Skocz do zawartości

z cyklu pytania do: konto bankowe


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam firmowe w mBanku. Darmowe. Przelew 0,50 czy 1 zł do innego banku.

Opłacam podatek a resztę przelewam na prv w PKO BP, gdzie mam złote konto (nie czekam w kolejkach, wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym Świecie za darmo, przelewy za darmo).

Z tego konta robię wszelkie opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w volkswagen bank polska kombinacje konta

1 firmowe

2 osobisty ROR

3 konto z oprocentowaniem jak na lokacie tylko z pewnymi ograniczeniami

 

i przy tej kombinacje jedyną opłatę jaką mam to roczna opłata za linie debetową, reszta za darmo

kasa z dowolnego bankomatu do 400pln oplata 1,5pln, powyżej bez opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

resztę przelewam na prv w PKO BP, gdzie mam złote konto (nie czekam w kolejkach, wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym Świecie za darmo, przelewy za darmo).

 

Hogi, Ty serca nie masz :!:

a te wszytkie emerytki i recisci musza swoje stoleczki przynosic zeby Pan Złote Konto bez kolejki przelewy robil :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, Ty serca nie masz :!:

a te wszytkie emerytki i recisci musza swoje stoleczki przynosic zeby Pan Złote Konto bez kolejki przelewy robil :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Life is brutal. :wink:

 

 

Coraz więcej oddziałów jest przebudowywanych, osobne wejście, klimka, kawka, skóra, sofy i osobisty doradca. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej oddziałów jest przebudowywanych, osobne wejście, klimka, kawka, skóra, sofy i osobisty doradca. 8) :mrgreen:

 

 

no tak idzie nowe :lol:

 

 

od ponad 10 lat mam to samo w pekaosa :twisted:

Hogi, a Ty potrzebujesz osobistego doradcy :?: :mrgreen::P

 

Aga, po co pytasz :?:

 

spójrz na jego portfel w podpisie :twisted::P:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ale to nie ja zrobilem sie na rudo :wink: :P

 

Nie musisz mi tego przypominać przy każdej okazji :P:mrgreen: :wink:

 

dokladnie, :wink: taka malutka, prawie ze niewidoczna..... a jednak :twisted::P:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

No widzisz... zauważasz złośliwości, których prawie nie ma :mrgreen:

 

 

 

Właśnie mi się przypomniało, że ja też mam w banku osobistego doradcę i czekają na mnie skórzane kanapy... a ja w ogóle z tego nie korzystam :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłacam podatek a resztę przelewam na prv w PKO BP, gdzie mam złote konto (nie czekam w kolejkach, wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym Świecie za darmo, przelewy za darmo).

:shock: To do banku się jeszcze chodzi?

Posiadam kilka produktów w Multibanku (konto osobiste, wspólne, firmowe, kredyt, czasami lokaty, fundusze i ubezpieczenia) i od wielu lat nie byłem w siedzibie banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekają na mnie skórzane kanapy... a ja w ogóle z tego nie korzystam

Ja kiedyś miałem bonusowe karty dla tych co latają samolotami, i ani razu nie byłem wtedy nawet na lotnisku :mrgreen:

jako konto firmowe moze sluzyc zwykle konto osobiste

Wydaje mi się, że nie jest to najlepsze rozwiązania, a w każdym razie, może nie być zgodne z umową z bankiem :idea:

czekam na mega krach w przyszłym roku...

Ty powinieneś otworzyć osobny wątek i publikować rekomendacje kiedy kupować, kiedy sprzedawać i co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cenne uwagi :wink:

 

jako konto firmowe moze sluzyc zwykle konto osobiste

Wydaje mi się, że nie jest to najlepsze rozwiązania, a w każdym razie, może nie być zgodne z umową z bankiem :idea:

 

Pewnie mógłbym korzystać z osobistego, ale chce koniecznie oddzielić i mieć osobne konto firmowe, żeby nie mieszać i lepiej widzieć co?, gdzie?, skąd? :wink:

 

Doczytałem jeszcze ranking Forbes'a gdzie w czołówce są BNP Paribas i Multibank, Idea Bank najlepszym debiutantem.

 

Myślę, że 99% obsługi konta będę wykonywał przez internet, ale gdybym w tym 1% musiał udać się do oddziału, fajnie by było nie czekać w kilometrowej kolejce :?

Kiedyś Alior się wychwalał indywidualna obsługą przedsiębiorców, doradcami itd., ale jak to wygląda w praktyce, nie wiem.

 

Na oprocentowaniach, lokatach, nocnych, dziennych, miesięcznych mi właściwie nie zależy bo przecież i tak grosze się na tym zarabia, albo nie zarabia wcale. Podstawa to przelewy i ew. jakas linia kredytowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chce koniecznie oddzielić i mieć osobne konto firmowe

To rozwiązanie jest jak najbardziej słuszne. Zajrzyj jeszcze tu:

http://www.pekao.com.pl/mis/pakiety/

gdyż czasami może się okazać, że przy określonej specyfice firmy "bezpłatne" konto może być droższe od płatnego :wink: :mrgreen:

indywidualna obsługą przedsiębiorców

Z moich doświadczeń wynika, że bardziej zależy to od doradcy, który będzie Cię obsługiwał niż od banku :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mógłbym korzystać z osobistego, ale chce koniecznie oddzielić i mieć osobne konto firmowe, żeby nie mieszać i lepiej widzieć co?, gdzie?, skąd?

 

no ja nie widze problemu :idea:

 

otwierasz 2 rachunek osobisty ktory traktujesz jak firmowy i tyle.

 

Wydaje mi się, że nie jest to najlepsze rozwiązania, a w każdym razie, może nie być zgodne z umową z bankiem

 

jezlei to jest osoba fizyczna to nie ma problemu :)

 

furmi, otwieraj zwyklego RORa i tyle. bedzie najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.deutsche-bank-pbc.pl/index. ... nternetowe jest tu jakiś haczyk?

Chyba najwyższa pora przestać bawić się w byłego premiera: czas otworzyć konto bankowe. Czekałem z tym, bo nie chciałem mieć żadnego konta "Junior", "Uczeń" itp. no ale, już mogę mieć zwykłe ;) Zależy mi na jak najniższych opłatach, głównie za bankomaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - składam wniosek o nową kartę debetową w mBanku bo wcześniejszą zgubiłam :oops: i dostałam do wyboru Visa Electron PayWave albo Mastercard Debit Pay Pass. Kompletnie się nie znam, opłaty miesięczne są chyba identyczne... Możecie coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...