Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Poiecam koncowke :)

 

 

http://cobbtuning.com/products/?id=5240

 

Heh mozna sobie samemu mape wgrac...ciekawe... Pewnie uszczelka na 100km starczy ;P

 

w saabie masz 3 stejdze do wgrania i nie tracisz gwarancji, ja od razu wgralem dodatkowe 40koni jeszcze na docieraniu i przejechalem od marca juz 45 000km... bezproblemowo 8)

 

A w Saabie tez jest ten sam 2.5T? Ja WRX'em zrobilem 60 tysiecy km i tez nie mialem problemow. Ale ludzie na miescie gadaja ze te silniki sa awaryjne.... :mrgreen::mrgreen:

 

... :mrgreen: zastanawiam sie czy teraz w PL subaru nie kojarzy sie z uszczelkami pod glowica zamiast 4x4 i boksera

w saabie jest 2,0T i 2,8T, jedyny minus to naped w postaci haldexu, ale generalnie nie jest to przepasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, jedyny minus to naped w postaci haldexu, ale generalnie nie jest to przepasc

Do jazdy na co dzień i lepszej trakcji na śliskim wystarczy.

 

-- 26 gru 2010, o 22:48 --

 

zeby nie bylo, ze sie uparlem to Evo 10 tez jest brzydkie jak noc ale jest 2x tansze i szybsze :D

Szybsze to niekoniecznie, co wyszło w paru testach i dotyczy seryjnych aut. 360-380 koni mozna mieć taniej w EVO, 2.5T jakie jest takie jest. Najgorsze jest to że cenowo EVO wręcz nokautuje STi i to w przedbiegach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zastanawiam sie czy teraz w PL subaru nie kojarzy sie z uszczelkami pod glowica zamiast 4x4 i boksera

 

 

mnie Saab zawsze kojarzyl sie z popsuta skrzynia biegow :idea: i z brakiem chetnych do kupna uzywanego :idea: ( nigdy nie bralismy w rozliczeniu bo wiadomo , że to mina 8) ) Po ostatnich informacjach , że znow się "odrodzil" :mrgreen: (juz nawet nie dochodze kto/co jest wlascicielem :shock: )....zaczyna kojarzyć mi się wyłacznie z iloscią bankructw :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zastanawiam sie czy teraz w PL subaru nie kojarzy sie z uszczelkami pod glowica zamiast 4x4 i boksera

 

 

mnie Saab zawsze kojarzyl sie z popsuta skrzynia biegow :idea: i z brakiem chetnych do kupna uzywanego :idea: ( nigdy nie bralismy w rozliczeniu bo wiadomo , że to mina 8) ) Po ostatnich informacjach , że znow się "odrodzil" :mrgreen: (juz nawet nie dochodze kto/co jest wlascicielem :shock: )....zaczyna kojarzyć mi się wyłacznie z iloscią bankructw :?

 

skrzynia i silniki padały w wersji 3.0 takie krążyły opinie

ale mój ojciec ma wersje 1.9 D 9-5 i samochód jest rewelka

180 KM rwie do przodu aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 KM rwie do przodu aż miło

chyba zaden Saab nie był wolny :idea: , nie wiem jaki to byl model/silnik ale wrx od 120/140km/godz. nie mial podejscia... :wink:

chwala ten nowy co ma wyjsc/wyszedl :?: ....przyznano nawet nagrodę :idea: ....że ponownie sie "odrodzil" z dobrym skutkiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 KM rwie do przodu aż miło

chyba zaden Saab nie był wolny :idea: , nie wiem jaki to byl model/silnik ale wrx od 120/140km/godz. nie mial podejscia... :wink:

chwala ten nowy co ma wyjsc/wyszedl :?: ....przyznano nawet nagrodę :idea: ....że ponownie sie "odrodzil" z dobrym skutkiem....

 

co do nowego to podobno wersja najmocniejsza w benzynie z napędem na 4X4 jest godna uwagi

Silniki D słabe podobno

wygląd wzorowany na insigni, to mi się nie podoba najbardziej

 

według mnie to odrodzenie to wersja beta i trzeba czekać na nowy model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Saab zawsze kojarzyl sie z popsuta skrzynia biegow i z brakiem chetnych do kupna uzywanego ( nigdy nie bralismy w rozliczeniu bo wiadomo , że to mina )

 

Bueheheheh WRX'a mojego tez nie wzieliscie. A stan byl jak nowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zastanawiam sie czy teraz w PL subaru nie kojarzy sie z uszczelkami pod glowica zamiast 4x4 i boksera

 

 

mnie Saab zawsze kojarzyl sie z popsuta skrzynia biegow :idea: i z brakiem chetnych do kupna uzywanego :idea: ( nigdy nie bralismy w rozliczeniu bo wiadomo , że to mina 8) ) Po ostatnich informacjach , że znow się "odrodzil" :mrgreen: (juz nawet nie dochodze kto/co jest wlascicielem :shock: )....zaczyna kojarzyć mi się wyłacznie z iloscią bankructw :?

 

cos jest lepiej z skrzyniami, po sezonie jezdzenia z laweta nie dzieje sie nic, a w forku skrzynia byla do wymiany...

faktem jest ze duzo zamieszania w kolo wlasciciela saaba bylo/jest ale ma to tez pozytywne skutki...duuuze rabaty przy zakupie nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Saab zawsze kojarzyl sie z popsuta skrzynia biegow i z brakiem chetnych do kupna uzywanego ( nigdy nie bralismy w rozliczeniu bo wiadomo , że to mina )

 

Bueheheheh WRX'a mojego tez nie wzieliscie. A stan byl jak nowy :P

Kurcze ja nie wziąłem jak dawali :shock: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru narazie na ostatnim miejscu :(

 

http://autokult.pl/2010/12/27/samochod- ... utokult-pl

 

Ale bezsens... jak mozna w jednej ankiecie skonfrontować ze sobą Subaru STi, Focusa RS500 z autami typu Ferrari, Lambo, LFA i Bugatti.. i to w najbardziej topowych wersjach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że limitowana wersja, fajnie wygląda i ma porządny motor, to cena też jest o stokroć lepsza niż u nas :shock: Normalnie jak w Erze :wink:

Gdyby u nas sprzedawali w takiej konfiguracji, z kierownicą po odpowiedniej stronie i zblizonej cenie, to jeszcze dziś bym zamówił, a tak pewnie się skończy na X..... ehhh :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby u nas sprzedawali w takiej konfiguracji, z kierownicą po odpowiedniej stronie i zblizonej cenie, to jeszcze dziś bym zamówił, a tak pewnie się skończy na X..... ehhh :cry:

 

Cytat:

"Wąski, a Tobie to się przez przypadek sufit na głowę nie (wstawcie co chcecie :P ) ?" :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby u nas sprzedawali w takiej konfiguracji, z kierownicą po odpowiedniej stronie i zblizonej cenie, to jeszcze dziś bym zamówił, a tak pewnie się skończy na X..... ehhh :cry:

 

Cytat:

"Wąski, a Tobie to się przez przypadek sufit na głowę nie (wstawcie co chcecie :P ) ?" :twisted::mrgreen:

A to się tyczy tego na początku mojego postu, czy tego po ostatnim przecinku :wink: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby u nas sprzedawali w takiej konfiguracji, z kierownicą po odpowiedniej stronie i zblizonej cenie, to jeszcze dziś bym zamówił, a tak pewnie się skończy na X..... ehhh :cry:

 

Cytat:

"Wąski, a Tobie to się przez przypadek sufit na głowę nie (wstawcie co chcecie :P ) ?" :twisted::mrgreen:

A to się tyczy tego na początku mojego postu, czy tego po ostatnim przecinku :wink: :?:

 

A jak qrde myślisz :?: :P

Mowie o tym ohydnym znaczku "X" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby u nas sprzedawali w takiej konfiguracji, z kierownicą po odpowiedniej stronie i zblizonej cenie, to jeszcze dziś bym zamówił, a tak pewnie się skończy na X..... ehhh :cry:

 

Cytat:

"Wąski, a Tobie to się przez przypadek sufit na głowę nie (wstawcie co chcecie :P ) ?" :twisted::mrgreen:

A to się tyczy tego na początku mojego postu, czy tego po ostatnim przecinku :wink: :?:

 

A jak qrde myślisz :?: :P

Mowie o tym ohydnym znaczku "X" :twisted:

Kurde wiem, ale moje STi młodsze się nie robi, a chciałbym kupić jak najnowsze auto z małym przebiegiem i w miarę bezawaryjne, bo tym autem czesto jeździ moja żona z dzieckiem. Nowe STi sedan jest 8) , ale no nie za 200 tyś :roll: Na nowe/ prawie nowe S4 też mnie nie stać, a w budzecie 100-110 kzł spokojnie kupię 2-3 letnią X-kę z symbolicznym przebiegiem i zrobię remap w okolice 360-70KM. No chyba że w budżecie do max. 120 tyś trafi się "lanos" STi z zakutym motorem i podkręcony do przynajmniej 350 kucy to może się skuszę.

Gdyby sedan STi kosztował 140-160 tyś to wygrzebał bym spod ziemi te 40 tyś, ale tak to.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wiem, ale moje STi młodsze się nie robi, a chciałbym kupić jak najnowsze auto z małym przebiegiem i w miarę bezawaryjne, bo tym autem czesto jeździ moja żona z dzieckiem. Nowe STi sedan jest 8) , ale no nie za 200 tyś :roll: Na nowe/ prawie nowe S4 też mnie nie stać, a w budzecie 100-110 kzł spokojnie kupię 2-3 letnią X-kę z symbolicznym przebiegiem i zrobię remap w okolice 360-70KM. No chyba że w budżecie do max. 120 tyś trafi się "lanos" STi z zakutym motorem i podkręcony do przynajmniej 350 kucy to może się skuszę.

Gdyby sedan STi kosztował 140-160 tyś to wygrzebał bym spod ziemi te 40 tyś, ale tak to.......

sedan STi jest naprawdę dla mnie fajnym autem ale cena 200k to po prostu za dużo. Za tyle można kupić MY06 z zakutym silnikiem w naprawdę dobrym stanie. Evo bym nie kupił ale jest to pod względem ekonomicznym również bardziej rozsądny zakup bo po prostu wychodzi taniej. Nie mówię już o tym, że jeszcze trochę a za 200k będzie można szukać już jakiegoś GT-Ra R35 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...