Skocz do zawartości

Sklepik Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powracajac do tematu modeli AutoArt to sa tez takie cudenka :twisted:

 

78656.jpg

 

http://www.autoartmodels.com/pages/search/info.php?item=78656

 

P.S. AutoArt accesories znajdujace sie na tej stronie, ktora podal Kropek to rowniez AUTOART, wiec mysle, ze za posrednictwem drugiego glownego sklepikowego CHARLIE daloby sie tez takowe zamowic i, sadzac po roznicy cen modeli tam i u nas, bylyby tansze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, tak nie chwal waszą ofertę, chciałem u was kupić 2 modele w 1:18 i dowiaduje się, że nie ma, bo prawdopodobnie Autoart już nie produkuje (ale na stronie można je znaleźć). Sklep miał to sprawdzić dokładniej i jeszcze pytałem się o taką czarną czapkę, która była w tym wątku. Od tygodnia nie mam odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Powracając do początku wątku to ja od dobrych kilku lat szukam ręcznika na plażę....granatowy z dużym żółtym logo subaru...nawet o rynek w Instambule zahaczyłem i nic :roll:

Ten na jednym ze zdjęć jest...jaki jest :cry:

 

Może ktoś z was widział niekoniecznie w Europie taki plażowy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do początku wątku to ja od dobrych kilku lat szukam ręcznika na plażę....granatowy z dużym żółtym logo subaru...nawet o rynek w Instambule zachaczyłem i nic :roll:

 

Ludzie, przestańcie, o mało przez takie rzeczy ostatnio nie napisałem: "zachamować" :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QK, tez szukalem - bez skutecznie... ale wywnioskowalem ze najlatwiej bedzie kupic zwykly recznik i dac do komputerowego wyhaftowania - to nie jest droga usluga...
Ile kosztuje "przechaftowanie" czarnego ręcznika na niebieski z żółtym logo ?

 

To pytanie było zdecydowanie nie do mamuśki forumowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem wybredny ale faktycznie nasza oferta sklepiku jest biedna w porównaniu z innymi prezentowanymi wczesniej przez wielu z nas mam nadzieje ze Dyrekcja reflektuje nasze propozycje i w niedalekiej przyszłosci poradzi cos na to i ucieszy oczekujących klientów nie tylko dobrej jakosci produktami ale takze przystępną ceną tj. nie przekraczającą 100 zł za np. Tshirt :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do początku wątku to ja od dobrych kilku lat szukam ręcznika na plażę....granatowy z dużym żółtym logo subaru...nawet o rynek w Instambule zahaczyłem i nic :roll:

Ten na jednym ze zdjęć jest...jaki jest :cry:

 

Może ktoś z was widział niekoniecznie w Europie taki plażowy :?:

 

P.S. Już się poprawiłem...naprawdę nie wiem jak to się stało mimo. Mimo, że jestem dość wyczulony na pisownię to strzeliłem taką gafę. :lol: Już się poprawiłem

 

QGS: No właśnie chodzi mi to po głowie i prawdopodobnie tak zrobię, bo już trochę się zmęczyłem tym szukaniem. Tylko taki haft trochę lipnie może wyglądać i będzie trwał chyba pół dnia, bo ja chcę takie naprawdę DUŻE logo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta się właśnie poszerzyła o kilka pozycji SWRT 8) (dostęp narazie jeszcze tylko bezpośrednio przez http://www.subaru.pl/sklep/?kat=31 ale jutro powinien być już także przez stronę główną sklepu)

jeśli wg Was powinniśmy zamówić jeszcze inne pozycje z ich oferty to proszę o info na sklep@subaru.pl jakie (ewentualnie do mnie na PW). Jeśli będzie sporo chętnych na jakieś pozycje to postaramy się żeby przed Mikołajem pojawiły się one u nas w sklepie.

ponownie kilka modeli AutoArt'u jest dostępnych, dalsze uzupełnianie oferty w toku... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najładniejsze rzeczy zostały wybrane z SWRT, jeszcze portfel jest całkiem, całkiem- napewno lepszy od tego w Housie. Mam parę rzeczy już upatrzonych, m.in. Beanie Hat. Całkiem ładna czapka ale jest tylko w jednym rozmiarze...jakim? Mam już trzecią czapkę w tym stylu (nie Subaru oczywiście) i wiem jak trudno jest taką dopasować. Albo coś odstaje na czubku, albo...schodzi się w praniu. Była to czapka z niejakiego House'a , zeszła się o dwa numery i wyglądała jak jarmułka :roll: :wink: ....więc przed nabyciem takiej muszę poznać jej dokładne dane technicze :twisted:

 

 

... no i flagi się wszyscy doczekali. Kiedyś było o niej głośno na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była to czapka z niejakiego House'a , zeszła się o dwa numery i wyglądała jak jarmułka .

 

Domniemywam, że to nie przypadek - tylko świadoma prowokacja wiadomych sił, związanych z Gazetą Wybiórczą, Niegodnikiem Powszechnym itp.

 

Trzeba czym prędzej zawiadomić Radio Maryja i ministra Wassermana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź była że są sold out, czapeczka była rozważana

konkretniej? proszę :) :

- żeby wznowić produkcję ze stanu sold out potrzebne byłoby zamówienie na 5000 szt. a że o ile mi wiadomo nie zapisują sobie pojedynczych zamówień na sold out w oczekiwaniu na magiczne 5000szt. to o tych modelach można praktycznie zapomnieć

- czarna czapeczka miała być alternatywą dla niebieskiej, ale obecnie mamy dwie alternatywy z SWRT więc tamta czarna nie jest planowana (poza tym haft tego trójwymiarowego logo jest podobno kosztowny i ostateczna cena sklepowa mogłaby wielu odstraszyć).

 

Witek mam nadzieję, że taka odpowiedź jest wystarczająca 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, to wyczerpuje obie sprawy. O modelach powiedziano mi, że nie ma, ale może coś się jeszcze znajdzie, więc konkretnej odpowiedzi nie było, teraz jest. A SIP przypadkiem nie chce zamówić 5000 sztuk 22B ? :mrgreen:

 

A czapka mogła by być podobna do obecnej, różniąca się tylko głównym kolorem... Będę musiał poprać trochę swoją w wybielaczu, a później pobrudzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do początku wątku to ja od dobrych kilku lat szukam ręcznika na plażę....granatowy z dużym żółtym logo subaru...nawet o rynek w Instambule zahaczyłem i nic :roll:

Ten na jednym ze zdjęć jest...jaki jest :cry:

 

Może ktoś z was widział niekoniecznie w Europie taki plażowy :?:

 

Ile chcesz tych recznikow? Beda pod choinke ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

może coś ze strony Subaru Szwajcaria... mi osobiście bardzo się podobają zegarki.

Także na LL Bean można znaleźć fajne rzeczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...