Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie samochod fajny ale on nie jest wart swej ceny nawet za wersje przyziemną

warte nie warte , faktem jest ze nadal leje wszystko w swojej klasie.

 

Szczerze nie interesowalem sie tym a ja jedynie ogladalem jakis test w TG i faktycznie wygrało.

 

A jezeli nowy STi wyjezdza przodem jak poprzednie, ma wciaz awaryjna jednostke to i nawet ciepłe słowo Kajtka nie pomoże i ten record w zielonym piekle, co w dalszych konsekwencjach mozna zapisac ten samochod do straconych :twisted: ... co wiaze sie z potwierdzeniem tezy ze samochod jest nie warty nic, i jego role mozemy zaliczyc jako jedynie dupowoz lub neseserowozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w spec. na ktory rok bedzie mozna zanabyc z automatem

W Rosji mozna kupic sti z at :!: . Niezły pomysł , parę osób byloby zainteresowanych....np. ja...i Przemeq juz niedlugo..... :roll:

 

-- 13 gru 2010, o 22:44 --

 

ja bym wolal bez ... serio

 

rowniez bez :!: ....moze ankieta :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w spec. na ktory rok bedzie mozna zanabyc z automatem

W Rosji mozna kupic sti z at :!: . Niezły pomysł , parę osób byloby zainteresowanych....np. ja...i Przemeq juz niedlugo..... :roll:

 

-- 13 gru 2010, o 22:44 --

 

ja bym wolal bez ... serio

 

rowniez bez :!: ....moze ankieta :?: :mrgreen:

..dajcie znac jak beda jakies konkrety i czy dziala lepiej niz tez z evo x :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan STI ze skrzydłem dla mnie jest rewelacja !!!. Chętnie bym takiego przytulił, ale jeszcze RS mi sie nie znudził :P . Ale kto wie :P . Ja już chyba stary jestem, ale właśnie tendencja ze w STI ma być tez komfort i dobre wyposażenie , bardzo mi odpowiada . Pamietam że jak jechałem STI 06 w trase, to po paru godzinach wysiadałem zmeczony i zmięty jak paragraf. Teraz takiego auta siermiężnego bym napewno nie kupił :roll: . Auto na co dzień ma byc szybkie, ale też i komfortowe z dobrym wyposażeniem. Najlepiej jest mieć takiego STI i drugiego typowo do zabawy i najlepiej ciągnąć lawete , tak to już niestety bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt na forum jeszcze nie ma...skandal :P

 

 

Będę miał w maju :D

 

 

O Gratulacje. Jaki kolor i ktora wersja?

 

 

Do jasnej cholery... Musicie tyle pisać w tym wątku?!? Przychodzę do roboty na kacu gigancie i nie mam ochoty na przeglądanie i czytanie tego wszystkiego zanim znajdę swojego cholernego posta!!! A wracając do tematu: kolor oczywiście jedyny słuszny - 02C - obiecałem swojej poprzedniej niuni kiedy ją sprzedawałem że nie będę świnią i koloru nie zmienię. Wersji zresztą też - TOP. Muszę tylko zakręcić się za parapetem po nowym roku...

 

-- 14 gru 2010, o 16:35 --

 

Nikt na forum jeszcze nie ma...skandal :P

 

 

Będę miał w maju :D

 

 

O Gratulacje. Jaki kolor i ktora wersja?

 

 

Do jasnej cholery... Musicie tyle pisać w tym wątku?!? Przychodzę do roboty na kacu gigancie i nie mam ochoty na przeglądanie i czytanie tego wszystkiego zanim znajdę swojego cholernego posta!!! A wracając do tematu: kolor oczywiście jedyny słuszny - 02C - obiecałem swojej poprzedniej niuni kiedy ją sprzedawałem że nie będę świnią i koloru nie zmienię. Wersji zresztą też - TOP. Muszę tylko zakręcić się za parapetem po nowym roku...

 

 

eeee..... ale ja żartowałem :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez, nowe STi jest szybsze od evoX MT, evoX AT, evo IX, STi poprzedniej generacji na torze Tsukuba. I to o 2 sekundy na okrążeniu!! Do tego w TG również wygrała Impreza. Fifth gear też, ale woleli evo (starzeją się czy jak>>?? :mrgreen: ).

 

Nie byłem fanem hatchbacka kiedy zobaczyłem go na zdjęciach... :? Wydawał mi się mało... Subarowaty :) Na plus była cała mechanika z rozdziałem mocy przód / tył. Później zobaczyłem samochód na żywo i od razu zmieniłem zdanie :)

Z resztą z sedanem było tak samo, na zdjęciach nie prezentował się specjalnie, na żywo widziałem Sedana kilka dni po premierze (pierwsze dni października na trasie Olkuskiej) i.... znów pozytywne zaskoczenie :)

 

Mam nadzieję stać się posiadaczem takiego stworzenia w przyszłym roku... :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez, nowe STi jest szybsze od evoX MT, evoX AT, evo IX, STi poprzedniej generacji na torze Tsukuba. I to o 2 sekundy na okrążeniu!! Do tego w TG również wygrała Impreza. Fifth gear też, ale woleli evo (starzeją się czy jak>>?? :mrgreen: ).

 

Nie byłem fanem hatchbacka kiedy zobaczyłem go na zdjęciach... :? Wydawał mi się mało... Subarowaty :) Na plus była cała mechanika z rozdziałem mocy przód / tył. Później zobaczyłem samochód na żywo i od razu zmieniłem zdanie :)

Z resztą z sedanem było tak samo, na zdjęciach nie prezentował się specjalnie, na żywo widziałem Sedana kilka dni po premierze (pierwsze dni października na trasie Olkuskiej) i.... znów pozytywne zaskoczenie :)

 

Mam nadzieję stać się posiadaczem takiego stworzenia w przyszłym roku... :twisted::twisted::twisted:

 

Ale ktorego :?:

Lanosa czy STI sedan :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWOC, oczywiście, że sedana.... Chociaż lanos też jest fajny.... :roll: Jeszcze się zastanowię, mam trochę czasu na to.... :wink: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blobeye

 

Sam jestes blob :P To jest tear drop :mrgreen:

shiiizzzzzzz. kto taka glupia nazwe wymyslil :P Blob eye....

 

I Vice Versa Tobie też, nieładnie tak niewinnego człowieka obrażać:)

 

A nazwę Blob wymyśliły wspólnie najsilniejsze loże masońskie więc uważaj:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...