Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hej, może nie jest to najlepsze miejsce ale przynajmniej trafię w grupę docelową: Może ktoś polecić dobrego blacharza/lakiernika we Wrocławiu?

Cześć

 

Znajomy mi polecił RG szerszeń - ul. Warsztatowa 10 właśnie odstawiłem w poniedziałek forka do nich :) Jak odbiorę mogę zdać relacje :)

 

Dodam jeszcze, że w RG szerszeń możesz wziąć auto zastępcze sobie i nie masz problemu z transportem :)

 

 

 

To mozna cos z organizować na dniach :) Przyjadę focusem to Was zawstydze :D

to jak będziesz odbierał to możesz podejść i sobie nagrać co chciałeś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie gdzie we Wrocławiu dobrze i nie drogo można wyprostować i być może pomalować felgi ?  Ciepło się zaczyna robić i trzeba powoli myśleć o zmianie bucików :)

klinikafelg na fb, strzegomska 180, to mój dobry kolega polecam :) świetnie się zna na felgach i wszystkim co jest z tym związane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz moze jaki koszt? Mi wycenili na oko 12 tysięcy wiec mi rura zmiękła jak to uslyszalem

Artgraf jelcz laskowice samochód jeździ już 3 rok i jest idealnie. Nie pamiętam ile wzięli, ale na pewno nie 12 kojarzę cenę w przedziale 5-6 netto

Edytowane przez arnoldpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A pamiętasz moze jaki koszt? Mi wycenili na oko 12 tysięcy wiec mi rura zmiękła jak to uslyszalem

Artgraf jelcz laskowice samochód jeździ już 3 rok i jest idealnie. Nie pamiętam ile wzięli.
wlasnie ich poleciłam wyżej :) 4-5 tysięcy mniej wiecej Edytowane przez marsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was oklejał samochód folią ochronną?

 

Chcesz cały samochód, czy np. tylko newralgiczne miejsca narażone na kamienie? Ostatnio pytałem o folie ochronne w FCD, w Jelczu, przy okazji okazji oklejania kilku elementów. Zabezpieczenie folią całego przodu (można tylko 1/3 maski i błotników) i z lusterkami w FXT z tego co pamiętam około 2500 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś z Was oklejał samochód folią ochronną?

 

Chcesz cały samochód, czy np. tylko newralgiczne miejsca narażone na kamienie? Ostatnio pytałem o folie ochronne w FCD, w Jelczu, przy okazji okazji oklejania kilku elementów. Zabezpieczenie folią całego przodu (można tylko 1/3 maski i błotników) i z lusterkami w FXT z tego co pamiętam około 2500 PLN.

 

Jak robić to po całości... Lusterka mnie grzeją, to tylko małe plastiki. Najbardziej zależałoby mi na przodzie (maska, błotniki, zderzak) no i drzwiach (krzaczory). Więc co zostaje - dach i bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...