Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, suberet napisał:

@Aga, no to co to tu o toto jest?  https://www.filmweb.pl/film/Dywizjon+303.+Historia+prawdziwa-2018-647176

Premiera 31 sierpnia?

Racja. Nie doczytałam ;)

 

 

I tak nie wiem, na który iść, tak że pewnie drugi raz pójdę na MI :mrgreen:

 

Po wizycie w muzeum 007 w IceQ oraz na Preikestolen (końcówka MI) widzę więcej oglądając filmy tego typu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitbull Ostatni Pies - Według mnie zwykły film kryminalny bez polotu

Red Sparrow - (w PL jak zawsze się popisali czyli Czerwona Jaskółka) - Warto zobaczyć. Zazwyczaj filmy tego typu są przewidywalne i schematyczne, a tu miłe zaskoczenie.

Deadpool 2 - Lubie ten typ poczucia humoru. Może dlatego mnie się podobał.

 

Widział ktoś Sicario 2? Jakieś opinie? Mnie się jedynka bardzo podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamma Mia 2. Na początku tragedia, chciałam wyjść z kina, co mnie się nie zdarza. Wychowałam się na DKFach ;)

Po około pół godzinie zaczęło się dać to oglądać. Niestety brak Meryl Streep w filmie bardzo mu zaszkodził. Pojawia się na samym końcu, ale to zdecydowanie za mało.

Nawet wyprasowana Cher nie robi wrażenia.

Film na raz, albo i mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

303, ten z Dorocińskim - poprawny, ale szału nie ma, 303 z papieżem w obsadzie sobie odpuszczę - skoro ma być historia prawdziwa, to ja nie chcę jej poznać - dalej wolę żyć w przekonaniu, że 303 spruł 126 Niemców w BoB a nie o połowę mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ThorG. napisał:

@Aga na "odtrucie" polecam Ci "Imagine" Jakimowskiego; dopiero w pewnym momencie zaczynasz się orientować na czym polega przekaz tego filmu

dobre kino 

Dziękuję, od jakiegoś czasu się przymierzam do niego, tak że dzisiaj obejrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę szczerze polecić "Labirynt", chyba jeden z najlepszych filmów jaki oglądałem

A na dodatek serial Lucyfer i Rush, gra w nich Tom Ellis i jak dla mnie jeden z najlepszych aktorów

Możliwe, że już ktoś o tym pisał, ale nie przeglądałem 180 stron :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podobały mi się dwa zupełnie różne filmy : Pod ciemnymi gwiazdami i Mission : Imposible - Fallout

Na Mission udałem się bez przekonania, ale zobaczyć jak niewysoki Tom rozwala wszystkich - bezcenne  :biglol:.

Z kolei Pod ciemnymi gwiazdami to zupełnie inne kino gdzie rządzą innego typu zdjęcia i emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wg mnie:
"Outsider" - bardzo spoko ;)
"Upgrade" - niestety słaby ale Tom Hardy zawsze spoko :)
"Drapacz chmur" - straszne dziadostwo :(
"Solo" - ech... szkoda gadać, kmiot pod każdym względem, już nawet efekty nie ratują bo nie było wielu efektów, nie było wojen w kosmosie itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo jest gowniany, bo z 15 minutowej sceny, która w Nowej Nadziei była by poprzedzona napisem „x dni wcześniej” zrobili cały mało interesujący film. Jedynie Emilia
Upgrade jako film to gniot, ale bardzo ładnie zrobiony i sceny walki są bez zarzutu.

Outsider z jednej strony fajny, z drugiej momentami można w śpiączkę zapaść, tak jest nakręcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...