Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe czy w Polsce jest choć jeden 9-2 ? :roll:

 

Dobrze by było, jeśli nie... Saab kojarzy mi się z marką dla nowej polskiej kadry zarządczej (ukryta ironia jak najbardziej zamierzona)... Tej od tego galo-wego (nomen-omen :mrgreen: ) fraku, co to dopiero od trzeciego pokolenia pasuje. I bym mnie cholera brała, jakby ludzie kompletnie nie znający się na motoryzacji kupowali to jako saaba i potem kozakowali przed sobie podobnymi...

 

Wiem, wyszedł ze mnie prostak... :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym nic nie wiedziałem nikt mnie nie uprzedził nie przygotował na taką wiadomość.

 

Dla mnie to też był szok :roll:. Na szczęście państwo za wielką wodą (a tylko tam ten wynalazek jest sprzedawany) jest tak daleko, że wmówiłem sobie, że to jest tak daleko, że tego w ogóle nie ma. Proponuję tę terapię - sprawdza się.

 

I wyobraź sobie z jaką ulgą przyjąłem wiadomość, że Saab się z tego wycofuje... :twisted:

 

WRC Fan - słusznie. Można by było pooglądać tego dziwoląga i... szybko zapomnieć o jego istnieniu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraź sobie z jaką ulgą przyjąłem wiadomość, że Saab się z tego wycofuje...

 

Bo ten S(ch)aab to takie niechciane jajo. Fani Saaba nie uznają go za prawdziwego Saaba, a Subaromaniacy ...z resztą co ja wam będe mówił jak sami wiecie :mrgreen:

 

Można by było pooglądać tego dziwoląga i... szybko zapomnieć o jego istnieniu

 

Bo to jest auto z typu - fajnie by było zobaczyć, ale nie koniecznie posiadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq ja jestem jeszcze w wiekszym szoku :shock: Pierwszy raz widze takie cos na oczy... Jakie te auto ma zadanie???

 

Z tego, co wiem, jego główne zadanie to denerwowanie właścicieli "właściwych" subaru :twisted:

 

PS. Ten saab ma ksywę "saabaru" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ComeToDaddy, 250KM z 2.3 litra to juz nie jest soft turbo.

9-2X jest bardzo przychylnie przyjmowany przez uzytkownikow Subaru bo to przeciez jest w 99.9% Impreza (ciekawe czy znaczek Saaba jest wysylany ze Szwecji czy tez go robia japonczycy?). Wlasciciele tych Saabow przyjezdzaja na spotkania i czynnie uczestnicza na forach Subaru. Na poczatku nikt nie chcial ich kupowac bo byly drozsze od Imprezy, ale w te wakacje GM wprowadzilo taka promocje ze sprzedawalo wszystkie swoje auta w takich cenach jak dla wlasnych pracownikow. Saab tez sie do tego zalapal i mozna bylo kupic nowego 9-2X Aero (turbo) dobrze wyposarzonego za 19 tysiecy dolarow. To bylo o o jakies 3-4 tysiace mniej niz gorzej wyposarzony WRX kombi. Doszlo do tego ze nie mozna bylo nigdzie znalezc tych samochodow.

 

ext12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...