Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, markos007 napisał(a):

coś pięknego :coffee:

 

 

OK, jestem w stanie zrozumieć, że nie miał ochoty wpuścić tej skodziny przed siebie, ale po co po tym klaksonie się zatrzymał? Znowu głupi na głupiego trafił i się wspólnie nakręcili.

  • Super! 1
  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, aflinta napisał(a):

Znowu głupi na głupiego trafił i się wspólnie nakręcili.

Wiesz, że emocje na drodze rosną wykładniczo ;)

Ja wczoraj trafiłem na pacjenta, który w momencie kiedy przyśpieszałem wpadł na pomysł szybkiej zmiany pasa. Hamowanie, klakson, długie. W odpowiedzi - środkowy palec. Dojechałem do gościa na światłach i zapytałem, czy chce zjechać na pobocze, wysiąść z samochodu i pokazać mi to samo bez siedzenia w blaszanej puszcze. Zareagowała jego kobieta, która mu bezlitośnie dała z liścia w łeb i kazała jechać dalej bez takich akcji. Było słychać ;)

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pumex1 napisał(a):

Wiesz, że emocje na drodze rosną wykładniczo ;)

Ja wczoraj trafiłem na pacjenta, który w momencie kiedy przyśpieszałem wpadł na pomysł szybkiej zmiany pasa. Hamowanie, klakson, długie. W odpowiedzi - środkowy palec. Dojechałem do gościa na światłach i zapytałem, czy chce zjechać na pobocze, wysiąść z samochodu i pokazać mi to samo bez siedzenia w blaszanej puszcze. Zareagowała jego kobieta, która mu bezlitośnie dała z liścia w łeb i kazała jechać dalej bez takich akcji. Było słychać ;)

Pisze się "w puszce". ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szürkebarát napisał(a):

Pisze się "w puszce". ;)

Ach.... niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który w piątkowy wieczór ekhm.... no... ten tego ;) nie popełnił literówki ;)

  • Zdrówko! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pumex1 napisał(a):

Ach.... niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który w piątkowy wieczór ekhm.... no... ten tego ;) nie popełnił literówki ;)

Właśnie jest przerwa w deszczyku, właśnie zastanawiam się które cygaro spalić... ten tego. Tylko nie mam z kim się whisky napić i to jest dopiero problem!

 

Wracając do tematu, po przejechaniu dzisiaj grubo ponad 200 km S7 na północ od Warszawy, na drodze nie spotkałem psychopaty. Bardzo udana jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pumex1 napisał(a):

Ach.... niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który w piątkowy wieczór ekhm.... no... ten tego ;) nie popełnił literówki ;)

 

Ja to mam taka pozycję przy kompie i tak "zajeżdżoną" klawiaturę, że nawet się nie wychylam...zresztą sam potem widzę po swoich postach. :biglol:

 

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

Właśnie jest przerwa w deszczyku, właśnie zastanawiam się które cygaro spalić... ten tego. Tylko nie mam z kim się whisky napić i to jest dopiero problem!

 

Wracając do tematu, po przejechaniu dzisiaj grubo ponad 200 km S7 na północ od Warszawy, na drodze nie spotkałem psychopaty. Bardzo udana jazda.

 

Możesz wypic ze mną. Idę sobie nalać. Lej i odpalaj :drinks: :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Ja to mam taka pozycję przy kompie i tak "zajeżdżoną" klawiaturę, że nawet się nie wychylam...zresztą sam potem widzę po swoich postach. :biglol:

 

hurt-back-intro3.webp.dae57a248f7ba7b651ee91c80d66e6ec.webp

21 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Możesz wypic ze mną. Idę sobie nalać. Lej i odpalaj :drinks: :faja:

Dołączam się :clinking-glasses:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Ja to mam taka pozycję przy kompie i tak "zajeżdżoną" klawiaturę, że nawet się nie wychylam...zresztą sam potem widzę po swoich postach. :biglol:

 

 

Możesz wypic ze mną. Idę sobie nalać. Lej i odpalaj :drinks: :faja:

12YO Bowmore się poddała, nie miała alternatywy, cygaro spalone. Co by tu jeszcze...

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

12YO Bowmore się poddała, nie miała alternatywy, cygaro spalone. Co by tu jeszcze...

 

Ja tam wypiłem co tam miałem...a miałem coś na kształt "everyday whisky" czyli jakiegoś Grants'a, który został mi sprezentowany chyba, bo sam bym sobie nie kupił :upside-down-face_1f643-small:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Ja tam wypiłem co tam miałem...a miałem coś na kształt "everyday whisky" czyli jakiegoś Grants'a, który został mi sprezentowany chyba, bo sam bym sobie nie kupił :upside-down-face_1f643-small:

Dobre było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kiwi 4ester napisał(a):

hurt-back-intro3.webp.dae57a248f7ba7b651ee91c80d66e6ec.webp

Dołączam się :clinking-glasses:

 

Tak, tylko, że ja jestem biały bardziej ...ale własn ie takie pozycje przybieram :thumbup:

(nawet ta sama noga na stole, choc często miewam obie na blacie i wtedy to już raczej czytam bo pisanie wymaga akrobatyki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...