_7/cenniki-i-katalog.html - 147k. (co prawda rocznik 2014), także myślę, że 3000pln jak najbardziej do utargowania.

.

 

Plus opcje i bedzie bieda sie w 160.000 zmiescic

Jeszcze dodam ze w celach porownawczych warto ten sam rocznik porownywac ;)

Edytowane przez Pyzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.volkswagen.pl/pl/modele/golf_7/cenniki-i-katalog.html - 147k. (co prawda rocznik 2014), także myślę, że 3000pln jak najbardziej do utargowania.

.

 

Plus opcje i bedzie bieda sie w 160.000 zmiescic

Jeszcze dodam ze w celach porownawczych warto ten sam rocznik porownywac ;)

 

jakie opcje?  już model podstawowy GolfaR jest wystarczająco wyposażony. Poza tym podejrzewam, że 144tys. to też cena za podstawową wersję Type-R-a i do tego lepsza opcja i takoż również można do 160 dobić.

Jeszcze raz powtarzam: wg mnie z ceną 144kpln za mocnego htb z przednim napędem Honda przeholowała i ja-gdybym chciał auto tego typu, ze wszystkich dostępnych obecnie wybrałbym GolfaR, który za swoje pieniądze daje najwięcej - IMO, ofkors (coś jak FXT, tylko inny target)

Edytowane przez Adasko75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie mój :) tylko Szanownej Małżonki :) ja do porszaka prawie nie wsiadam, tym bardziej, że moja "Połowica-biznesłomen", prawie z niego nie -wysiada :)

Czyli w tym układzie przypadła ci rola jazdy damskim samochodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho - poprzedni był dużo bardziej damski - Rav4 (co prawda to było jedyne-wspólne auto). Forek XT jest męskim samochodem, co do tego jestem przekonany! Jeszcze nie widziałem kobiety w forku XT a moja Pani go nie lubi. Forester XT jest, tak uważam, bardziej męski od panamery, takiej...pozaokrąglanej. Poza tym, mimo jej 400 kunia, ja większą radość czerpie z ujeżdżania forka, nie wspominając o tym, że ma prawdziwe 4x4 i dojedzie wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho - poprzedni był dużo bardziej damski - Rav4 (co prawda to było jedyne-wspólne auto). Forek XT jest męskim samochodem, co do tego jestem przekonany! Jeszcze nie widziałem kobiety w forku XT a moja Pani go nie lubi. Forester XT jest, tak uważam, bardziej męski od panamery, takiej...pozaokrąglanej. Poza tym, mimo jej 400 kunia, ja większą radość czerpie z ujeżdżania forka, nie wspominając o tym, że ma prawdziwe 4x4 i dojedzie wszędzie :)

To oczywiście było z przymrużeniem oka ;)

 

Zmieniając temat nowy Focus RS ma mieć ponoć 345 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.volkswagen.pl/pl/modele/golf_7/cenniki-i-katalog.html - 147k. (co prawda rocznik 2014), także myślę, że 3000pln jak najbardziej do utargowania.

.

 

Plus opcje i bedzie bieda sie w 160.000 zmiescic

Jeszcze dodam ze w celach porownawczych warto ten sam rocznik porownywac ;)

 

Jak się rozglądłem za autem w połowie 2014 to Golfa R 5 drzwi, manual z kilkoma drobnymi opcjami (nie lubie zbyt dużo głupich gadżetów bo ich nie używam) mogłem mieć za 136 tyś - taka oferte miałęm od dealera. Koniec konców skończyło się na czymś innym ;)

Leon Cupra 280 w Pl startuje cennikowo od 112tyś, a też biedny w serii nie jest........ No i rabaty tez dają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda wogole przegina z cenami. Zanim kupiłem XV interesowałem sie nowym civicem kombi - cena za srednia wersja z silnikiem 1,8 -94k pln.... bez komentarza

Teraz to samo z nowym typer -144k pln za golasa. Upustów dawac nie chcieli zadnych ( pytalem sie w 3 salonach) byc moze teraz na wyprzedazy rocznika mozna cos ugrac ( ale patrzac ile smiga wersji kombi to watpie) . Jezeli Honda bedzie prowadzila taka polityke to niestety nie wroze abysmy zobaczyli kiedys na drodze nowego TypR'a ( no moze fascynat marki kupi ale takich jest nieduzo) za podobna kwote co type R mozna wyrwac 300 konne AWD (tez golasa) a jak jeszcze nowy focus rs wejdzie do sprzedazy to bedzie pozamiatane. (zeby nie bylo Subaru tez jest drogie ale tutaj placi sie za niezle awd, boksera  i takie tam a Honda pomimo niezawodności nie oferuje nic wiecej niz konkurencja nawet nie ma beznynowych silnikow turbo... )

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet nie daja kupujacemu wyboru ... Szkoda , brak awd, osiagi na poziomie innych HH , i pewnie   belka skretna z tylu - szkoda. Starych civiców jezdzi jak psów bo kiedys biły one na głowe pod wzgledem ceny konkurencje np type r VII gen, teraz to auto stanie sie mocno egzotyczne- moze to i dobrze :) Tak czy siak czekam na nowego RS'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie, Cupra wychodzi najlepiej w naszym porównywaniu HH. Cena jest adekwatna do oferowanych osiągów itp.

to fakt!, a żeby jeszcze miała AWD...

 

Ma w serii szperę -prawdziwą, a nie realizowaną przez hamulce :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...