Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W Emiratach maja. Albo w Sudanie... cos w tym guscie :wink:

 

kiedyś było o tych wozach na sr.pl i wyszło na to, że to jeden wielki drut sytem w ich wykonaniu- koło kierownicy przenoszono na lewo a kolumna zostawała tam gdzie była fabrycznie i to łączono za pomocą łańcucha :evil::evil: a Hwojtek coś wspominał o wersjach fabrycznych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to co mowi OGS...albo grac albo olac...kiedys na matmie postanowilem obliczyc jakie jest prawdopodobienstwo trafienia szostki...wyszlo jakies 1: ~ 14 000 000 :wink: ...ale nigdy nic nie wiadomo :)

 

jedno jest pewne jak nie zagrasz to nie wygrasz :D, a puściłem dla maksymalnego funu na chybił trafił jeden skromny zakładzik, może to właśnie dziś 8). Od razu mówię, że nie gram regularnie- puszczam raz na 2-3 miechy, oraz gdy kumulacja jest powyżej 5 milionów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta cena ogromniasta! Ale chyba z ciekawości jutro przekręcę do gościa......

 

 

Moje źródła mówią że auto jest mocno zużyte, nie skatowane ale zużyte.

 

No własnie, tego się obawiam. Kupując taki samochód należy się liczyć, że łagodnie traktowany nie był i trzeba trochę będzie w jego doprowadzenie do porządku włożyć, ale tu cena jest jakby to był ideał, prawie nówka sztuka. A ideały jakoś w praktyce nie występują.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co gorsa to jest jakaś lipa, bo niby japońska wersja, a kierownica z lewej, generalnie jakaś lipa.

 

 

 

 

 

BTW: wiesz nie zdarzają się a jednak, mi się taka jedna GT-Four sprzedala sprzed nosa - idealna byla. Pierwszy wlasciciel kupiona w salonie w POlsce,starszy facet ja mial ktory kiedys jezdzil. Sprzedala sie jakies 13h po wystawieniu ogloszenia - pod domem u goscia stawily sie typy z kasa o 8 rano w poniedzialek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje siedziałem w CH i widziałem 2 GT-four'y w komisach przy salonach toyki. Jeden śliczny jak z fabryki, a drugi stylistycznie spaprany przez jakiegoś szalonego tuningowca. Ceny w przeliczeniu wyższe niż ta z allegro. Widac, te samochody są w cenie.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...