Skocz do zawartości

Sklepik Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

Bokserki odpadaja... jak ktos nie wytrzyma napiecia to zabrudzi gwiazdki :lol:

 

Rozumiem, ze wolisz stringi meskie? :mrgreen:

 

Może w przypadku innej marki nie miałoby to tak dużego znaczenia, ale w przypadku Subaru ze względu na silnik z bielizny w grę wchodzą tylko bokserki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bokserki odpadaja... jak ktos nie wytrzyma napiecia to zabrudzi gwiazdki :lol:

 

Rozumiem, ze wolisz stringi meskie? :mrgreen:

 

eee.. ja wole GACIE PO TACIE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysły całkiem fajne i napewno niektóre zostaną przedstawione do akceptacji, kolekcja elegancka to mniej więcej to o czym mówił Junior, a wzorowanie się na SWRT miałem na myśli na części lifestyle jeśli ktoś nie załapał, rozróżnienie właścicieli i maniaków poszczególnych modeli też rozważamy 8)

oczywiście mam nadzieję że to nie koniec Waszych pomysłów, bo jak narazie nieźle idzie (no może poza pojedynczymi przykładami :lol: ) dziwi mnie tylko że wypowiadają się cały czas te same osoby jakby pozostałych w ogóle temat nie obchodził :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, nie znalazłem na stronie http://www.autoartmodels.com./main.html mniejszych modeli aut niż 1:64 (to jest wielkość popularnych "resoraków" ?) a szkoda. Ciekaw jestem czy są mniejsze, a jeśli nie to cen tych 1:64. W razie czego to do kogo składać zamówienie i kogo zamęczać pytaniami z tym związanymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście mam nadzieję że to nie koniec Waszych pomysłów, bo jak narazie nieźle idzie (no może poza pojedynczymi przykładami :lol: ) dziwi mnie tylko że wypowiadają się cały czas te same osoby jakby pozostałych w ogóle temat nie obchodził :(

 

pomysłów jest wiele, ale wszystko zależy od cen, które powinny być przystępne dla ludzi zarabiających w "biletach banku polskiego"

 

a co do pomysłów to może:

- podkładka pod myche do kompa

- coś na wizytówki: taki pojemniczek o wyglądzie intercoolera

- dla palaczy: jakaś pomysłowa popielniczka zrobiona na wzór tarczy hamulcowej

- inne już zostały zaproponowane wcześniej

 

- SZALIKI Z NAPISEM SUBARU :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaliki :?: zgaduję że chodzi Ci o takie kibica bo zimowe szaliczki są :)

 

a może uważacie że coś (oprócz wspomnianych już czapeczek) trzeba by poprawić, zmienić w aktualnej ofercie :?:

 

może się powtarzam ale czekam na opinie jeszcze kolejnych osób :!: w końcu chodzi o to żeby każdy znalazł coś dla siebie w gadżetach i kolekcji Subaru :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaliki :?: zgaduję że chodzi Ci o takie kibica bo zimowe szaliczki są :)

 

 

Si, widziałem podobny pomysł a juvenaliach, gdy studenci idąc na finał rozgrywek koszykówki mieli szaliki ze skrótem swojego wydziału i wygladało to fantastycznie (chyba elektryczny).

 

Więc fajnie by było mieć coś takiego na szyjkę, mama też była by zadowolona bo wreszcie bym jakimś szaliczkiem opatulił się... :twisted:

 

 

właśnie zostałem PROFI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, no kibica kibica... tak zeby rozlozyc dumnie dlonie i krzyczec zu-pa-ru... zu-pa-ru... :lol:

 

no ma się rozumieć, jeszcze tylko jakaś pieśń trzeba ułorzyć (mamy tu kilku zdolnych pisarzy) a OGS zajmie się jakimś połamanym bitem w charakterze podkładu muzycznego i jazdaaaaaaa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zbliżamy się do Anglii... :cry:

 

no cóż sporo rodaków już tam siedzi :wink: ( znaczy pracuje). A taki szaliczek to jak dla mnie pomysł z jajem- zwracający uwagę, promujący markę w sposób nieszablonowy (długopisiki, koszuli itp. mają wszycy). A coś takiego na rajdzie też bardzo sympatycznie wygląda.

 

A co do bojówek i hymnów to były żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...