Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

No to wypas !

Z tego co wiem to są tam jakieś problem z zakwaterowaniem w sensie że miejsca są dość mocno ograniczone, no i pokoje są 2 wzwyż osobowe. Ja się piszę na 1 i 2 - na 2 już jest ostro :evil2:

Maili żadnych nie było - po prostu przy okazji spotkania w MTS postanowiłem zapytać na forum ile nas tam jeszcze będzie z tego Wrocławia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu jedziesz 1 i 2? Ja jeśli się uda to tylko 1 bo na 2 trzeba mieć już dobrą wprawę, której mi jeszcze brakuje ... ale fajnie, że nie będę sam jakby co :D

żeby jechac na 2 musisz miec zaliczona 1. A jednocześnie zeby zrobic to raczej jestes jeden dzien 2 do tylu. Chyba się nie opłaca tak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Wasze ? http://allegro.pl/subaru-impreza-wrx-my04-prodrive-pierwszy-lakier-i5977722394.html#thumb/7

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

No nie wierze :D w końcu normalny przebieg, a nie do Ikei raz w tygodniu.

 

Wracając do tematu ja nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co że taki przebieg moje ma 100k mniej jak i tak 3 motor od nowości ... :) Więc to pewnie 5 już robi :biglol:

Bardziej miałem na myśli swego rodzaju uczciwość, której brakuje nawet na tym forum wśród doświadczonych forumowiczów. Niestety co pewien czas pojawiają sie ogłoszenia o cudownych egzemplarzach. Dobrze, że są też tacy co czuwają ;) ja do nich nie należę, ale trochę śledzę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Wasze ? http://allegro.pl/subaru-impreza-wrx-my04-prodrive-pierwszy-lakier-i5977722394.html#thumb/7

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Cześć

Z widzenia nawet nie kojarzę go, ale ma ramki Mts i numer rejestracyjny masz to możesz zadzwonić do Mts i spytać się co było robione itd. Znam gościa co był wymienić olej w Mts i stwierdzi, że auto tam serwisuje :D

 

Druga sprawa 3500 zł za felgi prodrive trochę gościa poniosło :D sprawdź pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś ?

 

Potrzebuję trójnik w sumie do podłaczenia wskaźnika boost, ale od spryskiwaczy etc też powinien pasować. 

 

Kojarzycie gdzie można taką pierdołę dostać we Wro ? 

 

Zamówiłem wskaźnik i w pudełku brak trójnika, a gość nie ma na stanie do dosłania ;/ i jedyna opcja to zwrot produktu, ale taniej będzie kupić to samemu. 

 

Dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

mam pytanie trochę z innej beczki (wiem że tutaj o spotkaniach forumowych, ale co będę tematy mnożył)

 

znak ktoś we Wrocławiu, kogoś kto zająłby się sprawą rozszczelnionego reflektora? (przód?) - reflektor nie wygląda na uszkodzony jednak po kilku nocach pod chmurką zaczęła się w nim skraplać woda (może wystarczy rozebrać, osuszyć i złożyć ponownie na jakimś porzadnym kleju? - kiedyś robiłem coś podobnego, ale zdecydowanie starszym aucie)

Edytowane przez Ozzy1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja wymieniałem "szybe" reflektora. Na prawdę nic trudnego i żadnych problemów z parowaniem. Nie pamiętam dokładnie ale chyba kleiłem na klej bezbarwny

 

Ja kiedyś robiłem to na bezbarwny dwuskładnikowy. jak nikogo nie znajdę to sam rozbiorę i będę walczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

mam pytanie trochę z innej beczki (wiem że tutaj o spotkaniach forumowych, ale co będę tematy mnożył)

 

znak ktoś we Wrocławiu, kogoś kto zająłby się sprawą rozszczelnionego reflektora? (przód?) - reflektor nie wygląda na uszkodzony jednak po kilku nocach pod chmurką zaczęła się w nim skraplać woda (może wystarczy rozebrać, osuszyć i złożyć ponownie na jakimś porzadnym kleju? - kiedyś robiłem coś podobnego, ale zdecydowanie starszym aucie)

AutoMarpo na armii ludowej... Pytaj O Krzyśka i powołaj się na Dominika od subaru :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

mam pytanie trochę z innej beczki (wiem że tutaj o spotkaniach forumowych, ale co będę tematy mnożył)

 

znak ktoś we Wrocławiu, kogoś kto zająłby się sprawą rozszczelnionego reflektora? (przód?) - reflektor nie wygląda na uszkodzony jednak po kilku nocach pod chmurką zaczęła się w nim skraplać woda (może wystarczy rozebrać, osuszyć i złożyć ponownie na jakimś porzadnym kleju? - kiedyś robiłem coś podobnego, ale zdecydowanie starszym aucie)

Ja zrobiłam to sama domowymi sposobami - wysuszyłam suszarka a potem silikon.. Od tej pory woda się nie skrapla.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...