Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na allegro pojawiła sie Baja Turbo, w związku z tym moje pytanie: jaką mocą dysponuje ta wersja bo raczej nie wydaje mi sie żeby to było 268 KM jak jest napisane w ogłoszeniu. To jest taka jednostka jak w poprzednim Forysiu 2.5 XT? Jeśli tak to 210 KM, całkiem nice :wink:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63799502

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na dwudrzwiową Imprezkę: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64159306

 

fajna, szkoda, że taki silnik, ale nadwozie 2 door 8)

 

u Bełtowskego stoi (na stronie internetowej komisu) srebrny TypeR za 115 tysiaków z napisem na drzwiach Prodrive (ktoś kiedyś wspominał, że ma silnik z GT ), więc trochę drogo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Bełtowskego stoi (na stronie internetowej komisu) srebrny TypeR za 115 tysiaków z napisem na drzwiach Prodrive (ktoś kiedyś wspominał, że ma silnik z GT )

 

I ktoś kiedyś wspominał że ten "Type-R" jest w opłakanym stanie... :roll:

 

a to nie było o tej czarnej hołkowo- kuzajowej lekko już zmęczonej życiem :wink: . Ale fakt faktem, że w tej srebrnej też coś nie halo, skoro już tak długo szuka właściciela a to jednak na naszym rynku jest rodzynek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie było o tej czarnej hołkowo- kuzajowej lekko już zmęczonej życiem

 

o tej także :wink: Ale ta srebrna pochodzi z nie istniejącej już firmy Prodrive, która notabene nie była chyba przedstawicielem tego właściwego Prodrive i były tam jakieś przekręty z tym autem czy coś :roll: Poza tym ten srebrny egzemplarz sprzedaje sie już chyba że dwa lata w różnych mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale ta srebrna pochodzi z nie istniejącej już firmy Prodrive, która notabene nie była chyba przedstawicielem tego właściwego Prodrive i były tam jakieś przekręty ...

 

faktycznie coś było, że właściciel tej firmy nie miał prawa do używania nazwy Prodrive, jak pamiętam z tego co pisali forumowicze. No ale z tych dwóch to ten podobno w lepszej kondycyjce jest :wink: (mniej bity niby ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie było o tej czarnej hołkowo- kuzajowej lekko już zmęczonej życiem

Tak odnośnie tej zmęczonej życiem Imprezy, donoszę że osiągnęła ona już chyba szczyt swojego upodlenia i stała sie jeżdżącym słupem reklamowym dla jednej z Gliwickich knajp....... :x

Żenada........ :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nad nią myślałem, ale wiem że nie stać mnie na doprowadzenie do porządku tego samochodu.

 

Mnie też nie :-((( Jakbyś kupił albo ktos znajomy to chętnie pomogę, choćby kręceniem śrubek i leżeniem pod...

 

 

Ale zawsze jak go widzę, to krew mnie zalewa..........

 

Nie tylko Ciebie i nie tylko z tym jednym autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh :-(((

 

ja nie wiem jak można tak skaszanić taki piękny samochód, cholera, że moja skarbonka jest pusta :evil: ale jak by coś wpadło tak do miliona to bym przygarnął takiego bolida 8) i full service na nowych częściach i jeszcze może tuning zrobił bym :mrgreen:

 

Edit: http://www.ravensblade-impreza.com/modi ... tions.html fajna stronka, zawierająca repriny katalogów Imprez GT oraz wiele ciekawych informacji o tym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...