Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Rewers

Świetny...jak nie lubię panny Buzek- miło było popatrzeć, Janda- jak zawsze świetna, Dorociński- standardowa rola ;), Ogólnie w filmie rządzi strasznie inteligentny humor i zakończenie wymiata ;)

Do tego muzyka Włodka Pawlika.

bardzo polecam.

 

no to ja sie odniose do tych slow, wlasnie obejrzalem. dziwna sprawa, bo maklakiewicz juz dobrych pare lat temu go ogladal i zrecenzowal

"w ogole brak akcji jest pre pana" :mrgreen:

 

stworzenie dobrego klimatu tamtych lat to dla mnie ciut za malo. muzyka rzeczywiscie mogla byc, wpisywala sie w film, ale to przeciez film a nie sluchowisko :grin: bylo kilka fajnych momentow, ale ogolnie flaczki z olejem. na dodatek ta buzek jest tak paskudna, ze az nie moglem na nia patrzec. co prawda grala niezle i wyglad pasowal do postaci no, ale szanujmy widzow :lol: pierwszy raz wyglad aktorki tak mocno zanizyl moja ocene filmu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend widziałem "Watchmen" i muszę powiedzieć, podobał mi się, to nie kolejna efekciarska produkcja na podstawie komiksu a całkiem dobry film o naturze ludzkiej, inwigilacji, większym dobrze itp....

"Avatar" ma fajne efekty i robi wrażenie, lecz opowiedziana historia jest na poziomie "Pokachontas", tak bajka o walce dobrych i złych.....

A na "Sherlocka Holmes" chętnie się wybiorę, zapowiada się kolejny dobry film Ritchiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend widziałem "Watchmen" i muszę powiedzieć, podobał mi się

 

moim zdaniem SUPER film!!!

polecam każdemu

 

Jak dla mnie mega rozczarowanie, ale są tacy, którym się podoba :roll:

 

nie wiem czy zauważyłeś, ale wiekszosc wypowiadających sie tu osob napisalo dlaczego sie podoba. i bynajmniej nikt nie wspominał o porywajacej fabule... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyłeś, ale wiekszosc wypowiadających sie tu osob napisalo dlaczego sie podoba. i bynajmniej nikt nie wspominał o porywajacej fabule... :wink:

No fakt, a ja jestem taki dziwny, że jak mam obejrzeć film fabularny to on ma mieć przede wszystkim dobrą fabułę. Albo chociaż przyzwoitą. A fabułę w Avatarze oceniam na 1.5/10 i żadne efekty nie są mi w stanie tego zrekompensować.

 

Żeby nie było, że tylko marudzę - sporo fajnych nowych filmów SF wyszło ostatnio: Dystrykt 9, Moon, Watchmen, Star Trek... każdy z nich jak dla mnie bije Avatara na głowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj w kinie na "Ciacho". Film po prostu wspaniały! Baaardzo mi się podobał i już czekam, żeby go zdobyć na płytce i jeszcze raz go obejrzeć :lol: Wspaniała oprawa muzyczna, aktorzy i w ogóle wszystko git! Ale najbardziej spodobała mi się rola Małaszyńskiego i Żmudy Trzebiatowskij (<3 hehe) zwłaszcza, że pokazała to i owo... :twisted: naprawdę POLECAM!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś.. głównie z niechęci do poszukania pilota :razz: obejrzałem indyjską komedię (chyba.. oni zawsze tak śmiesznie tańczą i płaczą :wink: ) 'heyy babyy'

 

spoko o dziwo :roll: no i .. uwaga..

doskonała rola szubaru :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem dzisiaj na "Ciachu". Film niezły na sobotni wieczór ze znajomymi :wink: Generalnie, typowa nowa polska komedia, w stylu "Testosteronu" czy "Lejdis". Im dłużej trwało, tym było gorsze, zakończenie zbyt hollywoodzkie (a może nawet i bollywoodzko kiczowate :mrgreen:) ale w sumie to wrażenia pozytywne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy Sherlock Holmes jest super tak btw

 

Zamerykanizowany klasyk- nie widziałem i nawet się nie wybieram. Za to mile zaskoczył mnie film pt. "Dom zły"- polecam! Rzadko oglądam polskie filmy, ale cieszę się, że tym razem zrobiłem wyjątek.

 

tez go polecam, jak na polskie kino to cos oryginalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Avatarze i uważam,że ten film trzeba zobaczyć w kinie i najlepiej w 3D.

Zrobił na mnie duże wrażenie.Polecam.

 

Ja bylem ze znajomymi w niedziele i powiem :shock: :shock: :shock:

Film jest mega, w 3D po prostu rewelacja.

To jak jest pokazana przyroda zapiera dech, ogolnie film jest zajebisty :!:

 

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...