Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba było trąbić :evil2: a wogole następnym razem uważaj na żaby na tej drodze - babka tydzień temu dachowała bo chciała żabę przepuścić ..

Gucio też chyba dzisiaj przejeżdżał koło mnie :)

Hahahahaha :) Wybacz to poważna sprawa :)

I jak Krzychu, sprawdziłeś licznik po odebraniu auta od lakiernika? Zrobiłeś przegląd zarostu? ;-)

 

Czy ktoś z Was się wybiera na Plejady?

Przeprowadzone całe śledztwo :) Nie moje auto to było :) Licznik prawie ani drgnął :) Co do plejad to ja tak na 95% się wybieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze jakis wspólny wyjazd?

Bardzo chętnie. Z nami jedzie jeszcze ekipa z Wałbrzycha. Z tym, że będziemy jechać w środę przed południem, bo planujemy "zahaczyć" o "wcześniaków".

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Mam prośbę o polecenie dobrego warsztatu w okolicach południa ( ale nie koniecznie ) Wrocławia.

Forek MY07 wymaga małej rewitalizacji w postaci wymiany SLS na zwykłe, przejrzenie zawiasu oraz klasyczne wymiany olej, filtry itd.

Z gory dziękuje za pomoc.

 

pzdr.

Adam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

 

Co do plejad to ja tak na 95% się wybieram :)

Też się wybieram, ale na 100% B)

Ja qrde nie dam rady - robota, ale na SJS 6 maja jadę więc możemy tam razem polecieć Krzychu ?

Wybacz jakoś mi umknęła wiadomość :( Ja niestety musiałem zrezygnować znaczy przeniosłem wyjazd na lipiec :/ Życzę Wam miłej zabawy tam :) Mega żałuje tej decyzji bo super ludzie jadą, ale co zrobić :(

Ps. Wybiera się ktoś do Mts na dniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Co do plejad to ja tak na 95% się wybieram :)

Też się wybieram, ale na 100% B)
Ja qrde nie dam rady - robota, ale na SJS 6 maja jadę więc możemy tam razem polecieć Krzychu ?

Wybacz jakoś mi umknęła wiadomość :( Ja niestety musiałem zrezygnować znaczy przeniosłem wyjazd na lipiec :/ Życzę Wam miłej zabawy tam :) Mega żałuje tej decyzji bo super ludzie jadą, ale co zrobić :(

Ps. Wybiera się ktoś do Mts na dniach ?

 

Ja się wybieram, ale raczej w przyszłym tygodniu (czekam na dobicie do 15.000) i sprowadzenia jakiegoś zestawu naprawczego (???) do mojego wydechu, bo charczy przy wyższych obrotach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą foteli na 01-07 z WRX / STI czy chciałby mnie ktoś wpuścić na chwilę na fotel kierowcy ? 

 

Oczywiście piszę do właścicieli WRX / STi 01-07 

 

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś wspominał ostatnio nt detalingu we Wro. Macie jakieś namiary ze zniżką dla forum :D ?

Mam mogę podać namiar na PW :)

 

 

 

 

 

Co do plejad to ja tak na 95% się wybieram :)

Też się wybieram, ale na 100% B)
Ja qrde nie dam rady - robota, ale na SJS 6 maja jadę więc możemy tam razem polecieć Krzychu ?
Wybacz jakoś mi umknęła wiadomość :( Ja niestety musiałem zrezygnować znaczy przeniosłem wyjazd na lipiec :/ Życzę Wam miłej zabawy tam :) Mega żałuje tej decyzji bo super ludzie jadą, ale co zrobić :(

Ps. Wybiera się ktoś do Mts na dniach ?

Ja się wybieram, ale raczej w przyszłym tygodniu (czekam na dobicie do 15.000) i sprowadzenia jakiegoś zestawu naprawczego (???) do mojego wydechu, bo charczy przy wyższych obrotach,

Ok dzięki za wieści, ale chyba jutro już sam podskoczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotele WRX. Generalnie jest różnica pomiędzy fotelami WRX i STI i to duża różnica. Kiedyś przesiadłem się do STI na chwilę i jest on węższy, tzn. gruba dupa ledwo się mieści. Ale podobało mi się, pewnie lepiej trzymają te z STI.

 

Jak coś to zapraszam na przymiarkę WRXowych foteli, mieszkam w okolicach FATu, ewentualnie dojeżdżam czasem furą do roboty na plac grunwaldzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...