Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli to nie tajemnica to ile taki Mikrus kosztował ?

1000 pln...

 

ciekawe ile będzie kosztować odbudowa, pewnie minimum 10 tysiaków

 

Porzadna restauracja takiego auta, ktore notabene jest w oplakanym stanie, nie wiem czy sie zamknie w 50 kpln. Niestety odrestaurowanie samochodu nigdy nie jest oplacalnym interesem, jest jakby inwestycja w przyszlosc. Coraz mniej jest samochodow, ktore z punktu widzenia handlowego warto odnawiac. Jak ktos ma zbedna kase i chcialby zainwestowac w auto, ktore zapewne stanie sie klasykiem polecam Jaguara XJ w wersji Daimler.

 

 

Ciekawe czy GT moze stac sie klasykiem :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzadna restauracja takiego auta, ktore notabene jest w oplakanym stanie, nie wiem czy sie zamknie w 50 kpln

Chyba, że nabywca jest blacharzem złotą rączką lub będzie naprawiane poza Warszawą, gdzie niektórzy fachowcy licza sobie kosmiczne, chore pieniądze za wcale nienajlepsze usługi (widziałem auta naprawiane w Wawie, a gdy usłyszałem cenę naprawy....hmm....ludzie są naiwni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pyta ile to kosztuje to znaczy że go nie stać, i tyle.

Zgadzam się,że mnie nie stać na TAKI wydatek!!!Ale znam ludzi, których stać na wydanie "wolnych środków" o wiele większych niż cena za to Audi.....i nie kupują takich wozów!!!Nie oceniaj swiata po sobie :!: Nie każdy ma takie "zachcianki" lub ładnie mówiąc ...hobby :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Azraela fotki mojej Siostry, Szwagra i Właściciela niezlej stajni. Zaprosił ich na pokaz swoich aut. Poprosił jednoczesnie,żeby nie opowiadali znajomym, bo na codzień Gość jest najzwyklejszym Amerykaninem.Aha...siostra i Szwagier sie nie znają na antykach, dlatego robili fotki z autami, które były wg. ich opinii najładniejsze :wink: ...a aut było ok.50. To jest skromność.

P.S.Kto zna te autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...