Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bezpieczny i w miarę tani wynajem samochodów we Wrocławiu ? W sierpniu odwiedza nas rodzina z ES (2+2) chcą wypożyczyć samochód i z dzieciakami przez 14 dni pozwiedzać Polskę. Nie chciałbym aby na koniec lub w trakcie spotkało ich coś nie miłego. 

 

Czy macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie na terenie Wrocławia ? 

Ja w pracy czasem korzystam z MiCara. Ale jak coś to wypożyczałem busa z plandeką. Spoko goście, ale trzeba dwa klocki zastawu zostawić ;-)

Z drugiej strony dobrze żyje z salonem Peugeota (bo mamy 3 w firmie), więc jak coś to od nich wypożyczam. Tylko dla ludzi z ulicy mogą nie być tacy chętni.

 

Ok dzięki sprawdzę MiCara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bezpieczny i w miarę tani wynajem samochodów we Wrocławiu ? W sierpniu odwiedza nas rodzina z ES (2+2) chcą wypożyczyć samochód i z dzieciakami przez 14 dni pozwiedzać Polskę. Nie chciałbym aby na koniec lub w trakcie spotkało ich coś nie miłego. 

 

Czy macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie na terenie Wrocławia ? 

Ja w pracy czasem korzystam z MiCara. Ale jak coś to wypożyczałem busa z plandeką. Spoko goście, ale trzeba dwa klocki zastawu zostawić ;-)

Z drugiej strony dobrze żyje z salonem Peugeota (bo mamy 3 w firmie), więc jak coś to od nich wypożyczam. Tylko dla ludzi z ulicy mogą nie być tacy chętni.

 

Ok dzięki sprawdzę MiCara

 

Teraz jeszcze pomyślałem o tym, że MiCar chyba ma punkt tylko we Wrocławiu. Więc może lepiej wybrać jakąś większa firmę, bo w razie czego będą mogli podstawić auto z innego oddziału.

Europcar w Polsce

  Bielsko-Biała

  Bydgoszcz

  Częstochowa

  Gdańsk

  Katowice

  Kraków

  Lublin

  Łódź

 

Olsztyn

Poznań

Rzeszów

Szczecin

Świnoujście

Toruń

Tychy

Warszawa

Wrocław

 

Ale szczerze powiedziawszy nie wczytywałem się w umowę - bo może wynajmujący ma umowę z ubezpieczycielem, który ma umowę z inną firma wypożyczającą? Wtedy chrzanisz to i tak masz dostać auto ;-) Taka samochodowa incepcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przełożyć gokarty i zorganizować grupę min 8 osób - wtedy zrobimy zawody.


Czy ktoś zna jakiś dobry serwis klimatyzacji? W corolli żony jak uruchamia sie klimę to na samym początku śmierdzi. Potem pochodzi chwilę i jak się wyłączy klimę i włączy od razu to już jest ok. Cholera wie o co chodzi, a jest w ciąży, więc chcę usunąć tą niedogodność. Kompleksowo nabijałem wszystko rok temu, łącznie z ozonowaniem ale problem pozostał (wtedy machnąłem ręką, ale teraz chcę to naprawić).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@@Siekierka, wszyscy nie mają wolne w łikendy, chociażby @@śledziu wyżej napisał, że pasują mu wszystkie terminy oprócz łikendów.

Wszystkim nie dogodzisz.

 

Mi pasuje i w tygodniu, i w łikendy (poza zaplanowanymi łikendami).

 

Proszę bardzo, poniżej ankieta, 2 terminy do wyboru, zasady proste - w terminie, gdzie będzie więcej ludu organizujemy zawody. Można głosować na dwa terminy co oznacza, że termin dla nas jest obojętny.

 

http://doodle.com/poll/i7pqr4rgg4cbd7c3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga rzucam pomysł!

Łapcie szybko i skutecznie :)

 

Proponuję 26 czerwca najpierw spot na gokartach, a później pędem na grilla. Co do grilla są standardowo dwie opcje: gdzieś w plenerze lub w "naszej siedzibie". 

 

Wpisujcie się jeśli pomysł Wam się podoba :)

Fajnie by było w końcu się spotkać :)

 

Pozdrawiam i czekam na tłum chętnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...