Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj dostałem mandat 100zł. Prędkość 71/50. Zbyt późno zdjąłem nogę z gazu przy wjeździe do wioski. Pani mundurowa złapała mnie przed znakiem, ale nie chciało mi się już z nią dyskutować. Dla mnie to chamstwo na drodze, bo tłumaczyła przy tym, że "tu jest szkoła". Kto o 20:00 chodzi do szkoły? :(

Edytowane przez lojszczyk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem mandat 100zł. Prędkość 71/50. Zbyt późno zdjąłem nogę z gazu przy wjeździe do wioski. Pani mundurowa złapała mnie przed znakiem, ale nie chciało mi się już z nią dyskutować. Dla mnie to chamstwo na drodze, bo tłumaczyła przy tym, że "tu jest szkoła". Kto o 20:00 chodzi do szkoły? :(

Może to wieczorówka była :D

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

– Wczoraj jechałem tędy, tych domów jeszcze nie było.
– Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!
– Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu?
– Halo, tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu… „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!

 

:D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tam wszyscy tak wyrwali z kopyta że za Panem nie zrobił się ( normalny zazwyczaj w takich sytuacjach ) odstęp ?
Przecież już napisałem:  

 

Na odcinku 100 m trudno oderwać się od "peletonu" na większą odległość niż kilkanaście metrów.
 

 

Ale ja ... trochę wyrzutów sumienia bym miał ...
Ja też mam, ale z powodu efektu końcowego, którego nie przewidziałem...

 

Emocje masz schować w sobie, nie masz prawa nimi szafować w stosunku do innych ludzi.
Tak też uczyniłem. Zdając sobie sprawę, że za chwilę zacznę odreagowywać w domu, zrobiłem podyplomówkę z rekonstrukcji wypadków drogowych i zająłem się przestępstwami wyłącznie od strony papierkowej.
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tam wszyscy tak wyrwali z kopyta że za Panem nie zrobił się ( normalny zazwyczaj w takich sytuacjach ) odstęp ?
Przecież już napisałem:  

 

Na odcinku 100 m trudno oderwać się od "peletonu" na większą odległość niż kilkanaście metrów.
 

 

Ale ja ... trochę wyrzutów sumienia bym miał ...
Ja też mam, ale z powodu efektu końcowego, którego nie przewidziałem...

 

Emocje masz schować w sobie, nie masz prawa nimi szafować w stosunku do innych ludzi.
Tak też uczyniłem. Zdając sobie sprawę, że za chwilę zacznę odreagowywać w domu, zrobiłem podyplomówkę z rekonstrukcji wypadków drogowych i zająłem się przestępstwami wyłącznie od strony papierkowej.

 

 

Dzięki za ten post hak64, odzyskałeś co nieco w moich oczach :) jak już suma summarum wyciągnąłeś wnioski i jeszcze zmieniłeś swoje życie idąc w papierki zamiast odreagowywać frustracje na drodze to masz mój szacun ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TF sami święci.Nikt nigdy w życiu nie startował na światłach ;)

Jeżeli chodzi o "ściganie się" spod świateł, to nigdy w życiu tego nie robiłem. Forester to moje pierwsze w życiu auto, którego moc silnika potencjalnie na to by pozwala, ale z kolei nie mam na to ochoty (i szkoda mi auta, jeszcze się coś urwie, a ma służyć wiele lat ;-) Może to z wiekiem przechodzi?

 

nie przejmujcie sie jarmajem - to troll z najdłuższym stażem na forum

 

 

Than, ponoć niejednemu pomogła :biglol:

 

a34594d7.jpg

 

Ta fota mnie rozwaliła :-) Zamawiam 10 kg i dodatkowo maść na "krewzalewanie" i "szlagtafianie" proszę! :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i sobie myślę czy ten fiat miał koguta podczas tego manewru?:) pewnie jestem niedojrzaly ale niezły matoł w tym mercu żeby nie odpuścić. Czasem też tak jeżdżę, tylko ja nie daje się wyprzedzić, bo wiem że gdy się skończy się teren zabudowany i będą zakręty znów będę musiał wyprzedzać gościa. Oczywiście nie mówię o sytuacjach gdy widzę że ktoś mnie dojechał jakimś superbem np. Ogólnie jak widzę 18 letnich gniewnych sam się taki staje.

Tichy - urywa się właśnie od nie szarpanej jazdy bo elementy nie pracują i rdzewieja. Auto musi dostawać w kość wtedy długo i dobrze służy, taka moja teoria, która się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... racja i staram się, ale jak patrzę na te głupie gęby :P W sumie jak jezdze subaru to czasem mi głupio jak pojade ostrzej, jakoś to nie przystoi tej marce. Co innego robiąc takie rzeczy w starej bmw 5 - to nie kłuje w oczy. Dobrze że 70% czasu w tygodniu jezdze skodą:P Wiadomo PH to inna kat. kierowców :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tichy - urywa się właśnie od nie szarpanej jazdy bo elementy nie pracują i rdzewieja. Auto musi dostawać w kość wtedy długo i dobrze służy, taka moja teoria, która się sprawdza.

Jestem podobnego zdania ;) 

A tak na marginesie jak to mówi stare powiedzenie: "Lepiej zużywać się niż rdzewieć" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie przejmujcie sie jarmajem - to troll z najdłuższym stażem na forum

 

 

 

Than, ponoć niejednemu pomogła :biglol: 

 

a34594d7.jpg

Fakt, ze zadałeś sobie trudu by znaleźć i wstawić tako obrazek raz ze potwierdza to co mówiłem, a na dodatek sugeruje, ze musi cienko bolec ze ktoś moze mieć twoja opinie w głębokim poważaniu :) współczuje, to musi byc przykre!

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior - po tej niezwykle kreatywnej odpowiedzi mógłbym kontynuować tą bzdurną rozmowę pisząc, że pewnie za mało środka zastosowałeś i stąd brak efektów, ale wybacz. Z koniem się kopał nie będę.

 

 

Nie podoba się Ci co piszę - i świetnie. Martwić się zacznę jakby okazało się, że mam gdzieś zbieżne poglądy z kimś takim jak Ty.... 

Edytowane przez jarmaj
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To aktywista krakowkiego ruchu "terenówki na trawniki", powstałego jako odpowiedź kierowców osobówek na akcję "motocykle na buspasy". Pomysłodawcą akcji (aczkolwiek tylko w teorii) jest Tichy :)

Ale nie pod prąd! Pomysł ruchu "terenówki na trawniki" mi się podoba :-)

A ostatnio zbulwiła mnie informacja, że gdzieś tam rowerzyści znowu będą blokować drogę (chyba w okolicach Krościenka, jeśli dobrze pamiętam). Widać Tour de Pologne im nie wystarcza :P  I tak sobie myślę, że brak tu sprawiedliwości i równowagi: ciągle ktoś blokuje DROGI, a więc i SAMOCHODY - a to rowerzyści, a to piesi, a to rolnicy, strażacy, pielęgniarki, motocykliści, żaby, motyle, górnicy... ;-) Dla mnie to jest chamstwo na drodze - drogi wybudowano (w założeniu) po to, aby można się po nich było szybciej poruszać niż po traktach bitych czy łąkach, dlaczego więc ciągle są obiektem różnorakich blokad? Czym zawinili przypadkowi kierowcy, którzy może spieszą się do rodzin, pracy, domu, sklepu, kochanki/kochanka... Może czas, żeby to KIEROWCY SAMOCHODÓW kogoś zablokowali, np. rowerzystów albo pieszych? Blokady ścieżek rowerowych, chodników, maszyn rolniczych, dojazdów do kopalń... Gdyby ktoś urządzał taką akcję, to ja się chętnie przyłączę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem mandat 100zł. Prędkość 71/50. Zbyt późno zdjąłem nogę z gazu przy wjeździe do wioski. Pani mundurowa złapała mnie przed znakiem, ale nie chciało mi się już z nią dyskutować. Dla mnie to chamstwo na drodze, bo tłumaczyła przy tym, że "tu jest szkoła". Kto o 20:00 chodzi do szkoły? :(

i to jeszcze w lipcu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...