Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

:biglol:

Dobra. Kiedy jakieś gokarty ? Pokażę Wam to się wykażecie. :P

na gokartach się jezdzi a nie pokazuje :):evil2:

 

 

Toż to istny "głuchy telefon" się zrobił z mojego niewinnego pytania o "grzybek mocy", "trójkąt mocy", "pierdzielnik" itd.  :lol:

W poniedziałek o 22 ktoś polata na stadionie?

Postaram się być na 22 ale nie gwarantuję, że się wyrobię. W ostateczności będę 20 minut po dziesiątej. Dam Ci znać w poniedziałek. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w basket po godzinach ? Albo zna temat gdzie można się dołączyć we Wrocławiu ?

 

Dzięki za podpowiedź. 

Edytowane przez arnoldpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem mandacik: 20zł za brak kamizelki na sobie. Zatrzymałem samochód przed wjazdem na drogę szybkiego ruchu, bo coś mi osłona nadkola obcierała, wyszliśmy z kumplem, włożyliśmy (trwało to 30 sek) i w tym czasie patrol podjechał. Grozili karą stówa od łebka za brak kamizelek na sobie plus 3 stówy za brak wyłożonego trójkąta. Matko święta, drożej niż jakby posunąć na czerwonym świetle w mieście... Skończyło się tym, że jesteśmy oboje po pół litra w plecy :)

Ktoś dostał mniejszy mandat czy mam koszulkę lidera? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W niedzielę jadę po raz drugi na szkołę jazdy subaru na rakietową od 12:00 do 15:00 - ktoś chetny?

Tym razem nie dam rady :huh:


 

 

Ktoś będzie jechał na SJS 1-2 gdzieś kwiecień-maj z tego co pamiętam... ?

Z tego co wiem to MTS jedzie 7-8 maja, wstępnie się tam zapisałem, ale nie wiem czy będę wtedy w kraju. Mam nadzieję jednak że się uda bo jak nie to kasa przepada, chyba że ktoś inny by wskoczył na moje miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krzysiek jedzie w maju na SJS jako uczestnik, a ja jako obserwator ...

Czy dostaliście maila z MTS-u?

Zapisałem się na wyjazd jeszcze w grudniu jak byłem na serwisie i dotąd cisza :huh:

Krzysiek do nich dzwonił. Szkolenie jest na początku maja, jeśli dobrze pamiętam to 8-9 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krzysiek jedzie w maju na SJS jako uczestnik, a ja jako obserwator ...

Czy dostaliście maila z MTS-u?

Zapisałem się na wyjazd jeszcze w grudniu jak byłem na serwisie i dotąd cisza :huh:

Najlepiej przedzwonić :) Ja maila nie dostałem, ale wszystko telefonicznie się dowiedziałem a termin to chyba 6-7 czwartek i piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu jedziesz 1 i 2? Ja jeśli się uda to tylko 1 bo na 2 trzeba mieć już dobrą wprawę, której mi jeszcze brakuje ... ale fajnie, że nie będę sam jakby co :D

Jadę na pewno na dwa dni :) A jak się uda to pójdę na 1 i 2 stopień za jednym zamachem choć pewnie i tak jeszcze będę jeździć na nie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...