Skocz do zawartości

Sklepik Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

przeraża mnie to co się dzieje w Poczcie Polskiej

 

 

Jakbyś wiedział co się tam dzieje naprawdę to już by nic nie było w stanie Cię przeraźić ;-)

 

DObry sposób na to żeby zwięszyć prawdopodobieństwo nie-zaginięcia przesyłki -> wysyłac NIE polecone. Polecone paczki często nei docierają bo Poczta korzysta w doręczaniu z outsourcingu i często nawt awizo nie trafia do adresata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bawię się w allegro już prawie 1,5 roku i jakoś do tej pory miałem może 2 razy problemy z paczkami i to takimi co poszły do USA. Wysyłam mase poleconych i mase paczek i naprawdę nie narzekam na pocztę, nawet panie na poczcie miło mnie traktują. Polecam priorytet - przynajmniej paczka nie jest tak długo katowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi from Kattowitz, panie na poczcie sa miłe ale rozkładają ręce...

 

 

Poza tym u nie na poczcie jest permanetna kolejka. Przez jakiś czas była czzynna całą dobę to nawet o 3 w nocy stało się 20 minut i czekało na odbiór paczki. Ogólna MAKABRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ponieważ ostatnio ponownie pojawiają się różne opinie odnośnie kolekcji odzieży i gadżetów Subaru postanowiłem odświeżyć wątek - liczę tutaj szczególnie na tych mniej zadowolonych i oferty lub obsługi, których opinie pozwalają nam na ciągłe doskonalenie tego fragmentu oferty Subaru Import Polska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotychczas to dealer decydował co chce mieć w swojej bezpośredniej ofercie w salonie, ale ponieważ jak jakiś czas temu zauważyliśmy taki stan rzeczy nie sprawdza się zbyt dobrze, zmiany są już wprowadzane, myślę, że już nieługo będziecie mieć możliwośc to odczuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję ponudzić Pana Andrzeja żeby od razu powiększył ofertę gadżetów w salonie, chyba Wam nie odmówi :> jak będzie z tym problem to na zachętę mogę podać przykład salonu w Krakowie - tu chyba nikt nie narzeka na brak możliwości przymiarki i wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...