Skocz do zawartości

Sklepik Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to ja poproszę to warczenie spakowane w pliku, żebym mógł przesłać do Wielkiej Brytanii :P

wiesz ze to sie automatycznie laczy z oskarzeniem sil zbrojnych WB o zmasowany atak :mrgreen:

 

lepiej "wydziergaj" mi TA koszulke

 

p.s. pl literki czasem sa wnerwiajace :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra niech będzie 219 :] i tak wezmę heh a na Elmocie w zeszłym roku mogłem mieć po 170zł ale kaski nie było. Hmmm czy ja wiem czy taki problem :] jeżeli Ty się tym zajmujesz (czego nie wiem :) ) to proste przez PW zamawiam i wiesz, że to ja hehe.

 

No i jak macie tam kartki Leszka w Subru to od razu jestem wdzięczny jak dołożycie. Raz udało się i przysłali mi z kochanego grodu Kraka koszulkę plakat i Kartkę i to jest odpowiednie podejście do klienta. Tylko kochana Poczta Polska wszystko zmaltretowała :/

W takim razie czekam :]

 

(hmmm to polara forum subru w takim razie chyba nie wezmę :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienias :mrgreen: bo nikt nie bedzie wiedzial kto ty jestes :roll:

 

Zgadzam się... forumowy to podstawa, a powinno się mieć oba... :wink: :mrgreen:

 

A co do zniżek dla forumowiczów... nie wiem czy jest sens :oops: Wiecie ilu pseudo-forumowiczów byśmy mieli...:?: goście by się logowali, nawet posta nie napisali, a ze zniżek korzystali... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co to da...:?:

Jeden się zarejestruje dwa dni wcześniej i nie dostanie zniżki, mimo, że okaże się w przyszłości "pełnowartościowym" (nie chcę nikogo urazić bo są forumowicze którzy mniej piszą a są pełnowartościowi, dla tego umieściłem to w "") forumomaniakiem, a inny zarejestruje się w tym samym czasie tylko dla zniżki... I w taki sposób można by stracić tych "właściwych"... Lekka dyskryminacja by powstała moim zdaniem... Kiedy się zarejestrował to jest akurat proste do sprawdzenia...

 

Ktoś może mało pisać, ale być zaangażowanym w życie forum... To trzeba by każdego rozpatrywać z osobna, "rejestrując"/"lustrując" całą jego działalność na forum (mowa o tych osobach z dłuższym stażem...). No żywcem nie da się tego tak zrobić... Przynajmniej moim zdaniem... :?

Ale ja tylko myślę tak ot sobie... :wink:

 

:twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...