Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Paweł_P napisał:

"TWÓJ VINCENT" - fajna opowieść :) chciałbym zobaczyć jakiś making-of jak to zrobili (ponoć 100 artystów malowało).

Jest tego trochę ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dzięki :)

"ALTITUDE" z Denise Richards z Dolphem Lundgrenem - masakryczny kicz, nie oglądajcie tego... I na dodatek Denise wyglądająca strasznie, w wielu scenach jak twarz była niedoświetlona ta zniszczona część twarzy/ust wyglądała po prostu fatalnie :(

 

 

D.jpg

D2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy Bilbordy. 

 

Dawno nie widziałem tak dobrego filmu. Aktorzy klasa, muzyka super, montaż, humor, dramat wszystko jak trzeba aby film zapamiętać jako taki, do którego warto wracać. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Trzy Billboardy zapada w pamięć, prosta historia, świetne zagrane role. Choć historia prosta, to bolesna, ale podana z jajem.

Polecam również kilka konkretów... Mother! D.Aronofskiego, Zwierzęta Nocy oraz Detachment

Netflix odpalił serial Requiem, pierwszy odcinek świetny, potem już tylko gorzej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno, bo wieczne wyjazdy, ale i mnie nie ominęły "Trzy Billboardy"

Ten film, to przede wszystkim postaci. Mistrzami w ich kreowaniu są oczywiście bracia Coen. I właśnie co jest dużym plusem tego filmu, moje pierwsze określenie jego to -Coenowski ;)

Ale, jak do wspomnianych filmów często wracam, to raczej Trzy Billboardy, to film na raz. Obejrzenie go, nijako go wyczerpuje. chcę o nim opowiedzieć, ale już raczej do niego nie wrócę, a za kilka lat może nawet zapomnę.

Poza świetnymi aktorami, mamy też do czynienia z dobrze wyważonymi i idealnie skomponowanymi zdjęciami i płynącą nieco z boku muzyką. 

Historia mocna, bohaterowie ciekawie skrajni, genialny Sherif, luźno rozmawiający o własnym członku z żoną...a potem... Szacunek za scenę.

Trochę drażniła mnie pewna cudowna przemiana, takie hollywoodzkie i trochę oczywiste. Ale wybaczam, bo w tak pieprzniętej głowie tej postaci, jest to możliwe ;).

Humor dopełniają: karzeł pełen pragnień zarówno hetero, jak i homo, a także infantylna była pracownica zoo "śmierdząca gównem" ze swoją szybko logiką, wyprzedzającą jej myśli ;) 

Dobrze ujęte są tu walki wewnętrzne i to nie tylko u głównej bohaterki. Niemal każdy ma jakiś drugi wymiar. Każdy w swojej drodze nosi jakąś winę. I często jego działania są właśnie nią podyktowane. W sumie to ten film jest zbudowany  na dosyć pierwotnych instynktach , ale właśnie te pierwotne są piękne i najbardziej wyraziste.

Dlatego bardzo polecam ! 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wypozyczylem film "To" (adaptacja powiesci Stephena Kinga) liczac na ciarki na plecach jak xx lat temu ogladajac pierwowzor. No i sie przeliczylem..

Takiego gniota dawno nie widzialem. Moja Sylwia, ktora oglada Wladce Pierscieni "przez palce", dobrnela do konca budzac mnie (tak, zasnalem) salwami smiechu..

 

Zdecydowanie NIE polecam. 

Edytowane przez KamilP
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avengers słaby i nudny? Tam nie było nawet czasu przetrawic co się dzieje bo coś się działo. Najlepszy film jaki widziałem, walki, postacie, gra, dialogi, fabuła i emocje jakie ten film wyzwala (przynajmniej we mnie) to kładzie na łopatki. Ale nic nie mówię dalej, trzeba zobaczyć i najlepiej imax bo głośno i duży ekran. Byłem dzis.

Poza tym film ma głębszy sens i jest przypisany do jednej ideologii.

 

 Btw. W Indiach jeden gość umarł, bo nie wytrzymał napięcia. 

Edytowane przez allu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...