Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam fotele WRX. Generalnie jest różnica pomiędzy fotelami WRX i STI i to duża różnica. Kiedyś przesiadłem się do STI na chwilę i jest on węższy, tzn. gruba dupa ledwo się mieści. Ale podobało mi się, pewnie lepiej trzymają te z STI.

 

Jak coś to zapraszam na przymiarkę WRXowych foteli, mieszkam w okolicach FATu, ewentualnie dojeżdżam czasem furą do roboty na plac grunwaldzki.

O której będziesz dzisiaj w plastrze ?:) tzn w domu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyo!

 

Czy nie miałby ktoś "użyczyć" poprzeczek do Forestera na weekend?

Lub ma ktoś może pomysł gdzie we Wrocławiu można kupić poprzeczki ? (nie chciałbym kupić jakiegoś badziewia)

 

Pozdr!

MP

Jeśli masz na myśli to co pomyślałam czyli relingi to możesz zobaczyć u Kraftpola na ul. Ślężnej ;) Na wysokości kortów tenisowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja mam w GT fotele z Sti new Age ;-) jak coś to zapraszam na PW

Czyli:

http://img39.otomoto.pl/images_otomotopl/821919631_7_1080x720_sti-new-age-.jpg

 

?

Jak byś chciał kupić to kumpel chyba jeszcze ma na sprzedaż we Wrocławiu :)

Bardziej potrzebuje samych szyn, bo są niższe o 3 cm w stosunku do Forkowych na pasują p&p. Przymierzyć się chciałem w drugiej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z ekipy wrocławskiej się jeszcze na Plejady zdecydował?

@Krzychu91, zostałeś z decyzją w tych 95%, czy odpuściłeś?

Ja sobie remontuje więc odpadam :) Nie nie auto :P

 

Buczu na dniach Cię odwiedzę to obejrzę osobiście :) Gratulacje zakupu i szerokości :D A jak Cię spotkam to Cię wytrąbie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Co do plejad to ja tak na 95% się wybieram :)

Też się wybieram, ale na 100% B)
Ja qrde nie dam rady - robota, ale na SJS 6 maja jadę więc możemy tam razem polecieć Krzychu ?

Wybacz jakoś mi umknęła wiadomość :( Ja niestety musiałem zrezygnować znaczy przeniosłem wyjazd na lipiec :/ Życzę Wam miłej zabawy tam :) Mega żałuje tej decyzji bo super ludzie jadą, ale co zrobić :(

Ps. Wybiera się ktoś do Mts na dniach ?

 

Szkoda, szkoda ... :huh:

 

A czy ktoś z tubylców będzie jechał na 6 maja na SJS do Kielc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Krzychu91

@@elleaw

@@marsi

 

 

 

UWAGA, chwalę się ---> 

 

6eps79.jpg

 

 

Żebyście wiedzieli komu machać i nie trąbić :D

 

Czuje się wyróżniona...jak zauważę to wymacham, otrąbię i będę piszczeć jakbym widziała subaru  :P muszę obejrzeć na żywo :) boski :) ale to już mówiłam :P gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dwa pytania, nóż widelec ktoś pomoże :)

 

1) Usunięcie lekkiej rdzy z podwozia + konserwacja. Możecie kogoś polecić? Robiłem w zeszłym roku w Star Wash ( http://www.myjnia-starwash.pl/ ), ale mam mieszane uczucia...

 

2) Tapicer. Obszycie foteli/boczków a w przyszłości też deski. Z tego co się orientuje rozstrzał cenowy jest dość spory więc w zasadzie nie musi to być ktoś z Wrocławia, ważne żeby porządnie zrobił i nie zdarł jakbym chciał w Bentley-u wymienić nici ze srebrnych na pokryte 24k złotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dwa pytania, nóż widelec ktoś pomoże :)

 

1) Usunięcie lekkiej rdzy z podwozia + konserwacja. Możecie kogoś polecić? Robiłem w zeszłym roku w Star Wash ( http://www.myjnia-starwash.pl/ ), ale mam mieszane uczucia...

 

2) Tapicer. Obszycie foteli/boczków a w przyszłości też deski. Z tego co się orientuje rozstrzał cenowy jest dość spory więc w zasadzie nie musi to być ktoś z Wrocławia, ważne żeby porządnie zrobił i nie zdarł jakbym chciał w Bentley-u wymienić nici ze srebrnych na pokryte 24k złotem.

 

Na pw poleciały namiary :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...