Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a szczerze mówiąc mam podejście podobne do Milka, tzn. nie dałbym takiej kasy za leciwy wóz który owszem jest klasykiem....ale.....

 

ale wydałbyś taką fure pieniędzy na taki za przeproszeniem "dupowóz" :?: 8) Wiem że to takie gdybanie, ale za taką kase jest masa fajniejszych aut (w moim mniemaniu of kors :wink: ) np Noble M400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczerze mówiąc mam podejście podobne do Milka, tzn. nie dałbym takiej kasy za leciwy wóz który owszem jest klasykiem....ale.....

 

ale wydałbyś taką fure pieniędzy na taki za przeproszeniem "dupowóz" :?: 8) Wiem że to takie gdybanie, ale za taką kase jest masa fajniejszych aut (w moim mniemaniu of kors :wink: ) np Noble M400

Sorry WRC Fan...zapomniałem dopisać (chociaż miałem to w głowie), że tą kasą nie przeznaczyłbym na SL'a....mnie takie auta nie bawią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry WRC Fan...zapomniałem dopisać (chociaż miałem to w głowie), że tą kasą nie przeznaczyłbym na SL'a....mnie takie auta nie bawią

 

no to myslimy podobnie :wink:

 

a co do tego Audi, to wiadome jest że to jest auto dla kolekcjonerów. przecież nikt o zdrowych zmysłach nie jezdziłby tym cudem po ulicy :wink: Nawet sobie nie wyobrażam co by było w wypadku stłuczki. Klapka wlewu paliwa do cywilnego Audi SportCoupe Quattro kosztuje 5k zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tego Audi, to wiadome jest że to jest auto dla kolekcjonerów. przecież nikt o zdrowych zmysłach nie jezdziłby tym cudem po ulicy Nawet sobie nie wyobrażam co by było w wypadku stłuczki.

Przede wszystkim to nie jest samochód cywilny, tylko B grupa, czyli tak, jakby za kilkanascie lat ktoś sprzedawał jakiegoś obecnago wurca.

Więc nie porównujmy go do aut drogowych. Ani ceną, ani niczym innym.

A co do kabrio mercedesów...... Sorry, ale na zachodzie, to typowy dupowóz dla dowartościowujących sie panów w mocno średnim wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...