Skocz do zawartości

Sklepik Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

w poprzednim sezonie polary SPRT były w dwóch wariantach: House i Valvoline - pierwszy miał w porównaniu do tego dostępnego obecnie jak łatwo się domyślić logo huose zamiast valvoline i pod spodem Kuzi, na rękawie był tylko napis Subaru Poland Rally Team, więc niebardzo rozumiem to więcej, zeszłoroczne valvoline było prawie identyczne z obecnym. fason? wg mnie był ten sam. używany polar? kto co lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tegoroczne polary z tego co wiem, bazujac na inormacjach teamowych, beda takie jak na zdjeciu z mechanika z dziewczetami. Sa to oryginalne polary teamowe (sezon 2005). Polary, t-shirty. koszulki polo teamowe sa dostepne w wolnej sprzedazy zawsze po zakonczeniu sezonu, a to z tej prostej przyczyny, coby sie nikt w trakcie nie mogl podszywac pod czlonkow taemu :) - tak mysle. Z tego co wiem tegoroczne ubrania teamu beda bardzo podobne - plus nowi sponsorzy. Kto jak kto, ale Charly powinien to wiedziec najlepiej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale Charly powinien to wiedziec najlepiej.

Mamy nowego... :?: :P:twisted::mrgreen:

 

 

Na tym pierwszym wyszyty jest również rękaw.

 

Na czym pierwszym.... :?: na pierwszym zdjęciu (mogę nie patrzyć na to co powinienem) tam gdzie jet rękaw to ja go nie widzę... :oops::mrgreen:

 

a na drugim zdjęciu na obu jest wyszyty rękaw... :roll:

 

cyt." osssso chodzi"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie wie co było w zeszłym roku dostępne w sklepie bo odpisując patrzył na zdjęcia z zeszłego roku pozycji sklepowych, to że ubrania teamowe się różnią to normalka, ale Piotrek M. twierdził, że były w sprzedaży, więc stwierdziłem, że mówił o tych z oferty sklepu, a nie teamowych (no chyba że gdzieś była w jego wypowiedziach wzmianka o tym i nie doczytałem to sorki)

 

jeszcze przed świętami na stronie pojawią się nowe T-Shirty i koszulki polo Subaru oraz koszulka damska Subaru na ramiączkach - tylko zdjęcia się muszą zrobić :roll: ale prezentują się fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki może wyszło małe nieporozumienie.

 

Pisząc "na tym pierwszym" rzecz jasna miałem na mysli na tym pierwszym polarze.

 

Mumia nie jest tak jak mówisz bo polarki były już dostępnę od Elmotu w ubiegłym roku :] i kosztowały hmm bodajże 180zł, a co do podszywania się do Teamu to chyba w teamie to się znają dobrze więc nie wystarczy polara założyć . Z drugiej strony... :) Kibic to też jakaś część tej całej kawalkady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, jesteś oburzony pomysłem, że się tak wypierasz i zabezpieczasz ?

 

CracowDragon, dokładnie taka jest moja propozycja. Przecież bylejaka pierś nie może nosić tak godnego odznaczenia jakim jest koszulka. :wink: :D

Azrael jest moderatorem Witoldzie wiec dba o dobro PISu co by sie forum za bardzo nie rozbuchalo.no i moze woli koszuli ogladac na chlopakach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, jesteś oburzony pomysłem, że się tak wypierasz i zabezpieczasz ?

 

CracowDragon, dokładnie taka jest moja propozycja. Przecież bylejaka pierś nie może nosić tak godnego odznaczenia jakim jest koszulka. :wink: :D

Azrael jest moderatorem Witoldzie wiec dba o dobro PISu co by sie forum za bardzo nie rozbuchalo.no i moze woli koszuli ogladac na chlopakach :mrgreen:

"Ten typ tak ma"? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,

zasadniczo masz racje, ze kibic to czesc tej zabawy, ja bym powiedziala, ze nawet glowna czesc- bo nie byloby kibicow to nie byloby sponsorow, nie byloby sponsorow - nie byloby rajdow. Tyle ze musza sie zdecydowanie roznic ubrania od teamowych, coby kibice byli rozpoznawalni. Wyobraz sobie, ze kibic w ubranku prawie ze taemowym zbluzga organizatora czy sedziego - i taem ma przerabane, dostaje kare i nie ma jak wytlumaczyc, ze to nie czlonek zespolu. Ponadto nie masz kontroli, kto kupuje ubrania. Na Wawelskim ukradziono w strefie banery Subaru - ochroniarz stal obok i pilnowal, ale ze zdejmowal banery ktos ubrany w polar Subaru, to nie zareagowal. Samo zycie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zapraszam do działów SWRT i SPRT w sklepie, w których to pojawiły się kolejne nowe pozycje

 

ponadto chciałbym poinformować, że w hotelu Gołuń w trakcie III Zlotu Plejad będzie można zakupić pozycje z oferty sklepu internetowego osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: nie zrozumieliśmy się z vertem, wieć kasuję pierwszy tekst, ale i tak to co się dzieje w Poczcie Polskiej jest chore, niestety nie tylko tam

 

jeśli chodzi o nowe pozycje to chociażby:

SPRT - kurtka, t-shirt męski, damski, dziecięcy, bluzeczka damska

SWRT - plecak, parasolka, miś, rękawiczki+buciki dla niemowlaka, parasolka Lifestyle oraz ponownie pojawiły się okulary przeciwsłoneczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...