Skocz do zawartości

Sklepik Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

mniej więcej rok temu była poruszana kwestia sklepiku internetowego Subaru i postanowiłem do niej wrócić, wtedy padały najróżniejsze często bardzo szalone i wymyślne pomysły, ale tym razem chodzi o pomysły które miałyby szansę na zatwierdzenie i realizację dlatego postanowiłem założyć nowy temat a nie kontynuować już istniejący, prośba jest o sugestie czego forumowiczom brakuje w ofercie gadżetów subaru i na co jest zapotrzebnowanie, w związku z talentem niektórych osób mile widziane konkretne graficzne propozycje i wizje

 

sprawa druga powiązana częściowo z pierwszą - w związku z kończącymi się zapasami modeli Subaru firmy AutoArt rozpatrywana jest potrzeba złożenia zamówienia na takie modele, w związku z tym pytanie czy ktoś i jakimi modelami byłby zainteresowany (ceny to ok.250zł modele z nieoklejną karoserią i ok.300zł wersje z oklejeniem czyli rajdowe)

 

sprawa trzecia związana z pierwszą - czy sądzicie, że stworzenie eleganckiej kolekcji Subaru to dobry pomysł i czy taka kolekcja powinna być wzorowana na SWRT czy czymś innym, co powinna obejmować :?:

 

wszelkie komentarze, sugestie i koncepcje mile widziane :) liczymy na szeroki odzew i dobre pomysły z Waszej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

haaa..w kwestii punkcików ja już znam lidera :twisted: a co do sklepiku..jak najbardziej kolekcja z/wzorowane na SWRT, dobrej jakości, w ciekawym designie..relatywna do klasy samochodów..no bo wyciągnięty bawełniany podkoszulek raczej przynosi mi na myśl... :roll: ale już taka koszla, rękawiczki.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jak SWRT, oby było w cenie adekwatnej do polskich zarobków - myślę, że to jest u nas priorytetem...

 

Np. osobiście nie kupiłbym takiej czapeczki, w której mocno odstaje przód (wiecie o co chodzi - nie może IMO wyglądać jak "tirówka"), lubie takie co idealnie przylegają. 8), a ta obecna niestety jest lipna..

 

 

 

Aha, w sprawach technicznych (Flipperku :P ) obrazki ze sklepu nie odpalają się w nowym okienku w Firefoxie, znikają. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje: (wszystko swrt lub sprt, w ostatecznosci samo subaru)

 

:arrow: rekawiczki (bez palcow)

:arrow: skorzane etui na kluczyk - wzor moge dostarczyc

:arrow: buty (tj. Ferrari + Puma)

:arrow: frotka sciagajaca na nadgarstek

:arrow: wisiorek

:arrow: chlapacze

:arrow: naklejki

:arrow: opaska frote na glowe

:arrow: portfel (skora)

:arrow: portfel plaski na dokumenty (skora)

:arrow: kubek zamykany z dziubkiem (rozmiarem pasujacy do wnek uchwytow)

:arrow: etui na okulary (skora)

:arrow: etui na panel do radia (skora)

:arrow: sakiewka na klucze od domu (skora)

 

na razie starczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniżka dla członków Klubu Subaru to 10%

 

A na gadżet nie jest ona przypadkiem trochę większa ?

Można coś zrobić, żeby kupić taniej te modele (poza kartą klubową) ? Kupić kilka na raz, wpłacić pieniądze przed wspomnianym zamówieniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg informacji jakie posiadam to własnie tyle wynosi ta zniżka (ale jak tak bardzo chcesz to jeszcze raz sprawdzę specjalnie dla Ciebie 8) ), ceny mają być takie jak dotychczasowych modeli, ja już wiem co sobie zamówię (o ile będzie jeszcze dostępny 22B :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: hit sezonu, zapachową płytę CD (zapach palonego sprzęgła i benzyny) do wieszania na wewnętrzne lusterko :lol:

:arrow: mniejsze modele

:arrow: niektóre zacne firmy sprzedają rowery (np. Porsche), może by tak egzemplarz AWD ?

:arrow: niebieską gąbkę z napisem Subaru do mycia samochodu, w sam raz na prezent

:arrow: ręcznika Subaru chyba nie ma ?

 

Ciekawe, czy w Berlinie uda mi się znaleźć taniej fajny model 22B... Jeśli ten model kosztował by 200zł.. trochę cena przesadzona jest...

 

OGS, pisałem Ci już o tym na gg. Według 5-tej strony Sklepu Subaru: Chlapacze przód. (Impreza WRX MY 2003) 460 PLN i Chlapacze tył. Impreza WRX sedan MY 2003 460 PLN , no chyba, że MY03 tak bardzo różni się od MY05 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie powtórze po raz wtóry :arrow: BOKSERKI ! 8)

 

niektóre zacne firmy sprzedają rowery (np. Porsche), może by tak egzemplarz AWD ?

 

Tak żeby poprostu był w ofercie czy chciałbyś kupic taki rower...cena powiedzmy 10k zł :roll: Dokładanie jakiegoś produktu na który nie będzie wogóle popytu jak dla mnie mija sie z celem...

 

Piskoor, :arrow: świetne są te rzeczy. Takie coś u nas i będzie gites :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, coś ty taki poważny ? Słyszałeś kiedyś o rowerze AWD ? Ech.. :? Ale ręcznik, gąbkę do mycia auta czy model w skali około 1:70 bym chciał.

:arrow: skarpetki też były by ciekawe fajne, ale musiały by mieć biały napis.

:arrow: można by się jeszcze pokusić o ścierkę do szyb, czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowery Subaru na pewno byly, moze dalej sa. W Polsce w ofercie nie bylo i raczej mija sie z celem wprowadzenie, jak mowil WRCFan

 

Odnosnie modeli radze zajrzec na strone www.autoartmodels.com. WSZYSTKO, co jest tam dostepne, mozna zamowic w SIP. Czyli rowniez modele innych samochodow niz Subaru i w innej skali (tak, rowniez 1:73, z tego co pamietam). W Berlinie taniej nie bedzie, bo AutoArt to nie sa zabawki jak Maisto, BBurago czy Revel, tylko profesjonalne modele, ktorych nie da sie do tamtych porownac. Impreza 22B jest w Europie sprzedawana tylko przez AutoArt, ewentualnie jeszcze przez Kyosho.

 

Zegarki SWRT sa w sklepiku, polecam, sa swietne :D

 

Reszta propozycji bardzo ciekawa, nie Charlie? :)

 

A co do kolekcji, to chodzilo chyba raczej o taka po prostu ladna, gustowna, bez gigantycznych znaczkow SUBARU, tylko raczej z takimi malymi np. Forester albo Outback i niekoniecznie w kolorze niebieskim. Chyba, ze sie myle? :>

 

A co powiecie na niebieskie prezerwatywy z zoltymi wystajacymi gwiazdkami? :mrgreen: W dodatku o zapachu nowego samochodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...