Skocz do zawartości

Sklepik Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

A czy wiecie może co będzie się znajdować w nowej kolekcji SPRT??? Bo ponoć się szyje z tego co wiem :) i jak co roku trzeba będzie skorzystać z oferty. W ubiegłym roku Team Leszka Kuzaja miał superowe kurtałki na Elmocie. Czy takie kurtki były w sprzedaży ??? bo wydaje mi się, że nie... raz widziałem jedynie na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chciałbym tylko zasugerować zrobienie większej ilości gadżetów... owszem jest flaga (mam i wygląda obłędnie na ścianie) są breloczki (mam i dla odmiany wygląda obłędnie przy kluczykach), ale brakuje moim zdaniem drobiazgów typu proporczyki na biurko, czy nawet coś co jest dość łatwe do wykonania, nie drogie, a miało by z pewnością duuuże wzięcie... mianowicie flagi na samochód z uchwytami na szybę, co np. na plejady zrobiło by (tak sądzę) wielką furorę... :twisted:

 

charlie, może zrób to inaczej... zrób raz w miesiącu ankietę podając 3 lub 4 produkty.... niech ludzie się wypowiedzą (wezmą udział w ankiecie) co najchętniej z tych przedmiotów by kupili i taki wydruk zanieś Padre... Jest on "ekonomistą" z zawodu więc takie liczby na pewno bardziej do niego przemawiają :wink:

 

 

PS Tak tylko sobie myślę... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, może zrób to inaczej... zrób raz w miesiącu ankietę podając 3 lub 4 produkty.... niech ludzie się wypowiedzą (wezmą udział w ankiecie) co najchętniej z tych przedmiotów by kupili i taki wydruk zanieś Padre... Jest on "ekonomistą" z zawodu więc takie liczby na pewno bardziej do niego przemawiają :wink:

 

Dobry pomysl - tak jak z koszulkami - zapisy! Najpierw lista chetnych (wstepna), a jak ilosc zainteresowanych kupnem "danej pozycji" zblizy sie do ekonomicznej opalacalnosci informujesz, ze ten projekt startuje...

Bo faktycznie oferta Subarowa jest w Polsce skromniutka, a jak przejzalem forumowe wypowiedzi, to nasi subarowicze sa dosc spragnieni "produktow-identyfikatorow" z marka!

Chetnie otworzylbym wino korkociagiem z wyzlobionym logo Subaru (fajny taki widzialem w Toyocie), chetnie nabylbym kubek -termos (zawsze warto taki miec), w pracy skorzystalbym z filizanki subarowej, rekawiczki bez palcow subarowe tez by sie przydaly itp itp. Jak cos nie chwyci - to po prostu sie nie wprowadza, ale probowac warto...

Pozdrawiam

PS A ja niecierpliwie czekam na gadzet o nazwie mapka Posli do naszego systemu nawigacji. Ale to juz inna bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, prawda jest taka (przynajmniej tak mi się wydaje), że to nie bezpośrednio SIP musi kupować, przedmioty do salonów w innych miastach... "My" mamy to szczęście, że wielu pracowników siedzi na forum... dla tego mamy informacje o nowościach bez wychodzenia z domu... poza tym w salonie w krakowie są ludzie którym się (przynajmniej w przeważającej większości) chce... Przyciśnijcie "dilerów" w swoim mieście... może tocos da...

Komuny już niby nie ma ale trzeba jęczeć o swoje... I tak dobrze, że subaru nie jest na kartki... przynajmniej jest na te innego typu... Czyli z napisem NBP... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...