Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś oglądał już Tlen na Netflixie? Ogólnie lubię filmy AA, więc spodziewam się, że trafi w mój gust, ale może ktoś sypnie groszem, czy fajne czy jednak flaki z olejem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kamul napisał:

Czy ktoś oglądał już Tlen na Netflixie? Ogólnie lubię filmy AA, więc spodziewam się, że trafi w mój gust, ale może ktoś sypnie groszem, czy fajne czy jednak flaki z olejem ;) 

A to mnie zaintrygowałeś..ja chyba bez względu na opinie innych i tak obejrzę. :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamul napisał:

Czy ktoś oglądał już Tlen na Netflixie? Ogólnie lubię filmy AA, więc spodziewam się, że trafi w mój gust, ale może ktoś sypnie groszem, czy fajne czy jednak flaki z olejem ;) 

Oglądał. Można obejrzeć. Mam pewne skojarzenia z innym, nie tak starym filmem, ale nie będę spoilerował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przymar napisał:

Oglądał. Można obejrzeć. Mam pewne skojarzenia z innym, nie tak starym filmem, ale nie będę spoilerował.

Ok, postaram się w tygodniu wygospodarować chwilę. Chodzi o film z Reynoldsem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamul napisał:

Ok, postaram się w tygodniu wygospodarować chwilę. Chodzi o film z Reynoldsem?

Mnie to bardziej podchodzi (przynajmniej z opisu) pod "Gravity" z Sundrą Bullock. Obejrzę i się przekonam!

 

Obejrzałem. Bez rewelacji ale jako fan sci-fi nie uważam by to był stracony czas. Daje do myslenia, a to najważniejsze.

Edytowane przez Neutrino33
Po obejrzeniu filmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automata. Bardzo fajny film.

Wiem, że nie jest z netfluxa-refluxa, ale warto dać szansę.

 

No ale mamy coś z refluxa:

Mitchellowie kontra maszyny - bajka ale bardzo fajna. Ma poważny mankament... Ale mimo wszystko fajna historia, śmieszna, przesłanie.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, euyot napisał:

Automata. Bardzo fajny film.

Wiem, że nie jest z netfluxa-refluxa, ale warto dać szansę.

 

No ale mamy coś z refluxa:

Mitchellowie kontra maszyny - bajka ale bardzo fajna. Ma poważny mankament... Ale mimo wszystko fajna historia, śmieszna, przesłanie.

 

Umknął mi, ale nadrobię.

Netflix nie jest bynajmniej wyznacznikiem jakości...wręcz odwrotnie, piszemy co na Netflixie jest warte obejrzenia...bo reszta to wiadomo :facepalm:

Jak nie znajdę tego "Automata" na jakiejś platformie streamingowej...to torrencik w ruch pójdzie :twisted:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Uwielbiam skandynawskie kino.

Niestety w ostatnich latach nie rozpieszczało zbytnio moich zmysłów, coś szło nie tak.

Aż tu nagle....Skandynawia wróciła !!!! i to jak "Na Rauszu" 

Doskonała klasyka gry, charakterów, mimik. To jest to, na co czekałem.

Mikkelsen, to już ikona kina, oczywiście potwierdził swoją pozycję. Jego twarz w jednej scenie wskazuje na zrezygnowanie, przechodzi w zaciekawienie, ból wyboru, aż do ekstazy i upadku. Mistrzostwo.

I  jak to w gatunku postacie i sztuka operatorska. Ocena celująca za charaktery głównych bohaterów...i pewnego chłopca. Operator natomiast doskonale uzupełnia, a nawet niemal prowadzi narrację.

Powiem krótko, po filmie, który jest swoim rodzajem sinusoidy, aż chce się napić...ale czy warto?...warto, za benefity...ale czy za taką cenę?, warto i to w tańcu!!!!!  ;) 

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2021 o 19:51, Adi napisał:

Uwielbiam skandynawskie kino.

Niestety w ostatnich latach nie rozpieszczało zbytnio moich zmysłów, coś szło nie tak.

Aż tu nagle....Skandynawia wróciła !!!! i to jak "Na Rauszu" 

Doskonała klasyka gry, charakterów, mimik. To jest to, na co czekałem.

Mikkelsen, to już ikona kina, oczywiście potwierdził swoją pozycję. Jego twarz w jednej scenie wskazuje na zrezygnowanie, przechodzi w zaciekawienie, ból wyboru, aż do ekstazy i upadku. Mistrzostwo.

I  jak to w gatunku postacie i sztuka operatorska. Ocena celująca za charaktery głównych bohaterów...i pewnego chłopca. Operator natomiast doskonale uzupełnia, a nawet niemal prowadzi narrację.

Powiem krótko, po filmie, który jest swoim rodzajem sinusoidy, aż chce się napić...ale czy warto?...warto, za benefity...ale czy za taką cenę?, warto i to w tańcu!!!!!  ;) 

 

Sam jestem ciekaw i mam nadzieję obejrzeć, blady strach tylko na mnie padł jak gdzieś wyczytałem, że amerykanie chcą "podążyć" za tym sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 10:31, Ayu napisał:

Saga F&F9. Pewnie widzieliście już sporo memów ale to prawda, wszystko jest możliwe z rodziną :D

Klasykiem nie zostanie ale czasu spędzonego w kinie nie żałuję.

Odpadłem na 8 części mniej więcej w 1/3 filmu... Generalnie i tak lubię tylko 1, 3 i 4, reszta to trochę "nie wiadomo co".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2021 o 19:51, Adi napisał:

Uwielbiam skandynawskie kino.

Niestety w ostatnich latach nie rozpieszczało zbytnio moich zmysłów, coś szło nie tak.

Aż tu nagle....Skandynawia wróciła !!!! i to jak "Na Rauszu" 

Doskonała klasyka gry, charakterów, mimik. To jest to, na co czekałem.

Mikkelsen, to już ikona kina, oczywiście potwierdził swoją pozycję. Jego twarz w jednej scenie wskazuje na zrezygnowanie, przechodzi w zaciekawienie, ból wyboru, aż do ekstazy i upadku. Mistrzostwo.

I  jak to w gatunku postacie i sztuka operatorska. Ocena celująca za charaktery głównych bohaterów...i pewnego chłopca. Operator natomiast doskonale uzupełnia, a nawet niemal prowadzi narrację.

Powiem krótko, po filmie, który jest swoim rodzajem sinusoidy, aż chce się napić...ale czy warto?...warto, za benefity...ale czy za taką cenę?, warto i to w tańcu!!!!!  ;) 

 

A ja jeszcze tylko dodam, że ścieżka dźwiękowa też mistrzowska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, romek_l napisał:

A ja jeszcze tylko dodam, że ścieżka dźwiękowa też mistrzowska!

 

Racja...i taniec (o którym wspomniałem) na koniec.

 

3 godziny temu, kamul napisał:

blady strach tylko na mnie padł jak gdzieś wyczytałem, że amerykanie chcą "podążyć" za tym sukcesem.

 

Powodzenia ;) Ciekawe jak odwzorują to co najlepsze w tym filmie: skandynawską autentyczność ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.filmweb.pl/film/Stan+oblężenia-1998-175

 

Starsze sensacyjne. Fajnie sobie przypomnieć stare dobre czasy.

 

https://www.filmweb.pl/film/Roman+J.+Israel-2017-791932

 

Myślałem, że będzie fajny. Główny bohater szczery prawnik:D

Film nudny nieco. Denzel udający Whitakera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ayu napisał:

„ Na rauszu”. Świetny film, mnie poruszył i dał wiele do myślenia. Na pewno obejrzę jeszcze raz kiedy będzie dostępny poza kinem. 

Na Netfix można obejrzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...