Skocz do zawartości

Sklepik Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile chcesz tych recznikow? Beda pod choinke ...

 

Dzięki wielkie za linka Syktus...hehe nie mogę uwierzyć...i to na naszym allegro.

 

Teraz będzie, że wybrzydzam ale ten napis wygląda jak nędzna odprasowywanka. Inne wyglądają na tej stronie allego trochę lepiej. Powiedz mi kali czy to odprasowywanka czy nie, bo jeśli tak to wezmę flagę Subaru i będę leżał na niej latem na plaży :D

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie, że wybrzydzam ale ten napis wygląda jak nędzna odprasowywanka. Inne wyglądają na tej stronie allego trochę lepiej. Powiedz mi kali czy to odprasowywanka czy nie, bo jeśli tak to wezmę flagę Subaru i będę leżał na niej latem na plaży :D

 

Czy nedzna? Pewnie nedzna ale czego spie spodziewac za 20zl? dobrze ze w ogole sa :-) A ze sie spierze po 3 praniach? To sie kupi nowy, nie majatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile w łapie?

 

 

Akurat rąk robię stosunkowo mało. W sumie chyba 6 ćwiczeń rozdzielonych na dwa różne treningi.

 

No to zaimponujesz latem Monice :D heheh

 

A tak na powaznie, pytam z ciekawosci, ile w Wawce kosztuja silownie? tak od do

W tym miesiacu i ja sie zapisalem ale jakos slabo mi to idzie :lol: wiecej gadam z kumplem niz cwicze, chyba to jednak nie dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to inna bajka

 

 

Ano, w dodatku są bodajże jedne zajęcia fitness w cenie z czego akurat nie korzystam. Chociaz może jakis stretching należałoby zapodać?

 

przyznaj sie, ze na ten fitness to chodzisz tylko jako widz :mrgreen: .

troche cwiczen sie przydaje, chociazby przy ostrej jezdzie :D .

tez sie musze za siebie wziac, ale wczesniej doprowadzic kregoslup do "stanu zero".

teraz mam zakaz m.in. na II stopien sjs itp. :evil:

 

[EDIT] milek, chyba nie az tak drogo. kolo mnie jest centrum sportu (korty, silownie itd).

za karnet miesieczny (tak jak azrael pisze, bez limitu) kolega placi wlasnie 150zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...