Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ozzy1989, o 13 Feb 2016 - 14:39, powiedział: Cześć wszystkim! mam pytanie trochę z innej beczki (wiem że tutaj o spotkaniach forumowych, ale co będę tematy mnożył) znak ktoś we Wrocławiu, kogoś kto zająłby się sprawą rozszczelnionego reflektora? (przód?) - reflektor nie wygląda na uszkodzony jednak po kilku nocach pod chmurką zaczęła się w nim skraplać woda (może wystarczy rozebrać, osuszyć i złożyć ponownie na jakimś porzadnym kleju? - kiedyś robiłem coś podobnego, ale zdecydowanie starszym aucie) AutoMarpo na armii ludowej... Pytaj O Krzyśka i powołaj się na Dominika od subaru :)

 

To prawie u mnie pod nosem, podjadę i popytam - dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie wybiorę się na SJS z MTS i chciałbym zrobić 2 bo pierwszy stopień będę miał już zaliczony . Tylko nie wiem z kim rozmawiać i gdzie się zapisać . Będę wdzięczny za info

Tak jak Szymon pisze. Dzwon do Mts i to najlepiej dziś bo byłem w czwartek na miejscu to dużo ludzi już zapisanych :) Wiec radzę się śpieszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzwoń do MTS. O ile są jeszcze miejsca to nie będzie problemu raczej ...

 

Jedno miejsce się zwolniło tzn ja zwolniłem bo nie znalazłem zastępstwa na 6 i 7 maja :facepalm:

 

Co do noclegu: miejsc w Stodółce i Motoraju na te terminy nie ma, są jeszcze w Gościńcu Europejskim 3 km dalej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzwoń do MTS. O ile są jeszcze miejsca to nie będzie problemu raczej ...

Jedno miejsce się zwolniło tzn ja zwolniłem bo nie znalazłem zastępstwa na 6 i 7 maja :facepalm:

 

Co do noclegu: miejsc w Stodółce i Motoraju na te terminy nie ma, są jeszcze w Gościńcu Europejskim 3 km dalej.

Pozdrawiam.

Szkoda, że nie uda Ci się wyrwać :( No ja na szczęście z siostra mam pokój zarezerwowany na torze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja na niskich lakach startowalem, ale zdecydowanie bardziej polecam rakietowa. Dluzsze trasy, minus taki ze teraz tam jest nieco niebezpicznie bo teren rozkopany

Zgadzam się z opinią w pełni, rakietowa fajna, ale aktualnie trochę niebezpieczna. Kupiłem w zeszłym tygodniu rajdówkę z kumplem i w sobotę jeździliśmy na rakietowej. Połowa toru jest rozkopana między jezdniami, albo jest dół na 1 metr, albo jest górka ziemi z asfaltem na 2 metry z boku. Ostatnie okrążenie jechałem, obrałem zły tor jazdy i kompletnie niepotrzebnie cisnąłem dalej, źle wyszedłem z zakrętu i przywaliłem w tą górkę... Zderzak i lampa połamana, pas lekko dostał no i chyba wahacz urwany, bo jedno koło w prawo jak się skręca to obciera. Debil ze mnie, że cisnąłem... No ale dobrze, że nie subarak dostał :)

Także tam, gdzie są wykopki to na pewno nie można jeździć na 110%, bo nie ma miejsca na faul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co za rajdówkę kupiliście @gniechus? Subaru? A na karty wpadniesz dzisiaj?

Hondę Civic, subaraka szkoda mi upalać, poza tym uczę się dopiero, jakbym miał wyjebać imprezą no to słabo by było...

12745590_943500402405171_284228751568751

 

z kartami dzisiaj pasior, na meczyk się umówiłem. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakiś kontakt w Lublinie ? Może macie kogoś zaufanego w okolicach komu mógłbym przelać kasę i mógłby odebrać dla mnie zaciski ? Nie chcę trzech 0 wysyłać komuś w ciemno na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś się wybiera na karty jutro wieczorem ?

 

 

Dzisiaj coś się miało dziać w temacie kartów, ale chyba możemy na jutro przełożyć jak wpadniesz. Tuscan, Damians? Pasuje? Ktoś jeszcze?

No ja dziś nie jestem pewny czy dam radę... Mam spotkanie z "fachowcem" który wykanczal mi mieszkanie... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...