Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

wczoraj byłem w MTSie z dwiema rzeczami i pan Marek stwierdził, że mam źle wystrojony silnik. Mój WRX to silnik 2.0 i ma 240KM i 303Nm, silnik po remoncie, nie był mapowany, podniesione zostało tylko turbo do 1.1 w piku. Pan Marek stwierdził, że powinienem mieć spokojnie ok. 360Nm i ciągnąć bardziej z dołu. Rzeczywiście z dołu jest mułem, ale poprzedni właściciel zapewniał mnie, że i tak dużo lepiej ciągnie niż seria. Sąsiad ma forka S-turbo 2.0 170KM (1 gen) i do 3,5 tys obrotów ciągnie 2x lepiej niż mój WRX (nie przesadzam). Pan Marek mówił, że powinienem jechać na remap do mapteku albo nie-ASO. Problem w tym, że to kosztuje jakieś 3k...

Pytanie do Was - kto ma WRXa 2.0 serię albo zbliżoną wersję do serii? Chętnie bym porównał (nie muszę prowadzić, mogę po prostu siąść jako pasażer). Nie chodzi o to, że Markowi nie wierzę, bo ufam mu jak nikomu, ale o to, czy po takim remapie rzeczywiście będzie większa różnica - zaznaczam, że nie chcę podnosić mocy i mieć lepszych osiągów, chciałbym raczej trzymać się blisko serii.

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gniechus, ja mam praktycznie serię, tylko mocniejsza pompa i wydech 3' ale chwilowo jest na letnich oponach i nie mam kierownicy. Jak się nikt nie znajdzie, to w przyszłym tygodniu możemy porównać auta.

super, przypomnę się :)

albo może w końcu ruszę dupę na te gokarty i wtedy przy okazji porównamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gniechus, ja mam praktycznie serię, tylko mocniejsza pompa i wydech 3' ale chwilowo jest na letnich oponach i nie mam kierownicy. Jak się nikt nie znajdzie, to w przyszłym tygodniu możemy porównać auta.

 

super, przypomnę się :)

albo może w końcu ruszę dupę na te gokarty i wtedy przy okazji porównamy :)

Ja swoje sti stroilem w ecuproject u Mirasa... Jestem mega zadowolony- jedzie dużo lepiej, spalanie ok... Zrobiłem już tak 11 tys km... Cena około 2 tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gniechus, ja mam praktycznie serię, tylko mocniejsza pompa i wydech 3' ale chwilowo jest na letnich oponach i nie mam kierownicy. Jak się nikt nie znajdzie, to w przyszłym tygodniu możemy porównać auta.

super, przypomnę się :)

albo może w końcu ruszę dupę na te gokarty i wtedy przy okazji porównamy :)

Ja swoje sti stroilem w ecuproject u Mirasa... Jestem mega zadowolony- jedzie dużo lepiej, spalanie ok... Zrobiłem już tak 11 tys km... Cena około 2 tys...

 

Tuscan, możesz cos więcej napisać o ecuproject, ja mam robioną mape przez poprzedniego właściciela w maptecu w Poznaniu, ale wołabym go robić we wroc. Warto zmieniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Byłem dziś obadać poligon w Cieninie/Pasikurowicach.
Generalnie serią nie ma tam czego szukać :D Ewentualnie można sobie pośmigać na pagórkach 'dojazdowych' do terenu właściwego :D
 
 
A tak na poważnie to bez opłytowania i na szosówkach 80% terenu będzie niedostępne :)
 

 

Edytowane przez Buczu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Gniechus, ja mam praktycznie serię, tylko mocniejsza pompa i wydech 3' ale chwilowo jest na letnich oponach i nie mam kierownicy. Jak się nikt nie znajdzie, to w przyszłym tygodniu możemy porównać auta.

super, przypomnę się :)

albo może w końcu ruszę dupę na te gokarty i wtedy przy okazji porównamy :)

Ja swoje sti stroilem w ecuproject u Mirasa... Jestem mega zadowolony- jedzie dużo lepiej, spalanie ok... Zrobiłem już tak 11 tys km... Cena około 2 tys...

 

Tuscan, możesz cos więcej napisać o ecuproject, ja mam robioną mape przez poprzedniego właściciela w maptecu w Poznaniu, ale wołabym go robić we wroc. Warto zmieniac?

 

ja się wtrącę, ale po tym co słyszałem - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że leśnik to ciekawe auto - ale pasikury to mijscuwa dla terenówek nie Forka.

Forek to nie terenowka. Jezeli kopią się tam patrole z oponami 45" to gdzie tam subaru... - no chyba ze popaczac ...

Co do pozwolen - jest to teren wojska i moze byc bardzo roznie...

 

Jest człowiek z nie ASO z mikołowa czy jakoś tak - który ogranizuje wyjazdy 4x4 Forkiem - ale dla mnie to katowania auta - nie fun.

Forek - nie ma ramy, nie ma blokady mostów, nie ma nawet odpowiednich kół i prześwitu do takich zabaw... ( katy natarcia )

 

A wiem co mówię bo sam się też bawię w Off-road :) I nie jedną furę już utopiłem ( dosłownie ) :)

Edytowane przez gucio1200
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buczu a na ten poligon moza sie wbic bez zadnego problemu?

 

Wjazd od strony Pasikurowic jest 'wolny'. Nie ma ani szlabanu ani żadnych tabliczek. Jeździ też tam sporo ludzi  w puszkach, na quadach i crossach. Dlatego nie powinno być większego problemu, żeby sobie tam polatać :) Co nie zmienia faktu, że wszyscy wiedzą, że jest to poligon, teren prywatny, i należy do wojska, dlatego w razie spotkania będzie trzeba się ładnie tłumaczyć :)

 

 

 

Ja rozumiem że leśnik to ciekawe auto - ale pasikury to mijscuwa dla terenówek nie Forka. Forek to nie terenowka. Jezeli kopią się tam patrole z oponami 45" to gdzie tam subaru... - no chyba ze popaczac ... Co do pozwolen - jest to teren wojska i moze byc bardzo roznie...   Jest człowiek z nie ASO z mikołowa czy jakoś tak - który ogranizuje wyjazdy 4x4 Forkiem - ale dla mnie to katowania auta - nie fun. Forek - nie ma ramy, nie ma blokady mostów, nie ma nawet odpowiednich kół i prześwitu do takich zabaw... ( katy natarcia )   A wiem co mówię bo sam się też bawię w Off-road I nie jedną furę już utopiłem ( dosłownie )

 

Dziś byłem drugi raz i podpisuję się rękami i nogami pod tym co mówisz. Foresterem to można tam sobie przyjechać popatrzeć albo quada na przyczepce przyholować ;) My śmigamy liftowanym Pajero na 31" kopii Simexa i sporo ścieżek trzeba omijać :D

 

 

P.S. Ale z tymi 45" to troche zaszalałeś :D

Edytowane przez Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...