Skocz do zawartości

z cyklu pytania do: konto bankowe


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Alior chyba idzie na sprzedaż (sprawdź) ja nie wchodzę w sprzedawane banki. No ale co kto lubi. Często najłatwiejsze rozwiązanie nie okazuje się najlepszym. Z banków fizycznych korzystam rzadko dlatego wybieram najlepsze/najpewniejsze + oczywiście internetowe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alior chyba idzie na sprzedaż (sprawdź) ja nie wchodzę w sprzedawane banki. No ale co kto lubi. Często najłatwiejsze rozwiązanie nie okazuje się najlepszym. Z banków fizycznych korzystam rzadko dlatego wybieram najlepsze/najpewniejsze + oczywiście internetowe. :D

 

Nie wiadomo właśnie co z Aliorem. Podobno na sprzedaż, jednak sam Alior dementuje, ostatnio ogłosili nowy projekt Alior Sync.

Też chciałbym taki bank, który po pół roku nie przejdzie pod flagę np. PKO :roll: .

 

Które to wg. Ciebie "najlepsze/najpewniejsze" ?

 

Wybrałbym Toyotę gdyby nie byli całkiem wirtualni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Poleci ktoś jakieś dobre i tanie konto? BZ WBK to zdziercy i przyszła pora się z tym bankiem rozstać.

Od ponad roku używam Konto Wyższej Jakości w banku Alior i jestem bardzo zadowolony pod warunkiem, że w 99% przypadków korzysta się z bankowości internetowej (w oddziałach są często kolejki). Dodatkowo bank gwarantuje obecne warunki przez 5 lat posiadania konta, mają brokera, limity odnawialne, karty debetowe i kredytowe. Czego chcieć więcej ;) ?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niezmiennie od ponad 10 lat korzystam z volkswagen bank direct i jedyna opłata jaka tam mam to co roku za linie debetowa, a mam tam dwa konta priv i firmowe

A ja niezmiennie od ponad 10 lat korzystam z volkswagen bank direct i jedyna opłata jaka tam mam to co roku za linie debetowa, a mam tam dwa konta priv i firmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakieś dobre i tanie konto? BZ WBK to zdziercy i przyszła pora się z tym bankiem rozstać.

Deutsche Bank - DB EasyNet.

Brak opłaty za prowadzenie, za przelewy - a interfejs prosty + kody smsem

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ostatnio na ING z PKO i wydaje mi się że lepiej taniej i prościej.

A co w ING było nie tak ?

 

Konto Direct , wszystko za darmo , prowadzenie, karta, wypłaty z WSZYSTKICH bankomatów, obsługa internetowa, przelewy, oprocentowane konto oszczędnościowe z wypłatami kiedy chcesz... czego chcieć więcej ? ;)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto Direct , wszystko za darmo , prowadzenie, karta, wypłaty z WSZYSTKICH bankomatów, obsługa internetowa, przelewy, oprocentowane konto oszczędnościowe z wypłatami kiedy chcesz... czego chcieć więcej ?

 

 

Zmieniłem ostatnio na ING z PKO

 

Właśnie takie mam, a zrezygnowałem z PKO :), super wygoda i w sumie zero opłat, nie ma problemu również z płaceniem za granicą.

Edytowane przez szamann1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę miesięcy otworzyłem sobie konto w Aliorze - Konto Wyższej Jakości. Wszystko za darmo, spoko system.

Od 2001 mam konto w mBanku, ale zamierzam je zamknąć. Kiedyś bardzo chwaliłem, ale ostatnio jakieś różne drobne opłaty, a czarę goryczy przelała kara za brak spłaty karty kredytowej. Przez kilka lat automatycznie mi się robiło, raz się nie zrobiło i dowalili parę zł kary, reklamacji nie uznali... Dobrze, że nie mam u nich nic poza ROR - ale też już wkrótce zamknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam od dawien dawna ING i jest OK, jeżeli chodzi o online banking (prywatny i korporacyjny), a w zasadzie tylko to mnie u nich interesuje ;)

 

Obsługa korporacyjna (ludzka) jest raczej żałosna, ale to chyba ogólny standard w PL

Edytowane przez GREGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...