Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

W związku z moim planowanym zakupem Subaru, konkretnie Imprezy GD w wersji WRX, mam takie pytanie do forumowiczów z Wrocławia i okolic - czy ktoś byłby na tyle uprzejmy (z tym modelem), żeby spotkać się i krótko opowiedzieć o aucie? Mam na myśli pod kątem sprawdzenia auta przy zakupie - w sensie, że sprzęgło powinno chodzić tak, napędy powinno być słychać tak, silnik to czy tamto, liczniki są ze starszej, a przód z nowszej wersji - tego typu rzeczy. Szukam porad typowo pod kątem tego modelu, bo po prostu nie miałem z nim styczności prędzej, a po lekturze tego i forum ze świnką, widzę że zakup WRX'a to jest dużo cięższa sprawa niż przy innych markach i dlatego też poza lekturą przydałoby się trochę praktyki. Oczywiście nie musi to być charytatywnie, kwestia dogadania się na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Huntera nikt nie poleca, ale nie dziwię się - obdzwoniłem kilka serwisów, które to mają i ze względu na ceny odpuszczam. Za sam test drogowy do ceny przekładki i wyważania doliczają 140-200zł, co łącznie daje 260-320zł. Dla porównania - w Rzeszowie za całą usługę zmiany 4 opon z wyważeniem i testem Hunter płacę 80zł...

 

I czas na pytanie - macie jakiś sprawdzony warsztat, gdzie przełożą opony i dobrze wyważą koła. Najlepiej na południu miasta.

Muszę zmienić opony na stare, bo szkoda mi dopiero co kupionych na Plejady ;)

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na pytanie - macie jakiś sprawdzony warsztat, gdzie przełożą opony i dobrze wyważą koła. Najlepiej na południu miasta.

 

Niestety nie znam nikogo na południu, ale na północy mogę z czystym sumieniem polecić IWOMAR w Długołęce - kiedyś pracowałem w teamie rajdowym i tam były robione wszystkie koła czy to do przełajówek, czy na dakkar czy na rallycross i nigdy nas nie zawiedli.

 

myślę, że jakby gdzieś we Wrocławiu robili takie rzeczy za 80zł to też chętnie bym tam zawitał :)

Edytowane przez Ozzy1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy ktoś byłby na tyle uprzejmy (z tym modelem), żeby spotkać się i krótko opowiedzieć o aucie?

Siema  @@StormRider, ja mam WRXa 05 po lifcie w środku, możemy się spotkać i pogadać :)

Albo lepiej - może ogarnijmy jakiś zlot, spotkajmy się na piwku wszyscy albo na gokartach (albo i to i to tylko w odwrotnej kolejności) i pogadamy :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję ruszyć dupska na gokarty 23, 24 lub 30 maja, albo o 18stej i potem piwko, albo o 20stej z plotkami na miejscu, ale wtedy już chyba będzie za późno na piwko.

 

Poniżej ankieta:

http://doodle.com/poll/mnmqb3evkp4sgdxs

 

Kto chce jechać niech zagłosuje i ustalimy termin. Ustalmy, że głosujemy do soboty. W niedziele zadzwonię na gokarty i zarezerwuję.

Rozumiem, że wszyscy preferują stadion? Ja wolę buforową, ale dostosuję się jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję ruszyć dupska na gokarty 23, 24 lub 30 maja, albo o 18stej i potem piwko, albo o 20stej z plotkami na miejscu, ale wtedy już chyba będzie za późno na piwko.

 

Poniżej ankieta:

http://doodle.com/poll/mnmqb3evkp4sgdxs

 

Kto chce jechać niech zagłosuje i ustalimy termin. Ustalmy, że głosujemy do soboty. W niedziele zadzwonię na gokarty i zarezerwuję.

Rozumiem, że wszyscy preferują stadion? Ja wolę buforową, ale dostosuję się jakby co :)

Tylko czemu w tygodniu ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Siekierka, myślę, że na łikend większość ma jakies plany (tym bardziej, że idzie długi łikend) i wtedy jeszcze więcej osób by się pytało czemu nie w tygodniu :)

 

Ja jestem elastyczny, możemy spotkać się na łikend jak coś, aczkolwiek w ten najbliższy mam plany i raczej ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Siekierka, myślę, że na łikend większość ma jakies plany (tym bardziej, że idzie długi łikend) i wtedy jeszcze więcej osób by się pytało czemu nie w tygodniu :)

 

Ja jestem elastyczny, możemy spotkać się na łikend jak coś, aczkolwiek w ten najbliższy mam plany i raczej ciężko będzie.

Wszystko kumam w takim razie ja czekam na jakiś weekend bo dojeżdżam do Was z Opola ,a w tyg ciężko się tak wyrwać  ;)  Może w czerwcu coś pyknie będę śledził temat.Pozdrox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko z innej beczki, czy ktoś z tutaj obecnych posiada Legacy/OBK z wolnossakiem 2,5 i pokazałby jak pracuje u niego silnik? U mnie niby wszystko ok, ale jestem przed regulacją zaworów i mnie nurtują pewne dźwięki subaru :)

 

Zapomniałem dodać że chodzi o SOHC

Edytowane przez Ozzy1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję ruszyć dupska na gokarty 23, 24 lub 30 maja, albo o 18stej i potem piwko, albo o 20stej z plotkami na miejscu, ale wtedy już chyba będzie za późno na piwko.

 

Poniżej ankieta:

http://doodle.com/poll/mnmqb3evkp4sgdxs

 

Kto chce jechać niech zagłosuje i ustalimy termin. Ustalmy, że głosujemy do soboty. W niedziele zadzwonię na gokarty i zarezerwuję.

Rozumiem, że wszyscy preferują stadion? Ja wolę buforową, ale dostosuję się jakby co :)

 

A może by tak w któryś weekend grilla zrobić? Faktycznie grupa nam coś tutaj ostatnio zamarła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czas na pytanie - macie jakiś sprawdzony warsztat, gdzie przełożą opony i dobrze wyważą koła. Najlepiej na południu miasta.

 

Niestety nie znam nikogo na południu, ale na północy mogę z czystym sumieniem polecić IWOMAR w Długołęce - kiedyś pracowałem w teamie rajdowym i tam były robione wszystkie koła czy to do przełajówek, czy na dakkar czy na rallycross i nigdy nas nie zawiedli.

 

myślę, że jakby gdzieś we Wrocławiu robili takie rzeczy za 80zł to też chętnie bym tam zawitał :)

 

Dzięki, w ostateczności będzie Długołęka, bo rajdowa rekomendacja, to nie byle co.

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje - może jednak bliżej południa. W poniedziałek ostatni raz mam czas, żeby to załatwić przed Plejadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Huntera nikt nie poleca, ale nie dziwię się - obdzwoniłem kilka serwisów, które to mają i ze względu na ceny odpuszczam. Za sam test drogowy do ceny przekładki i wyważania doliczają 140-200zł, co łącznie daje 260-320zł. Dla porównania - w Rzeszowie za całą usługę zmiany 4 opon z wyważeniem i testem Hunter płacę 80zł...

 

I czas na pytanie - macie jakiś sprawdzony warsztat, gdzie przełożą opony i dobrze wyważą koła. Najlepiej na południu miasta.

Muszę zmienić opony na stare, bo szkoda mi dopiero co kupionych na Plejady ;)

 

http://www.serwisopon.wroc.pl/index.html

 

Polecam tutaj, osobiście byłem raz, ale również trafiłem z polecenia. No i są na południu :)

Edytowane przez StormRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczny i w miarę tani wynajem samochodów we Wrocławiu ? W sierpniu odwiedza nas rodzina z ES (2+2) chcą wypożyczyć samochód i z dzieciakami przez 14 dni pozwiedzać Polskę. Nie chciałbym aby na koniec lub w trakcie spotkało ich coś nie miłego. 

 

Czy macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie na terenie Wrocławia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczny i w miarę tani wynajem samochodów we Wrocławiu ? W sierpniu odwiedza nas rodzina z ES (2+2) chcą wypożyczyć samochód i z dzieciakami przez 14 dni pozwiedzać Polskę. Nie chciałbym aby na koniec lub w trakcie spotkało ich coś nie miłego. 

 

Czy macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie na terenie Wrocławia ? 

Ja w pracy czasem korzystam z MiCara. Ale jak coś to wypożyczałem busa z plandeką. Spoko goście, ale trzeba dwa klocki zastawu zostawić ;-)

Z drugiej strony dobrze żyje z salonem Peugeota (bo mamy 3 w firmie), więc jak coś to od nich wypożyczam. Tylko dla ludzi z ulicy mogą nie być tacy chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...