Skocz do zawartości

Sklepik Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A moze to WRX ma przez przypadek silnik z US-spec STI, bo ktos sie pomylil przy budowaniu? :wink:

 

A na serio to odpisalem w pytaniach, ze sprawdzenie na hamowni rozwialoby wszelkie watpliwosci. Taki dowod na pewno przekonalby tez ludzi w serwisie.

 

Ale nie piszmy o tym tu, bo jest osobny watek. [EOT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze ostro namieszalem :twisted:

a juz mialem sie zastanowic nad zwolnieniem recznego na przyszlym nocnym :twisted:

 

To nie Żepot tu ręczny działa, więc nie wciskaj takich kitów :wink:

 

Ja też jestem przeciwko szalikowym szalikom dla szalikowców. Jedyne jakie powinny być dostępne to zwykłe (wiem, wiem nic co ma ten znaczek zwykłe nie jest) niebieskie zabezpieczacze zimowe szyi z małym logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie modeli radze zajrzec na strone www.autoartmodels.com. WSZYSTKO, co jest tam dostepne, mozna zamowic w SIP. Czyli rowniez modele innych samochodow niz Subaru i w innej skali (tak, rowniez 1:73, z tego co pamietam). (...) Impreza 22B jest w Europie sprzedawana tylko przez AutoArt, ewentualnie jeszcze przez Kyosho.

 

Na tej stronie nie ma modeli 1:73, ok, ale dlaczego nie ma 22B w 1:18 w dziale sklep? W dziale Di Cast Models jest, ale czy te modele można zamówić w SIPie ?

Czy modele w skali 1:18 mają silnik i otwierane klapy, bo na zdjęciach tylko drzwi są otwarte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie nie ma modeli 1:73, ok, ale dlaczego nie ma 22B w 1:18 w dziale sklep? W dziale Di Cast Models jest, ale czy te modele można zamówić w SIPie ?

Czy modele w skali 1:18 mają silnik i otwierane klapy, bo na zdjęciach tylko drzwi są otwarte ?

 

22B chyba nie ma rzeczywiście już w sprzedaży, ja moją zdobyłem na e-bayu, a maska i klapa się otwierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, coś ty taki poważny ? Słyszałeś kiedyś o rowerze AWD ? Ech..

 

Ja słyszałem:

http://www.christini.com/index.php

 

A odnośnie rzeczy do sklepiku to piękny jest zegar subaru, jaki został zaprezentowany wcześniej oraz kapelusik (jest takowy SWRT) w jakim paradowała jedna z Pań na zlocie w Wysowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek: nie chce mi sie teraz sprawdzac na stronie autoart, ale powtorze: WSZYSTKO, co jest na stronie www.autoartmodels.com mozna zanabyc w sklepie SIP.

 

Maska i bagaznik rowniez otwierane, megadetale, superplastiki (nie jakies badziewie jednokolorowe), w bagazniku, tak jak w kabinie, zamszowa wykladzina. Pod maska masz takie detale, jak: osobno blok silnika, okablowanie, intercooler, zbiornik na plyn do spryskiwaczy, stabilizator, chlodnica itd. itp. Wlot na masce to autentyczny wlot z dziura, a nie atrapa :) No kurcze, nie zastanawiaj sie, tylko kupuj. Mowie Ci, nie bedziesz zalowal. Potwierdza to inni wlasciciele tych modeli (gr1zly? :wink:). Ja sam mam 22B i Impreze WRC '98 oraz Skyline'a GTR, Lamborghini Diablo Spider, Panoz GTR streetcar i racecar, Dodge Viper GTS R/T i Toyota Trophy Truck i sa to moje najcenniejsze cacuszka z calej kolekcji wazacej ponad 50 sztuk :) Niedlugo zamierzam zanabyc jeszcze STI MY05 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than, bogatyś, tyle modeli. Mnie bardzo dwa w 1:18 kuszą, 22B i Aston DB5 Bonda... Sęk w tym, że tych aut nie ma w sklepie internetowym na tej stronie, ale na samej stronie można je znaleźć. Nie za bardzo wiem o co w tym chodzi...

 

Durbos, nie wiem czy Ci dziękować za zdjęcie czy nie, bo jeśli ten model jest nadal sprzedawany to właśnie straciłem kilkaset złotych na głupią zabawkę... :?

 

aflinta, musi się ciekawie jeździć na takim rowerze. Ciekawe jak to się sprawdza z praktycznego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

musi się ciekawie jeździć na takim rowerze. Ciekawe jak to się sprawdza z praktycznego punktu widzenia.

 

z tego, co slyszalem, to sie psuje :lol:

 

wiadomo, najlepsze są rozwiązania najprostsze :wink:

 

Też tak pomyślałem, dlatego napisałem, o praktycznym punkcie widzenia. Z jednej strony komplikacja znacznie zmniejsza trwałość, z drugiej obecna technika i materiały na dużo pozwalają, z kolei ich ceny (materiałów) znacznie ograniczają ich użycie.

 

 

Już powoli zaczołem rozmowy z SIPem. Jeśli będzie to możliwe to "się szarpnę" na 22B i DB5 chyba, że znajdę coś ciekawszego od tego Astona. Wybór chyba nienajgorszy pomijając fakt, że chcę wydać 500 zł na niepotrzebne duperele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

towary musza byc ladne, dobrze wykonane, ze smakiem.

ale przede wszystkim musza byc trwale, bo (przykladowo)

wrzatek chlapiacy na nogi i wlewajacy sie do wszystkich

szuflad w szafce po blatem, to nie jest moje wymarzone sniadanie

w poniedzialkowy poranek :lol: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

towary musza byc ladne, dobrze wykonane, ze smakiem.

ale przede wszystkim musza byc trwale, bo (przykladowo)

wrzatek chlapiacy na nogi i wlewajacy sie do wszystkich

szuflad w szafce po blatem, to nie jest moje wymarzone sniadanie

w poniedzialkowy poranek :lol: :arrow:

 

a może to kubek do zimnych napojów :lol: :wink: albo nastąpiło zmęczene materiału. Pewnie nie miał atestu :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie mial atestu to nie powinien trafic w nasze rece (zlot).

do zimnych hmmm, tez tak przez chwile myslalem.

wykonczenie szkla jak w finlandii :). ksztal jest typowo "sniadaniowy".

raczej nie byl uzywany, tylko robil dobre wrazenie w przeszklonej szafce.

jeden z forumowiczow zaserwowal mi u siebie herbate z niego wlasnie

i nic sie nie dzialo. zreszta jak zeznaje pija z niego kawe.

no to w najblizszy poniedzialek stwierdzilem, ze trzeba zaczac "uroczyscie"

tydzien. no to sobie zaczalem... sprzataniem. bylem zly, spozniony i glodny...

co zreszta widac na moich profi :wink: zdjeciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...