Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się uzbroić w cierpliwość ale z mojego punktu widzenia, grzechem jest nie kupić tego auta. Konkurencji praktycznie nie ma (nie będę się już pastwił nad STI ;) ) a że ja nie przepadam za oczojebnymi samochodami, Ford w tym przypadku trafił w dychę pod mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmuchany blotnik by mu nie zaszkodził ale racja chyba lepiej tak niz jak Type R.

Z minusów jest jeszcze brak możliwości indywidualnej konfiguracji np. Zawias na normal a silnik i reszta na sport sa tylko gotowe programy no ale to bagatela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał okazję jeździć nowym Peugeotem 308 GTI? Podobno Golfa GTI wciąga nosem, ale R-ka go odstawia. Wygląd mi akurat pasuje - żona w 208 ma taką małą kiere i jeździ się tym genialnie. Auto wygląda na bardzo fajne poza najważniejszym - przednimi lampami. Kurczę naprawdę wydając >100.000 zł za auto chciałoby się mieć coś więcej niż ledy przeszczepione z choinki po świętach.

post-16578-0-60543600-1466160183_thumb.jpg

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend z Civiciem Type R za mną. W skrócie - gdybym miał wolne środki to bym jutro szedł do salonu kupić... genialne autko, tubroserducho fajnie gra, świetny zawias, doskonale się prowadzi,  i ten wygląd, niemalże karykaturalny, ale jednak bardzo, ale to bardzo na plus. ehh, jutrzejsza jazda do pracy służbową Skodą to będzie bardzo, ale to bardzo przykry powrót do rzeczywistości.

A żeby nie było tak różowo, to heble chyba bym poprawił, no i dodał 4x4 - wtedy auto by było kompletne :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford pracuje juz nad RS500.To moze tez byc ciekawy sprzet.

Z plotek który słyszałem od użytkowników Focusów RS, to RS500 ma kosztować coś 50k euro. Kupić go można tylko jeśli się już posiada RSa. Mocno ograniczona produkcja, podobno już są jakieś kolejki, listy z zapisami.

 

A zwykłego RSa mają zakończyć produkować w 2017 roku. Podobno :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...