Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Odchodzicie od tematu spotów to coś napiszę ;) Na 99% jestem we Wrocku w czerwcu (wiem kupa czasu ale jak widzę jak tu spoty organizujecie :P  to piszę już teraz coby każdy przemyślał sprawę ;) ) i pasowałoby się większą ekipą wybrać na gokarty do Motobydła :yahoo:https://www.youtube.com/watch?v=XyQyZV165CE

Edytowane przez Wełniacz
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie wybiorę  :)


 

Mam pytanie kto z Wrocławskiej ekipy wybiera się 6-7 maja na SJS z MTS dzierżoniów? :)

 

Na pewno ja z bratem jedziemy :) ale ktoś jeszcze tu się zgłaszał że się wybiera :)

 

Ja chciałem ale miejsc już brak (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzicie od tematu spotów to coś napiszę ;) Na 99% jestem we Wrocku w czerwcu (wiem kupa czasu ale jak widzę jak tu spoty organizujecie :P to piszę już teraz coby każdy przemyślał sprawę ;) ) i pasowałoby się większą ekipą wybrać na gokarty do Motobydła :yahoo:

Szyderca. :P będę na 99% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie wybiorę :)

 

 

 

 

Mam pytanie kto z Wrocławskiej ekipy wybiera się 6-7 maja na SJS z MTS dzierżoniów? :)

Na pewno ja z bratem jedziemy :) ale ktoś jeszcze tu się zgłaszał że się wybiera :)

Ja chciałem ale miejsc już brak (

A no lipa jest już z miejscem :P W środę widziałem zeszyt to SZOK :) Ja jadę na pierwszy stopień bo na drugi zapomniałem się zapisać hahahaha :P Choć jadę na dwa dni :) Z tego co mi się obiło o uszy to w wakacje będzie znów wyjazd z Mts :) To sobie możesz spróbować miejsce zarezerwować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja nic nie mam do mts, naprawdę ich szanuje i polecam, ale kompletnie nie rozumiem ludzi z Wrocławia, którzy np. na wymianę oleju czy klocków jadą właśnie tam, tracąc cały dzień, a nie do JM auto lub Autoplejady...

Mialem naprawe po kolizji w jm auto i powiem tak: wiecej do nich swojego auta nie oddam. I wole caly dzien stracic i podjechac do dzierzoniowa - bylem na 1wszym przegladzie ceny i atmosfera bardzo ok

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się chętnie wybiorę :)

 

Mam pytanie kto z Wrocławskiej ekipy wybiera się 6-7 maja na SJS z MTS dzierżoniów? :)

Na pewno ja z bratem jedziemy :) ale ktoś jeszcze tu się zgłaszał że się wybiera :)

Ja chciałem ale miejsc już brak (

A no lipa jest już z miejscem :P W środę widziałem zeszyt to SZOK :) Ja jadę na pierwszy stopień bo na drugi zapomniałem się zapisać hahahaha :P Choć jadę na dwa dni :) Z tego co mi się obiło o uszy to w wakacje będzie znów wyjazd z Mts :) To sobie możesz spróbować miejsce zarezerwować :D

 

Dzięki za info :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no lipa jest już z miejscem :P W środę widziałem zeszyt to SZOK :) Ja jadę na pierwszy stopień bo na drugi zapomniałem się zapisać hahahaha :P Choć jadę na dwa dni :) Z tego co mi się obiło o uszy to w wakacje będzie znów wyjazd z Mts :) To sobie możesz spróbować miejsce zarezerwować :D

 

No mnie ostatecznie przesunęli z 7go na 6go maja. Też "1" robię. Jeszcze nie wiem, czy z noclegiem i czy w ogóle będę bo nie wiem czy będę w PL wtedy, ale jak będę to pojeździmy :yahoo:  a jak mnie robota nie puści to będzie moje miejsce do wzięcia :unsure:

 

A a propos ... ktoś się wybiera na Plejady? ja nigdy nie byłem ale mnie P.Grażyna nakręciła trochę na tą imprezę ostatnio i się zastanawiam ;)

Edytowane przez śledziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ubiegłym roku ("gdzieś koło Ustrzyk", czyli w Arłamowie :D ) i w tym też na bank jadę (- pewnie gdzieś na daleką północ).

 

 

Niby lokalizację mają podać 1 kwietnia, zobaczymy ;)

Zawsze podają 1 kwietnia i wtedy zaczynają się zapisy. B)

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A no lipa jest już z miejscem :P W środę widziałem zeszyt to SZOK :) Ja jadę na pierwszy stopień bo na drugi zapomniałem się zapisać hahahaha :P Choć jadę na dwa dni :) Z tego co mi się obiło o uszy to w wakacje będzie znów wyjazd z Mts :) To sobie możesz spróbować miejsce zarezerwować :D

No mnie ostatecznie przesunęli z 7go na 6go maja. Też "1" robię. Jeszcze nie wiem, czy z noclegiem i czy w ogóle będę bo nie wiem czy będę w PL wtedy, ale jak będę to pojeździmy :yahoo: a jak mnie robota nie puści to będzie moje miejsce do wzięcia :unsure:

 

A a propos ... ktoś się wybiera na Plejady? ja nigdy nie byłem ale mnie P.Grażyna nakręciła trochę na tą imprezę ostatnio i się zastanawiam ;)

O widzisz :) Koniecznie musisz być to pogadamy i polatamy, a jak zostaniesz na noc to wieczorem coś tam się napijemy :) Co do plejad ja może w końcu też się zdecyduje i pojadę w tym roku :) Czyli rozumiem, że jeśli będziesz to mam konkurencje w trasie terenowej ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O widzisz :) Koniecznie musisz być to pogadamy i polatamy, a jak zostaniesz na noc to wieczorem coś tam się napijemy :) Co do plejad ja może w końcu też się zdecyduje i pojadę w tym roku :) Czyli rozumiem, że jeśli będziesz to mam konkurencje w trasie terenowej ? :P

 

No mam nadzieję, że się uda wybrać ;) Co do konkurencji to zależy co i ile się napijemy he he he ... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A a propos ... ktoś się wybiera na Plejady? ja nigdy nie byłem ale mnie P.Grażyna nakręciła trochę na tą imprezę ostatnio i się zastanawiam ;)

 

Polecam!!!! i nie ma co sie zastanawiać....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, może nie jest to najlepsze miejsce ale przynajmniej trafię w grupę docelową: Może ktoś polecić dobrego blacharza/lakiernika we Wrocławiu?

Cześć

 

Znajomy mi polecił RG szerszeń - ul. Warsztatowa 10 właśnie odstawiłem w poniedziałek forka do nich :) Jak odbiorę mogę zdać relacje :)

 

Dodam jeszcze, że w RG szerszeń możesz wziąć auto zastępcze sobie i nie masz problemu z transportem :)

 

 

 

To mozna cos z organizować na dniach :) Przyjadę focusem to Was zawstydze :D

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...